Sign in to follow this  
Followers 0
shack3r

article_19412

39 posts in this topic

Adevaratii suporteri

Costi

mda, imi spune cineva si mie in ce poza apar mai mult de 2 romani? ca eu unul nu am vazut asta, din pacate insi din astia sunt din ce in ce mai multi, ce ma-sa ii atrage sa vina la stadion nu stiu, ca jegul nu apare la tabela in timpul meciului

vodka Steaua PLUS magic Steaua = Love

Edited by cozmin

buna aia cu berea neagra:)),daca nu lua ciobanu bani chiar o incercam dar cred ca se aseamana la gust cu bergenbier pipilica

ok Cola Steaua si Bere Steaua doza seamana izbitor cu doza de la o alta bere ieftina si naspa,dar in provincie cand o sa apara pt marketing se pot face si alte lucruri de exemplu cate un magazin oficial in orasele mari in deva,simeria,hunedoara sunt mii de siporteri care ar merita sa aiba un magazin oficial al Stelei

Telemea Steaua, Cas Steaua, Urda Steaua, Lapte de oaie Steaua, Cojoc de blana de oaie Steaua...

asa ceva este inadmisibil!!!

e adevarat ca marile cluburi au produse specifice pe care le comercializeaza la scara larga, dar ei nu o fac in disperare de cauza sa mai aduca cativa bani patronilor. si nici pentru a se incerca crearea unei atmosfere pozitive in jurul si in interiorul clubului si in relatia cu suporterii.

o sa bea toti cocalarii din berea asta fericiti ca le-a dat creatura imputita bere cu echipa favorita.

hai sictir!!!

nu stiu care sunt'desteptii'care conduc dep de marketing,dar aia cu Cola Steaua,au dat-o in bara!!!!trebuia sa faca energizantul Steaua,nu sa lanseze un produs,care este antiteza cu sanatatea corpului!In loc sa lanseze ceva de sarbatori cu Steaua,ei s-au pus cu burta pe turcisme!!Daca tot au venit astia de la Liverpool sa le dam productia pe o luna,poate o sa se vanda in Anglia,ca in afara de bisnitarii si samantarii de bucale,nu vad sa se vanda produsele lor infecte!!!!Macar puteau scoate niste etichete de Doamne ajuta,daca tot au facut o tampenie ca asta!!!!

La un club de fotbal se promoveaza miscarea,nu imbolnavirea suporterului acelei echipe,chiar daca ea este facuta subliminal!

Edited by mad79

CITAT
mad79:

Macar puteau scoate niste etichete de Doamne ajuta,daca tot au facut o tampenie ca asta!!!!

sau etichete cu "Doamne ajuta" hahahahahaha

bere cola = o mare tampenie scoasa de niste indivizi care incaseaza pretiosii bani ai imputitului.

MAI BINE II BAGAI IN ANTRENORII DE LA JUNIORI BAA HAHALEROO!!!

nu fi-ti paranoici, asta e rau doar ca aduce bani oierului, eu zic de chestia cu berea si cola, in rest e tot ok.

ultras2004

"oare cine le produce? dupa ambalaj banuiesc ca sunt cei de la Transilvania care fac cam cea mai proasta bere din tara burger&servus. Singurul produs de calitate facut de ei e apa plata"

da dupa cum vorbesti esti un mitic bulangiu

Ba, care ********* e problema ta, ***** cu ochi? N-are omul voie sa isi dea cu parerea despre bere?

Edited by Fane

Sign in to follow this  
Followers 0