armanovici

Reclame siteuri Steaua

116 posts in this topic

Avand in vedere abundenta subiecte cu reclame la siteurile facute de fanii Stelei,am decis ca fiecare user care vrea sa promoveze siteul sa o faca aici.

Discutiile pe marginea acestora tot aici...

Altfel se ajunge la un amalgam...un site pe freewebs poate fi facut de fiecare utilizator al nostru...cum ar arata vreo 500 de subiecte cu reclame?

Ce va certati atat?Amandoua siteurile sunt tari.Am doar ceva de spus la siteul steaua2000.La imnurile noastre...in loc de stelute erau niste cuvinte urate.

EDITAT DE MODERATORI:Ajunge o reclama pe topic..Nu abuza!

Da...si ala e bun...chiar mai bun ca al meu :wink:

Merci pentru complimente... :wink:

Oricum...toate trei sunt la fel de bune!

Editat de moderatori:Ajunge o reclama pe topic..Nu abuza!

Cred ca toate siteurile pe freewbs sunt tari.Cel putin cele pe care le cunosc.A mai dat cineva reclama aici la un site care e despre U Craiova si nu contine decat HOME.Nimic mai mult.

@stelistul_1000

Fa-ti un site mai degraba in PHP! :D Eventual nu unul hostat de diverse severe care ofera facilitati limitate !

bune ideea cu promovarile site-urilor ! cred ca ar trebui sa promovam mai mult site-ul suporterilor stelisti !

Ce va certati atat?Amandoua siteurile sunt tari.Am doar ceva de spus la siteul steaua2000.La imnurile noastre...in loc de stelute erau niste cuvinte urate.

si vroiai sa le scriu? :wink:

Baieti,

Nu monopolizati topicul,nu il acaparati ca si cum ar fi curtea scolii.

Lasati si pe altii sa isi faca reclama!

Am schimbat designul la forumul site-ului meu...

www.freewebs.com/fotbalclubsteaua

Si INTRATI PE FORUM!

Am un anunt important de facut:

In curand, datorita excelentei idei ai lui meshteroo, va aparea un SUPER SITE! Administratorii vor fi: meshteroo, stelistul_1000, ionut_stelistu si adriancostin83... Iar pe meshteroo il rog sa intre pe mess ca sa mai discutam despre acest subiect.

Anunt incheiat.

BRAVO BAIETI!!!!!!misto site-uri...ce m-a emotinat cel mai mult:steaua2000.com cand a inceput sa cante melodia Champions League....sti cumva de unde pot sa fac rost si eu de ea?????????????

am pentru voi un forum stelist.Are campionat de fifa 2006.Cine vrea sa se inscrie sa intre aici:

www.s11.invisionfree.com/Mirel_Radoi/

Sfatul nostru e :

Posteaza mult si bine ca sa ajungi cu un rank mai sus

Adica daca vei posta mult si de folos pe acest forum vei ajunge cu un rank mai sus.(exemplu: moderator sau admin)

Ce imn?

Eu nu am decat scooter si decat un fragment din el.Cel care se aude la stadion

Sii.....Acest mesaj nu trebuie sa fie la reclame ci la dicutii libere sau propuneri sugestii imbunatatiri

Scriti aici id-urile de yahoo

Si ve-o trimit

la oricine...

cat despre acel..super mega extra site....o sa incercam sa ne punem toti mintile la contributie...si o sa fie un site pe masura...sper :roll: