Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_19580

47 posts in this topic

2000*cikalakacichicea.

lololololololololo, lala istanbul.

aia absenti sa-i multumeasca lui mustang care a uitat sa-i avertizeze si pe ei, desi stia ce este pregatit.

asa e cand te bagi in troaca, te mananca porcii.

O singura intrebare, baietii de la nucleo numai sunt in protest ? Daca numai sunt, de ce nu merg in deplasari(cu benarul) ??

Edited by sandusuddD

"numai" se scrie legat doar cand identifici ceva (ex:numai el, numai duminica)

"nu mai" se scrie separat cand ceva inceteaza (ex: nu mai ploua, nu mai sunt in protest)

cu placere.

Dimpotriva Bogdane nu as ramane deloc surprins pentru ca aici s-a ajuns.

Si daca la fotolii as putea intelege oarecum mancatul de seminte (desi nu as putea sa il aprob) in tribuna sau peluza nu pot intelege.

Dar sunt multe pe care nu le inteleg din Steaua de azi, asta e ultima noastra problema.

CITAT
saptemai: "numai" se scrie legat doar cand identifici ceva (ex:numai el, numai duminica) "nu mai" se scrie separat cand ceva inceteaza (ex: nu mai ploua, nu mai sunt in protest) cu placere.

hai sictir

saptemai: "numai" se scrie legat doar cand identifici ceva (ex:numai el, numai duminica) "nu mai" se scrie separat cand ceva inceteaza (ex: nu mai ploua, nu mai sunt in protest) cu placere.

banner nu benar ..zic si eu ! :) @ steauatoronto , sictir si tie , oligofrenule :)

Edited by Lazio.ss

imi plac amenintarile individului(care sperie doar adolescentii dezorientati si debusolati de decizia care ii preseaza,de a fi emo sau gay) care daca nu ar fi fost "baiat"cu cine trebuie probabil ar fi fost sudor in argon,sculer matriter sau in cel mai fericit caz vatman.

bogdan_p,nu te supara,ce meserie ai?ce prestezi ca sa-ti castigi existenta? bilete bisnitarite si bani ciorditi de la fraieri nu se pun,alea sunt hobbyuri,my man.:)

uite asta ma deranjaza grav. se ajunge din cauza unor discutii in contradictoriu sa se certe lumea ca [email protected] pe ruj (no offence everyone).

am mai scris pe baza unui articol ca aceste certuri tind spre derizoriu si se pierde concluzia esentiala a articolului pe marginea caruia se dezbate...

pacat.

din partea mea puteti sa va certati, dar sincer nu vad rostul.

O comparatie sincera intre cei din pozele din acest articol si cei din TRIBUNE(nu din partea rezervata "entuziastilor") de la meciul de baschet cu Dynamo Moscova spune multe. Si, da, are dreptate in parte Bogdan. Sunt multi care nu stiu ca lumea cantece de incurajare ale echipei dar ei sunt protestatari si cunosc mai degraba "vinde, pleaca, mori in plm...".

CITAT
bogdan_p:

Stiti ce ma amuza foarte tare?Ca 85% din cei care postati aici poze cu cocalari,ilfoveni,tigani,manelisti,etc sau comentati despre ei,sunteti la fel.Pare rau sa va dezamagesc,dar faptul ca postati aici nu face sa fiti diferiti de ei,nu e deajuns.Mor de ras cand vad ca acuzati ca ce au cantat aia lolololo,sau ce lant de aur are ala,sau ce mustacioara d cocalar,dar sunteti multi din voi care postati aici si va cunosc si sunteti identici,din toate punctele de vedere.

Si nu mai faceti pe vitejii ca aasa ati vrut sa fie Peluza Sud goala,ca inainte de meci toti baietii din sud cu care m-am intalnit si mergeau sa avda meciul in baruri,regretau ca nu pot intra.Abuzurile de la meciul cu rapid au facut sa fie asa gol stadionul.Ironic,tre sa le multumim lor,pt ca altfel,mare parte erau in peluze.Si nu trebuie numarat pana la 400,fara 2-3 prieteni din grup,interzisi,nu mai merg nici restul.Deci sa vedem si partea buna a meciului cu rapid:D

persoanele astea exista pe stadion pentru ca la un moment dat in "lupta" noastra a tuturor impotriva acestor specimene, unii dintre noi au dat inapoi si, voluntar sau nu, s-au alaturat turmei. Cred ca tuturor le pare rau ca nu mai merg pe stadion, dar nu cred ca interdictiile sunt motivul. Mie de exemplu imi pare rau cand vad ca lumea se complace in situatia asta care duce Steaua din ce in ce mai jos. Imi pare rau ca mizeria a ajuns la asa o profunzime incat si daca ar fi eradicata, totul s-ar prabusi. Cum spuneam si intr-un alt post, noi am fost ultimii, macar cu atat ramanem

E un fapt ca publicul de pe Ghencea s-a degradat in mod continuu, se observa cu ochiul liber asta la tribune. Eu stiu doar ce se vede la T2, dar din moment ce T1 si T0 sunt un bastion al becalismului (cu bilete la membrii PNG si tot tacamul), n-am motive sa sper ca acolo ar fi altfel.

Nu bag mana-n foc despre toti care scriu pe acest site, evident ca si anti-becalismul poate fi o moda, dar, ca replica la cele spuse de Bogdan, cred ca suporterul tipic de pe fcsteaua.ro poate fi vazut in pozele de la baschet. Si nu prea sunt cocalari acolo.

Iar prima poza, cea cu Sudul, nu este intr-adevar relevanta. Peluza Sud a fost depopulata nu din dezinteres, ci jumatate de catre cei care nu s-au mai impacat cu Steaua de azi, iar jumatate de cei interzisi.

Oricum, fata de cei 167 de spectatori de la meciul cu Twente, suntem intr-un progres vizibil.

Ma uitam la prima poza si am remarcat tabela,frate da il mai tineti minte pe ala care ii se vedea capul pe gemulet si schimba tabela la gol :))))

...pana la urma creditorul e sclavul multimii,face ce ii se zice

@suporterbetiv

Ce vremuri... :)

Ontopic, tipa cu poza lui MM e:

1. chiar tipa? sau e un tip?

2. Mona de la magazin?

2. Mona de la magazin?

Bag mana-n foc ca nu e ea. Urmareste meciurile din inaltul T1, impreuna cu sotul si copilul lor.

Ma gandeam ca poate s-o fi ingrasat :) M-ar fi intristat sa fie ea.

CITAT
elisavn: Da... cine a facut pozele?

De ce intrebi? Te-ai regasit in vreuna? :)

Inciu-cuina,sunt jurist,nu ai nimerit-o pe asta.Ce bani ciorditi,ce bilete?Astea sunt in capul tau.SSk,nu are cum sa fie Mona.

CITAT
bogdan_p: Inciu-cuina,sunt jurist,nu ai nimerit-o pe asta.Ce bani ciorditi,ce bilete?Astea sunt in capul tau.SSk,nu are cum sa fie Mona.

Salutare.. pot sa zic ca Bogdan chiar m-a ajutat de cateva ori sa procur bilete,eu fiind din provincie, si este printre putinii oameni pe care chiar ii pasioneaza fenomenul,tot respectul... La Multi Ani!

Edited by SteauaClan

Bai ce -mi place mie mult e ,,libertatea de exprimare" de pe site, care e prost inteleasa ca de obicei.

Mie nu-mi place de exemplu userul x, il cunosc personal, nu-l cunosc, chiar nu conteaza asta.... Imi fac frumusel un cont nou, ca nu dureaza mult si incep distractia pe site.......respectiv calomnirea altor useri, daca sunt cunoscuti e si mai bine, e mult mai fan......

Si ma apuc sa scriu ca ala face bisnita, ca ala a luat bani de la becaliot, ca ala traieste din cersit, etc, etc, etc ( ca nu ma doare mana......) si uite asa am reusit sa-l ,,desfiintez'' pe userul x, care nu-mi place mie, uite asa....

Ala care e calomniat e pus in ,,frumoasa" situatie de a nu se putea apara in vreun fel decat dezmintind pe site, ca nu poate proba in vreun fel ca nu-i asa......dar acuzatia ramane pe site si nu e luata nicio masura, lasa ma asa ca-i bine.....

Nu prea mi se pare fair -play.....dar e ceva normal in tara asta?! NU!! Asa ca nu ma mira nimic!

Edited by loremix

Stix, pentru orice om normal, o acuzatie facuta de un necunoscut nu e de luat in seama fara probele de rigoare. Plus ca tind sa cred ca pe Bogdan_p il doare in ... p de parerea necunoscutilor.

Stanici, imi pare rau dar nu-ti impartasesc deloc punctul de vedere.....

Eu cred ca nici unui om normal nu-i place sa citeasca ,,minunatii" din astea pe site, si nu vorbesc in numele lui Bogdan, vorbesc de mine de data asta.....ca si eu am fost acuzat de un user care habar nu are cine sunt ca am facut ,,bisnita" cu bilete inainte de meciul cu Dinamo.......si eu nici macar nu am fost la meci, daramite.....

Uneori, recunosc ca ma enerveaza si pe mine anumite postari in care Bogdan are un ton din ala de superioritate si in care el este ,,cel mai cel" dintre toti, nimeni nu se poate compara cu el din nici un punct de vedere, el are intotdeauna dreptate si noi restul de pe aici suntem ,,prostii satului".......dar de aici pana sa inventezi tot soiul de minciuni la adresa lui, e cale lunga!

Edited by loremix

Sign in to follow this  
Followers 0