Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

STEAUA - FC Arges 0-0 (!!!)

Steaua - FC ARGES   168 members have voted

1. 1.

• Victorie Steaua
      138
    • Egal
      21
    • Victorie Arges
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

402 posts in this topic

Si inlocuit cu cine, Agressivo? Nu cred ca va fi demis, indiferent de rezultate... Plecarea lui Olaroiu, in acest moment, ar face mai mult rau decat bine. Cred ca Olaroiu va ramane pana la sfarsitul campionatului.

nu am spus ca as vrea ca Oli sa fie demis,ci cred ca asta s-ar intampla dac am pierde puncte cu argesu. :wink:

mai ales ca meciul cu argesul ar putea insemna revenirea noastra pe primul loc... Dinamo - Otelu' 0-1 momentan... min 16

De-abia astept maine seara sa rasune zona din zona stadionului national de : CINE E PE PRIMUL LOC? CINE E PE PRIMUL LOC? Steaua EEEEEEE Steaua EEEEE

Hai Otelul!!! Oricum la Dinamo e vraiste!

In sfarsit au inceput sa revina la normal lucrurile in Romania! Dinamo-Otelul 0-2! CAMPIONI VOM FI DIN NOU!!! Ce tare... Cred ca plange Borcea cu sacu de bani la vestiarul lui Otelul acum!

Sa speram ca Ion Marin nu va apela la rezervele sale: Borcea & Netoiu !

asta numai daca batem si noi maine... Auzi Oli ce trebuie sa faci? sa dai gol maine si sa nu primesti... e greu asa de tare?

mie chiar nu-mi vine sa cred...in sfarsit sunt si eu mandra ca sunt din galatzi...bravo otelu!!!1exemplu de echipa cu caracter care nu accepta jocurile deja facute....

mie chiar nu-mi vine sa cred...in sfarsit sunt si eu mandra ca sunt din galatzi...bravo otelu!!!1exemplu de echipa cu caracter care nu accepta jocurile deja facute....

Trebuie sa fim recunoscatori tuturor factorilor care au facut ca "ANAL DE XA" sa nu ajunga la Steaua! Mare jigodie asta. Dar mai mult decat atat este o bruta care habar n-are de fotbal! Sper din suflet sa fie eliminat in repriza 2

va fi o a doua repriza la caini destul de incrancenata, posibil sa ia un rosu... :)

Sa speram ca nu revin cainii si fie pierd sau fac in cel mai rau caz egal ca sa trecem pe 1. FORZA Steaua! Daca Dinamo nu castiga va fi un faactor in plus de motivare pentru baietii nostri de care de data asta sper sa profite.

Scorul e normal... e diferenta clara de valoare... Vezi ce inseamna fotbalul jucat "pe bune " !?

Se pare ca vom reveni pe primul loc , acolo unde ne este locul!Dinamo-Otelul 0-3!!!!bravo Otelul!!!Forza Steaua!!!

Trebuie sa-l remarc pe Baciu...practic Niculescu si Danciulescu nu au existat.....

Se vede ca a jucat la o echipa mare alaturi de fotbalisti mari...

bravo Otelul suntety tary......nu degeaba suntety de la galaty..........maine se stryga pe lia manoliu cine e pe primul loc???????Steaua eee Steaua eeeeeee

Stati asa ca inca nu am castigat meciul. Sa nu ne imbatam cu lacrimile cainilor !!!

Meciul de maine e al naibii de greu. Cartu va parca autocarul pe linia portii si o va tine din contra in contra... iar Oli nu-mi inspira incredere...

As vrea sa aud "cine e pe primul loc" nu (neaparat) maine, ci dupa meciul cu Vasluiul !!!!

Sign in to follow this  
Followers 0