Daniel-Ionut

Steaua - Utrecht 3-1 (1-1)

185 posts in this topic

Bah, din 9 pagini ale topicului Steaua-UTRECHT, cel putin 5 sunt cu si despre banelinho :blink:

@banelelnumero16, daca te prind ca mai postezi ceva aici care nu are legatura cu meciul de aseara, o sa ai mai mult timp liber in urmatoarele zile.

Am o stare foarte nasoala, vorbesc foarte serios, asa ca incearca-ma.

Salut.

Bine bah eroule ca sari si tu la bataie dupa ce i-a dat Fane 7 zile :))

Bine bah eroule ca sari si tu la bataie dupa ce i-a dat Fane 7 zile :))

Pai asta i-a dat ban cand postam eu, e mai rapid :)) .. stiam ca ai o varsta totusi, Fane :D

Ai sa imi dai o apa minerabila pentru asta.

Edited by Daniel-Ionut

E prima data cand aud ca Banel ar fi rapidist,probabil e o alta nascocire de-a voastra impotriva lui!

SE VEDE ?

Banel-rapid.jpg

Banel-rapid.jpg

Banel-rapid.jpg

Banel-rapid.jpg

Banel-rapid.jpg

Banel-rapid.jpg

Cat despre faptul ca eu as fi suporter de rezultat cum puteti spune asta?Pai Steaua e de cativa ani in afara trofeelor si totusi acum tin si mai mult ,pt ca mie imi place sa sustin o echipa aflata la greu,nu ca voi care acum ii dati in cap...

Mai nebunaticule, hai sa iti arat cum imi mananc eu nervii din cauza nebunaticilor ca tine :) si ce voi posta in continuare este mesajul unei persoane, care bineinteles ne judeca pe toti pe marginea celor ca tine.

"Am fost aseara la rasul ala de meci.. am avut o invitatie la tribuna 0.

LOL.. este comentariul meu dupa acel meci. Cred ca singurul loc din lume cu mai putina atmosfera ar fi Stefan cel Mare, in rest.... n-am vazut in viata mea suporteri mai putin entuziasmati, mai dezinteresati si mai nepasatori de echipa decat suporterii Stelei de aseara.

Toata tribuna unde am stat eu nici macar nu aplauda, nu se ridicau in picioare, nu stiau cantecele (le stiam eu mai bine fiind suporter al Craiovei, wtf), a fost o atmosfera penibila. Au inceput sa se bucure doar pe la 3-1, dar pana atunci injurau incontinuu pe toti jucatorii, cum puneau piciorul pe minge.

O adunatura de oi ratacite... asa erau suporterii Stelei de aseara. Care stateau mai mult intorsi cu spatele la meci ca sa se uite la Oierul sus in loja... mi-era sila cand ii vedeam pe toti cum se intorc si il admira. Probabil e idealul lor in viata... un exemplu de om care a reusit :)

Ce gasesti frumos la jegul ala de echipa, Miss? Pe bune...."

Deci, multumesc Banelinho, mare suporter al Stelei.

"Am fost aseara la rasul ala de meci.. am avut o invitatie la tribuna 0.

LOL.. este comentariul meu dupa acel meci. Cred ca singurul loc din lume cu mai putina atmosfera ar fi Stefan cel Mare, in rest.... n-am vazut in viata mea suporteri mai putin entuziasmati, mai dezinteresati si mai nepasatori de echipa decat suporterii Stelei de aseara.

Toata tribuna unde am stat eu nici macar nu aplauda, nu se ridicau in picioare, nu stiau cantecele (le stiam eu mai bine fiind suporter al Craiovei, wtf), a fost o atmosfera penibila. Au inceput sa se bucure doar pe la 3-1, dar pana atunci injurau incontinuu pe toti jucatorii, cum puneau piciorul pe minge.

O adunatura de oi ratacite... asa erau suporterii Stelei de aseara. Care stateau mai mult intorsi cu spatele la meci ca sa se uite la Oierul sus in loja... mi-era sila cand ii vedeam pe toti cum se intorc si il admira. Probabil e idealul lor in viata... un exemplu de om care a reusit :) "

nimic nou pentru publicul care se prezinta acum in Ghencea.cine a mai stat pe la fotolii in epoca "interzisilor" cred ca are habar de aceste specii...niste cocalari deveniti suporteri peste noapte ca e la moda si daca ai idol un favorit al patronului,ca deh el impune totul pe banii lui si in mintea altora,atunci e perfect!

La 15 minute dupa finalul meciului, "latifundiarul din Pipera" iesea pe portile stadionului "Ghencea", la volanul Rolls Royce-ului sau alb, croindu-si drum prin multimea de suporteri stelisti care paraseau arena. Ajuns la iesire, finantatorul "militarilor" a deschis geamul masinii, pentru a vorbi cu fanii "ros-albastri". Unul dintre acestia l-a stropit cu suc, iar Oierul a iesit val-vartej din autoturism, l-a identificat pe agresor si l-a dat pe mana bodyguarzilor.

Fane Dediu, celebra "gorila" a europarlamentarului, a evitat sa "se ocupe" de fanul turbulent, stiind ca a mai avut probleme cu legea, din cauza "interventiilor facute in numele patronului. Suporterul a fost predat stewarzilor si numai vociferarile unei mari parti din multimea de fani au facut ca acesta sa nu isi primeasca corectia in public. Angajatii firmei de paza si protectie l-au dus pe turbulent in spatele portilor stadionului, iar cameramanul Jandarmeriei, prezent in apropierea evenimentelor, a primit indicatii sa filmeze in alta parte.

Aici stirea:

http://www.sptfm.ro/fotbal-intern/exclusiv...3aranjeze7.html

o realitate crunta si care doare...

Si care,din pacate,devine o obisnuinta... :(