Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

STEAUA - FC Arges 0-0 (!!!)

Steaua - FC ARGES   168 members have voted

1. 1.

• Victorie Steaua
      138
    • Egal
      21
    • Victorie Arges
      9

Please sign in or register to vote in this poll.

402 posts in this topic

In primul meci din returul campionatului, echipa noastra va intalni FC Arges, una din echipele lui Gigi Netoiu...

Info:

Meci: Steaua - FC Arges

Data: DUMINICA, 05.03.2006

Ora: 20:30

Transmis de: TVR 1

Sfat pentru impatimitii de pariuri! Mizati 1 solist! Nici nu exista alta varianta...CASTIGAM 100%

la ce cota mica o sa aiba nici macar nu se merita sa pariezi pe acest meci...mai repede pe scor...ce ziceti de un 4-0 cu hat-trick Dica...?

Patru goluri am marcat in patru meciuri din tur + unul in Cupa UEFA :

Steaua - Lens 4 - 0

Steaua - National 4 - 0

Steaua - Otelul 4 - 0

Steaua - Sportul 4 - 1

Farul - Steaua 1 - 4

Steaua e capabila sa marcheze 4 goluri,dar nu Argesului cu Cartu la pupitru.

Probabil ca vom invinge.Dar la 1-2 goluri.

Pronosticul meu : 1

Virgil, as mai adauga ca Steaua marca goluri multe pe vremea lui Protasov care imprimase un stil de joc foarte ofensiv! Pe cand Olaroiu se stie ca este adeptul stilului de joc italienesc asa ca tare mi-e frica ca va trebui sa ne reobisnuim cu victorii la maxim 2 goluri diferenta....

Ca sa intregesc lista meciurilor in care am marcat 4 goluri :

Steaua - Shelbourne 4 - 1

@radoi86

Probabil ca stilul de joc bazat pe aparare al lui Oli,ne va priva de goluri multe.Desi el spune ca vrea de la echipa,o aparare beton si...goluri multe.

Mai avem putin si vom vedea ce si cum.

Nu se supara nimeni daca se termina ca in returul trecut,adica 2-0..cu 2 goluri a lui Dica :wink:

Daca ii dam 4 goluri lui Cartu, antenorul pitestenilor face infart saracul om... Cred ca 2-0 e suficient, asa ca sa nu avem emotii

:evil: >>>Victorie pt Steaua,dar nu cred ca o sa fie multe goluri,sa vedem cum o sa joace,eu sunt multumit si cu 1-0,numai sa luam 3 puncte>>> :twisted:

O sa fie interesant in acest meci sa-l urmarim pe Cristocea,care probabil o sa inceapa titular in locul suspendatului Paraschiv..

Interesant meci...de "zdrobit" nu cred ca ii zdrobim dar de invins ii invingem!

Steaua - FC Arges 1 Scor: 2-0

Virgil, as mai adauga ca Steaua marca goluri multe pe vremea lui Protasov care imprimase un stil de joc foarte ofensiv! Pe cand Olaroiu se stie ca este adeptul stilului de joc italienesc asa ca tare mi-e frica ca va trebui sa ne reobisnuim cu victorii la maxim 2 goluri diferenta....

ca ne vom obisnui cu maxim 2 diferenta nu e chiar asa rau.mie insa mi-e frica sa nu ne obisnuim cu egalurile...doamne fereste

FORZA Steaua

noi vom castiga exact cum zice armanovici cu 1-2 goluri deiferenta nu mai mult...le urez bafta baietilor...si unde se va juca ? in Ghencea ? sau pe lia ?

( tata e argesean sa vede-ti ce bataie :lol: )

Si eu tot de 1-2 goluri am zis.

Dar e mai important sa dai exemplu parerea unui moderator "bun",care uneori din prea mult zel,poate combinat si cu ceva resentimente,te poate bana...

Nu-i asa "Dracula"? :wink:

pai daca zici ca are cota mica la 1 solist mai bine joci peste 2.5 goluri si ai cota mai buna.nu??? :D

La ce agentie joci tu peste 2,5 pe meciuri de Divizia A? La mine, in P. Neamt, nu avem decat Astra .......... Si nu se poate juca de cat 1, X, 2 ..... la agentia asta. Pe Gamebookers se poate juca sub/peste, gol marcat ........ pe meciuri de la noi?

O sa fie interesant in acest meci sa-l urmarim pe Cristocea,care probabil o sa inceapa titular in locul suspendatului Paraschiv..

Buna observatie, dar ce se va intampla cu locul lui Goian? si el este suspendat. Cine ii va lua locul? Baciu?

Probabil ca Baciu, daca nu va fi introdus Lovin si coborat Radoi in aparare, insa nu cred ca Oli va risca sa joace cu 2 mijlocasi centrali care nu au jucat niciodata impreuna...

... insa nu cred ca Oli va risca sa joace cu 2 mijlocasi centrali care nu au jucat niciodata impreuna...

L-a asta m-am gandit si eu... Cum sa joci cu Lovin si Cristocea la mijloc? Poti sa pui si 4xRadoi in aparare ca tot ar fi probleme... mai ramane sa joace si Ochirosii pe stanga si putem sa ne luam adio de la debutul lui Oli cu dreptul in campionat...

Cu siguranta Baciu va juca in aparare, insa ramane de vazut la mijloc daca Oli va opta pentru Cristocea sau pentru Lovin langa Radoi...Daca pe Lovin l-am vazut la treaba sunt curios cum s-a adaptat Cristocea la stilul de joc al Stelei, sunt curios pentru cine va opta Oli...

Cred ca nu o sa avem probleme in aparare cu Baciu si Ghionea,care au jucat aproape tot turul din sezonul trecut cand Radoi era accidentat.

Virgil a scris :

Si eu tot de 1-2 goluri am zis.  

Dar e mai important sa dai exemplu parerea unui moderator "bun",care uneori din prea mult zel,poate combinat si cu ceva resentimente,te poate bana...  

Nu-i asa "Dracula"?

no comment :wink:

Eu tot nu gasesc vreun detaliu care sa ma lamureasca unde se va juca : in Ghencea sau pe Lia ?

Virgil, Draculasblood...

va rog! fara apropouri :wink: nu incercati sa trimiteti sageti! nu cred ca e frumos...

Sign in to follow this  
Followers 0