Sign in to follow this  
Followers 0
gabitzubrasov

article_19249

33 posts in this topic

@Dan stan legal ai dreptate dar singura solutie nu e boicotul.prima si obligatorie este sa scapi de gandacii prin care bastardul media tot traieste si traieste si uite asa spala lumea pe creier!trebuie inteles o data pentru totdeauna ca ciobanul trebuie izolat,lasat singur in parlamentul lui european,la palat,in pipera,etc.trebuie ignorat de absolut toti fraierii astia care-l sug de anumite organe la propriu si la figurat.el exista datorita pupincuristilor,altfel e doar un simplu cioban cu pedale...

@owned prima solutie pentru eliberarea Stelei este sa nu mai posteze oameni ce au gandirea ca tine pe net.nu-ti convine site-ul,fa-ti si tu unul si vei scrie doar ode!

@Mihai Stoica ce preferati,asa in general,un comportament precum cel al suporterilor milogi sau unul precum al celor aproximativ cinci mii de romani prezenti la meciul de rugby dintre Romania si Uruguay?

@owned

Ia te uita ce copilas agresiv......:))))))

La cate meciuri ai fost tu pe Ghencea....sau mai bine, hai sa reformulez ai fost la vreun meci in viata ta pe stadion?!

Da-mi voie sa cred ca nu.....si nici nu ai ce sa cauti pe acolo, ca stadionul nu e pentru pampalai ca tine care scriu idiotenii pe net.

Iti dau un sfat, termina intai scoala.....asta in caz ca poti, ia-ti un pic de curaj si fa si tu pentru Steaua macar un sfert cat au facut altii ( nu intru in detalii ca sigur nu ai intelege despre ce vorbesc) si dupa aia putem vorbi asa ca de la ,,egal la egal"......pana atunci nu-ti mai lasa ,,perlele" pe aici ca nu impresionezi pe nimeni prin puerilismul tau.......e bine sa nu cazi in penibil!

Edited by Fane

Sunt de acord cu tine Ovidiu. Baietii merita felicitati pentru calificarea in semifinalele Cupei si pentru gestul de la final.

@stix

Ia citeste tu aici: am 17 ani, nu sunt 'copilas'!

Nu, nu am fost la prea multe meciuri pe Ghencea pentru ca sunt destul de departe de Bucuresti, dar am fost la 5 meciuri in viata mea!

Cu scoala, crede-ma, nu am probleme!Si nici cu viata sociala!

Ok, poate nu suntem de aceeasi varsta, dar nu te mai pripi scriind ca sunt pueril sau nu mai stiu ce...nu ai de unde sti!

"ia-ti un pic de curaj si fa si tu pentru Steaua macar un sfert cat au facut altii"- fi mai explicit!Jucatori, antrenori, manageri sau suporteri???Pune-ma la incercare si vei vedea ca stiu toate rezultatele importante ale Stelei din toate timpurile, cei mai buni jucatori, antrenori!

Si da, ai dreptate!Sunt agresiv!Asa mi-am format caracterul!Imi pot controla de obicei nervii da' cand ii vad pe cei ca tine ca le scriu degetele fara ca ei sa gandeasca prea mult, imi ies din pepeni!

Nu ma astept la reply!Sau daa dai unul, nu mai folosi cuvantul "copilas"

Edited by Fane

@owned

Ai fost la 5 meciuri?! Oau!!! Bai, atunci mult respect, ce mai, pai daca stiam pe asa altfel vorbeam cu tine....:)))))

Pai la 17 ani esti barbat adevarat, ce sa mai spun.....gata s-a dus pubertatea...ai intrat in randul lumii!

Cu voi este asigurat viitorul Stelei si al Romaniei in general ca sunteti ,,super capabili", ,,super hotarati", stiti exact ce vreti de la viata.....DIN PARTI!!

Eu zic sa ,, nu-ti mai iesi din pepeni" ca esti doar caraghios si pe deasupra nici nu stii de capul tau.....stai in pepenii tai linistit!:))))))

Mai bine joaca Farmville si lasa Steaua in pace!

Edited by Fane

@stix

Bai ultrasu' lu' peste, ai vren plan concret de eliberare a clubului?NU? PA!

LE:Cu siguranta nu reprezint viitorul Romaniei, pt ca nu am de gand sa fac facultatea in Romania!

Apropo, la varsta ta ar trebui sa fi mai intelept si sa nu raspunzi la provocari!Dar poate ca nu cunosti expresia 'cel destept cedeaza primul'!Eu o stiu si nu am de gand sa iti mai raspund.

Edited by Fane

ne-am obisnuit sa ne ascundem dupa faptul ca nu mergem la meci din cauza OIERULUI LUMINII!!!Poi da sunt perfect de acord dar atunci la ce rost sa mai fi suporter???nu mai mergem la meciuri,stam acasa si ne uitam pe pereti pt ca lu oierul luminii putin ii pasa ca nu mergem noi la meci,nu mai poate el ca pierde 10lei de la mine sau ma rog.articolul a fost bn scris,FOARTE BINE m-am SIMTIT CA AM ELIMINAT STOLUL DIN CUPA!VICTORIA CU UTRECHT CHINUITA ASA CUM A FOST EA AM SAVURATO FIIND SI LA MECI,desi sunt din provincie...VPM...NO OFFENCE 2ANYONE

Sign in to follow this  
Followers 0