i0nutz83

Steaua - Liverpool 1-1 (0-1)

141 posts in this topic

puneti-mi si mie statisticile!!!!! sunt curios... facem egal cu napoli 4-4!

Edited by Liviu94sud

la un egal cu napoli am termina grupa pe locul 3 deci ne trebuie o victorie la napoli.poate doar cu bulan cum s-a intamplat pe Ghencea ...

la un egal cu napoli am termina grupa pe locul 3 deci ne trebuie o victorie la napoli.poate doar cu bulan cum s-a intamplat pe Ghencea ...

La un egal cu Napoli ai termina grupa pe locul 2.

aveam 6 puncte.. napoli 4 si utrecht 4! bate utrecht pe Liverpool tot suntem peste ei.. si daca facem egal cu Napoli aveam 7 si ei 5!

Edited by Liviu94sud

deci calculele hartiei arata ca daca facem egal la napoli jucam finala sampion lig. macar sa ne calificam in finala cupei de la noi..la napoli ne mananca aia cu fulgi cu tot

STATISTICI: Steaua - LIV'POOL

60% Posesie 40%

14 Ocazii de gol 4

6 Șuturi pe poartă 2

8 Șuturi pe langă poartă 2

12 Lovituri libere 11

10 Cornere 4

2 Ofsideuri 5

20 Auturi 25

0 Interventii portar 5

6 Lovituri 6 m 16

9 Faulturi 8

3 Cartonase galbene 0

paralel!:|

60% Posesie 40%

14 Ocazii de gol 4

6 Șuturi pe poartă 2

8 Șuturi pe langă poartă 2

12 Lovituri libere 11

10 Cornere 4

Banel Ofsideuri 5

20 Auturi 25

0 Interventii portar 5

6 Lovituri 6 m 16

9 Faulturi 8

3 Cartonase galbene 0

Ce mai cauta asta pe teren?!

Ii iubesc pe baietii care cereau statistica meciului fiind convinsi ca cifrele sunt de partea lui Liverpool. Acum ca au vazut ca nu-i asa tac malc.

Nici eu nu ma mai bucur cand castiga Steaua dar atata lipsa de obiectivitate este hilara.

Ii iubesc pe baietii care cereau statistica meciului fiind convinsi ca cifrele sunt de partea lui Liverpool. Acum ca au vazut ca nu-i asa tac malc.

Nici eu nu ma mai bucur cand castiga Steaua dar atata lipsa de obiectivitate este hilara.

Cifrele erau si de parte lui Barcelona in returul cu Inter,sau de partea Bayern-ului in finala LC.De castigat a castigat de fiecare data Interul,adica echipa pe care cifrele o defavorizau evident.

Cifrele astea is bune pt statistici,nu iti castiga ele meciul.

Obiectivitate inseamna sa recunosti ca am jucat impotriva rezervelor lui Liverpool,ca si in meciul tur,si nu am reusit sa-i batem in ciuda faptului ca ei nu au tras la victorie,multumindu-se cu egalul...

Cifrele erau si de parte lui Barcelona in returul cu Inter,sau de partea Bayern-ului in finala LC.De castigat a castigat de fiecare data Interul,adica echipa pe care cifrele o defavorizau evident.

Cifrele astea is bune pt statistici,nu iti castiga ele meciul.

Obiectivitate inseamna sa recunosti ca am jucat impotriva rezervelor lui Liverpool,ca si in meciul tur,si nu am reusit sa-i batem in ciuda faptului ca ei nu au tras la victorie,multumindu-se cu egalul...

Eu nu am spus ca meritam sa castigam sau ca am jucat impotriva unei mari echipe.

Pur si simplu am semnalat un fapt: unii dintre noi suntem atat de invesunati si subiectivi incat nu putem sa admitem nici ca albul e alb. Nu eu am adus in discutie statisticile, pentru acestia erau relevante si au devenit nerelevante in momentul in care nu aratau asa cum si-ar fi dorit.

Iar acest gen de subiectivitate nu era foarte des intalnit printre stelisti. tatal meu imi spunea tot timpul ca devin rapidist atunci cand eram prea subiectiv din cauza afectiunii pe care o port pentru Steaua.

Edited by iancu dragosh

E greu cu Napoli chiar si pentru faptul ca ne ajunge un egal , de obicei noi jucam la egal si mai totdeauna pierdem.

WOW, n-am mai auzit demult. Se aude .. din nou .. pe ei pe mama lor! hahaha

Ce comentatori penibili .. cica "centreaza Banel dar respinge un alt brazilian" hahahaha

da, la multe faze s-a cantat asta :steag_sah_mic: pacat totusi ca nu am reusit sa mai inscirem odata...ocaziile le-am avut..pacat de finalizare :( Mai avem totusi o sansa... :hypocrite:

voi chiar v-ati uitat la meci ? :)) ) imi pare rau ca am ratat un epic fail de comentariu , am auzit k a intrat una din regie in direct :))

Daaa...pai a fost faza meciului :))))) se certa cu un alt dobitoc pe acolo , l un moment dat nu mai stiam cine comenteaza :))

E greu cu Napoli chiar si pentru faptul ca ne ajunge un egal , de obicei noi jucam la egal si mai totdeauna pierdem.

Daca aveam un Traore aseara sau macar un Kapetanos , totul ar fi fost diferit...se vede ca ne lipseste un varf de careu , ajungeam fara probleme cu mingea in fata portii , dar nu avea cine sa o bage in poarta !

Motanu` a inceput sa dea cu bata-n balta , o ia pe urmele lui Traore cu ratarile :)

Una peste alta , i-am dominat , am fost peste ei , dar nu a fost sa fie ! La Napoli luam 4 , n-avem nicio sansa :))

ciudat meciul asta cu Liverpool. si mai ciudat golul nostru. al lor a fost o mostra de ce ni se putea intampla daca jucau serios tot meciul.

iar mi-a murit cainele de ras. a inceput sa rada cand a vazut maimuta de la loja la TV. cand a mai spus si ca "am facut ce am vrut cu Liverpool" a inceput sa se tavaleasca pe jos de ras saracul caine, nu mai putea respira de atata ras. radea si cu couroul! pana la urma s-a sufocat de atata ras si a murit. inca o victima a lui behali!

mai au timp sa viseze pana la meciul cu napoli. desi Lacatus ca mare maestru ce este va juca cu 8 fundasi.

de ce l-o fi bagat pe angelov? s-a vazut cred de pe orbitele de sateliti ca nu face nici cat freza lui bicfalvi :-) de ce o fi intrat szekely? ca sa ne aducem aminte ca de fapt cioara era in teren?

Daaa...pai a fost faza meciului :)) ))) se certa cu un alt dobitoc pe acolo , l un moment dat nu mai stiam cine comenteaza :))

Daca aveam un Traore aseara sau macar un Kapetanos , totul ar fi fost diferit...se vede ca ne lipseste un varf de careu , ajungeam fara probleme cu mingea in fata portii , dar nu avea cine sa o bage in poarta !

Motanu` a inceput sa dea cu bata-n balta , o ia pe urmele lui Traore cu ratarile :)

Una peste alta , i-am dominat , am fost peste ei , dar nu a fost sa fie ! La Napoli luam 4 , n-avem nicio sansa :))

Mictiona-m-as pe Traore al tau !

@mountytoma : chiar nu ti s-a parut un pic mai eficient Angelov decat Bicfalvi ? Bicfalvi a jucat bine cu Rapid,in ambele meciuri.

Edited by blindica

Aserara am remarcat un jucator... Iasmin Latovlevici ! De cand a venit Lacatus , a inceput sa i se dea credit lui Brandan :( Pai fara suparare , dar Brandan nu face nici cat 50 % din Latovlevici...

Ma uitam la meciul cu CFR si nu puteam intelege cum poate fi atat de indolent , pana la urma toti jucatorii Uimirii Urziceni au fost umflati dupa performantele obtinute in UCL , dar s-a uitat umflarea principalilor artizani : MM si Bursucul !

Se mai intreaba lumea : " De ce oare jucam asa bine in Europa si in campionat o luam in barba ?!?!? " Pai va zic eu de ce ! Cand joci cu indolenti si binecuvantati precum Galamaz , Brandan , Bilasco sau Marinescu nu ai cum sa repeti jocul bun din Europa , acolo unde jucatori precum Latovlevici , Bicfalvi , Gardos sau Bonfim isi dau viata pe teren...

Sper sa isi dea seama si Lacatus ca transferurile facute de Piturca sunt mult mai eficiente decat cele facute de Ciobanul ala oparit care viseaza la " tiki-taka Barcelona " :wanker:

Mictiona-m-as pe Traore al tau !

Mai bine te-ai mictiona pe Cioban , eu nu am facut decat sa dau un exemplu , dar vad ca mai sunt si impertinenti pe aici...

Ce exemplu e petarda aceea de Traore ,mai nene ? Varfu` falusurilor de ceferisti,care suteaza puternic in bara din careu cu Roma,cu Bayern Munchen,etc. Pai o fi ratat Stancu impotriva CFR-ului,o fi ratat acum cu Liverpool's second best,dar lasa-ne naibii cu Traore,du-te-n C..luj si sustine-l pe Traore !

Impertinent esti tu,eu ti-am mai zis subtil ca pentru tine o anumita cotizatie este prea mica !

Mai lasa-ma cu mictionatul pe cioban,ca daca invingea Steaua te tarai orgasmic pe forum c-a invins echipa ciobanului.

Te inseli amarnic omule , nu as fi jubilat cu nimic , eu am dat doar un exemplu , dar vad ca tu ai luat-o lunga !

Asta e , nu vreau sa intru in polemici cu tine , chiar daca tu ai fost cel care a inceput aceasta disputa...