armanovici

Reclame siteuri Steaua

116 posts in this topic

Salut!

Am lansat in 5 aprilie un site pro-Steaua ( www.MagicaSteaua.com ), prin care intentionez sa ofer info pentru suporterii Stelei din afara si pentru strainii care vor sa stie ce inseamna Steaua. Inchipuiti-va ca asa cum noi cautam info despre AC Milan de exemplu, asa caut strainii (am intalnit destule cazuri!) despre Steaua.

De aceea tin site-ul si in engleza, traducand absolut tot ce public.

Deocamdata ma descurc singur, investesc singur (hosting, timp).

Cine vrea sa ajute sa ma anunte pe [email protected]

De asemenea ofer hosting de fisiere multimedia (stiu ca hostingul gratuit impune oarece restrictii) pentru site-urile pro-Steaua si pentru cei care vor sa-si tina clipurile online. Am incercat asta cu actualul site (cu un mirror) si merge :)

Salut!

Un Site Numai De Skin-uri Cu Steaua De Winamp Sa Deschis Adresa.http://steauaskin.zoom.ro

Intrati Si Luati Skin-uri Facute De AleX

Salut!  

Am lansat in 5 aprilie un site pro-Steaua ( www.MagicaSteaua.com ), prin care intentionez sa ofer info pentru suporterii Stelei din afara si pentru strainii care vor sa stie ce inseamna Steaua. Inchipuiti-va ca asa cum noi cautam info despre AC Milan de exemplu, asa caut strainii (am intalnit destule cazuri!) despre Steaua.

De aceea tin site-ul si in engleza, traducand absolut tot ce public.

Deocamdata ma descurc singur, investesc singur (hosting, timp).

Cine vrea sa ajute sa ma anunte pe [email protected]

De asemenea ofer hosting de fisiere multimedia (stiu ca hostingul gratuit impune oarece restrictii) pentru site-urile pro-Steaua si pentru cei care vor sa-si tina clipurile online. Am incercat asta cu actualul site (cu un mirror) si merge :)

Salut!

e marfa site-ul....o singura problema, c l-ai numit MagicaSteaua?..ca daca e pentru straini ei nici macar titlul nu il inteleg...in rest totul bn!

stiu ca mai mult eu am postat pe aici cu site-ul meu da' acum chiar e tare!!!

pentru ultima data, am ajuns la maximum de idei pentru site si zic ca l-am imbunatatit radical!!!

:) www.steauafans.tk :)

e marfa site-ul....o singura problema, c l-ai numit MagicaSteaua?..ca daca e pentru straini ei nici macar titlul nu il inteleg...in rest totul bn!

Cuvântul "magic" este prezent în toate limbile de origine indo-europeanã într-o formã care variazã foarte puțin. Nici un strãin nu ar avea probleme în a înțelege titlul dat site-ului.

Mulțumesc pentru aprecieri!

În rest, reiau oferta de hosting multimedia gratuit pentru site-urile pro-Steaua.

webmaster. .at. .magicasteaua.com

plz eu sunt un mare fan al Stelei cine este doritor sa ma ajute si pe mn sa trasform acest forum dedicat Stelei www.SteauaClub.myforum.ro

Daca asta este copiat aratami mie ceva la fel inafara de templanul acela ca este singurul ros albastru ia zimi mie ceva :) la fel :)

Stiu ca indraznes dar ce credeti ca acest site se poate afilia cu forumul meu de kkt :? :? macar am incercat astept mess :? incercarea moarte nare cred ca la a mea chiar are o moarte :):):)

Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread.

Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris,

folositi butonul Edit Post.

Moderatorii

Nu stiu cat de bun e blogul pt ca nici nu se incarcase bine pagina si deja antivirusul imi gasise un trojan downloader :roll:

Sper ca o sa fie activitate mai multa usor usor...eu o sa ma ocup in continuare de el si o sa fie actualizat mereu...fortz Steaua...

BlOG Super Steaua

Nu stiu cat de bun e blogul pt ca nici nu se incarcase bine pagina si deja antivirusul imi gasise un trojan downloader :roll:

Ce antivirus ?

BitDefender 9 Professional Plus.

Si troianul gasit este: Trojan.Downloader.JS.Istbar.B

BitDefender 9 Professional Plus.

Si troianul gasit este: Trojan.Downloader.JS.Istbar.B

D'oh.... Cum ma asteptam...

Good ol' BitDefender... intotdeauna gaseste troianul, chiar si acolo unde nu e.

Nu neg ca acel site ar avea un virus. Dar Bitdefender a gasit de-a lungul timpului troieni si malware intr-o sumedenie de programe care nu aveau nimic "malitios" in componenta lor.

:roll:

ATENTIE! www.Steaua.0x.ro - Un forum creat de mine! Intrati sa va convingeti.

PS: Am facut un campionat de Fifa 2007. Astept pareri.

Primul inscris dupa meshteroo va deveni automat MODERATOR!!! Nu mai stati! Acesta este linkul unde va puteti inregistra: www.Steaua.0x.ro/profile.php?mode=register