Daniel-Ionut

Gloria Bistrita - Steaua 1-0 (1-0)

155 posts in this topic

Tatarusanu - fara el, probabil ca scorul era lejer vreo 3,4 - 0 pentru Bistrita

Bonfim - o noua teapa marca Timisoara

Galamaz - 5

Geraldo - sigur pe el.. 5,5

Brandan - Latovlevic este cu 5 clase peste el

Nicolita - cat mai trebuie sa il suportam?

Ricardo - 5

Marinescu - de ce nu Bicfalvi?

Szekely - nu mai este acelasi jucator...

Stancu - nu are cum sa ne salveze in fiecare meci...

Bilasco - asta a jucat?

Apostol - mucles

Matei - imi place, are tupeu

Kapetanos - probabil ca daca era titlular marca

sa ma p*s pe Jiji Oierul... du-te frate cu declaratiile tale.. in mormant f**

:hmmm: Numai astfel de rezultate il mai pot ingropa pe cioban in propriul lui rahat.

Thank you god.

perfect de acord!

Tatarusanu - fara el, probabil ca scorul era lejer vreo 3,4 - 0 pentru Bistrita

Bonfim - o noua teapa marca Timisoara

Galamaz - 5

Geraldo - sigur pe el.. 5,5

Brandan - Latovlevic este cu 5 clase peste el

Nicolita - cat mai trebuie sa il suportam?

Ricardo - 5

Marinescu - de ce nu Bicfalvi?

Szekely - nu mai este acelasi jucator...

Stancu - nu are cum sa ne salveze in fiecare meci...

Bilasco - asta a jucat?

Apostol - mucles

Matei - imi place, are tupeu

Kapetanos - probabil ca daca era titlular marca

STIE CAREVA DACA JOACA TANASE CU RAPIDU?

Edited by Judy

Rusine mercenarilor ciobanului!N-aveti pic de demnitate in voi.

Ne-am facut din nou de ras atat pe teren cat si in ...... luptaaa steauaaa !!!

Ce bine ca nu mai este protest. Acum putem rabda amarul fara tapaj.

Sa speram ca schimbam antrenorul, ca sa doboram toate recordurile.

Jucatorii sunt de vina, nu? Si si antrenorul... hai ca poate contestarii lui Gigi, arbitrii, Gorgonele si Eris ne ochesc, Satana, etc

Ce minunat imi distrug eu fiecare sfarsit de saptamana uitandu/ma la meciuri! Mortii ma-tii de cioban!

absolut incantator,domnule Marius Lacatus vreau sa va felicit pt acest meci,se vede ca sunteti un mare antrenor si stiti sa pregatiti meciurile,vreau sa va urez multa sanatate si sa va spun ca sunteti cel mai mare antrenor pe care l a avut Steaua,dupa acest meci sunt convins ca Real Madrid o sa l concedieze pe maurinio si o sa va faca o oferta,acum inteleg de ce marele dumneavoastra prieten ,domnul Ciobanul v a numit antrenor,cei care va critica nu sunt stelisti pe cand dumneavoastra sunteti un mare simbol,toate cele bune MISTER

absolut incantator,domnule Marius Lacatus vreau sa va felicit pt acest meci,se vede ca sunteti un mare antrenor si stiti sa pregatiti meciurile,vreau sa va urez multa sanatate si sa va spun ca sunteti cel mai mare antrenor pe care l a avut Steaua,dupa acest meci sunt convins ca Real Madrid o sa l concedieze pe maurinio si o sa va faca o oferta,acum inteleg de ce marele dumneavoastra prieten ,domnul Ciobanul v a numit antrenor,cei care va critica nu sunt stelisti pe cand dumneavoastra sunteti un mare simbol,toate cele bune MISTER

Da. Lacatus e de vina. Ai o clarviziune si o analiza atata de patrunzatoare ca totul a devenit indelebil de clar.

Eu zic ca Lacatus este blestemul lui Oierul in cazul asta.

In cazul asta atunci, ar trebui sa jubilam!

Marius, tot asa!

:)) oare sunt singurul care se bucura de acest rezultat? e vina voastra oi obosite!!!nu va mai vaicariti...vreti cioban? aveti cioban!Spiritul Stelei e MORT!personal nu mai am nici o emotie cand joaca gloata asta de popandai ai oierului, in frunte cu numarul 7!ahahahaha....mare antrenor , mare caracter...mda

+1

Apropo, baietii au fost in protest de nu au facut deplasarea? :D

Un lucru e clar, pe stadion pentru ăștia nu mai merg. Sper că declaratia lui guie cum că nu mai investeste dacă nu ia campionatul anul asta se va adeveri.

cnct,

ori te bucuri, ori nu ai nici o emotie, ce naiba..

poate totusi ne mobilizam mai bine in meciul din etapa viitoare, ca si in cel cu cainii nu am jucat mai rau decat ei, dar sper macar sa nu pierdem acest meci. Avem o revansa de luat din primavara.

Ce bine ca nu mai este protest. Acum putem rabda amarul fara tapaj.

Sa speram ca schimbam antrenorul, ca sa doboram toate recordurile.

Jucatorii sunt de vina, nu? Si si antrenorul... hai ca poate contestarii lui Gigi, arbitrii, Gorgonele si Eris ne ochesc, Satana, etc

Ce minunat imi distrug eu fiecare sfarsit de saptamana uitandu/ma la meciuri! Mortii ma-tii de cioban!

Si tu cu care te-ai dat ??? Cei anti Gigi , sau sustinem echipa orice ....

idem si eu imi fac un car de nervi pe sfarsit de saptamna cu meciurile astea si nu reusesc sa le diger,mie personal inca nu mi-a trecut infrangerea cu dinamu,nu inteleg de ce Lacatus tine cu dinadins sa scoata jucatorii din forma?Fratilor cand esti obosit atuncea nu joci,NU trebuie sa nu joci cu un jucator fiindca e posibil pe viitor sa nu mai "poata",il ti,scoti untul din el iar,cand nu mai poate il inlocuiesti(latovlevici/brandan),pe Banel,IL dai afara ca nu e in stare,pe bilasco la fel nu-l joci ca nu e de Steaua,pe szekely nu-l joci pe stanga,ca nu e stangaci fiindca iti bati joc de el,marinescu nu-i naspa,da nu joaca bine cu ricardo(care nu a facut nimica azi,app),care iar,e o chestie care nu o inteleg,frate daca merge bine cuplul ricardo/apostol de ce trebuie sa-l schimbi??.

Pe radut iar,nu o sa-l mai vedem,pe surdu l-au scos din forma,formula de joc cu 2 atacanti de careu o sa fie la fel de "eficienta" ca anii trecuti,infine eu as fi jucat cu latovlevici si brandan pe stanga si bonfim cu szekely pe dreapta daca tot vrem ceva stereotip dar,mai eficient sigur(si bineinteles daca vrem sa-l folosim neeaparat pe superbrandan,aicea e mana lui Gigi).

Per total,varza cu carne si-a batut joc de nervii nostri iar,Marius Lacatus din pacate

Nu poti sa joci impotriva lui Bistrita cu 4 fundasi 4 mijlocasi si 2 atacanti de careu,pe Bistrita trebuie sa o omori cu bataia domnule Lacatus,S-O ALERGI de sa stea cu limbile pe-afara Domnule Lacatus,daca vrei sa faci ceva,pe jucatori trebuie sa-i stimulezi si sa-i pui in forma,nu sa-i scoti!

Presimt iar vreo 5 primite de la ciori in ritmul asta =)

Luam mai multe,si de data asta nu marcam,doar joaca Bilasco.

Nu va mai consumati,las' ca e bine.Tot asa baieti,sunteti pe drumul cel bun.

E trist,nu mai simt absolut nici un fior cand Steaua da gol si nici amaraciune cand primeste gol...si asta de vreo 2 ani.Ciobanul mi-a luat iubirea mea pentru Steaua.Totul e o gluma proasta.

Iara si-a bagat oaia nasul...

Deja nici nu ma mai enevrez, ca stiu ca n-are rost. Echipa de pluton, daca pleaca Stancu, retrogradeaza stana. Da, stana am zis! In asta s-a transformat echipa pe care candva o admiram.

MORI JAVRA!

Cine are posibiltatea sa vada meciul in live video, nu live text ca mine, de ce Nicolita a luat doar galben?

Update: Nicolita schimbat? :ohmy:

Nu spun ca echipa joaca ceea ce ne dorim, sau ca Laca este cel mai bun si mai inspirat antrenor, insa nu e normal ca unii sa comenteze din ce aud, sau nici macar sa nu vada meciul.

Daca stam sa ne dam cu parerea dupa un live text unde ajungem.

In plus, nu suntem singurii cu probleme: Dinamo a castigat cum a castigat, CFR mai mult se taraie prin campionat, Urziceniul deja are sanse mari ca la anul sa joace cu Sageata Stejarul.etc

Daca eram in forma si (poate) daca ramanea Piti antrenor, acum aveam 10 puncte avans.

Asa....

Respect Otelu Galati merita sa i-a titlu

Steaua nu o sa faca nimica daca nu moare ciobanu ...

Daca Steaua l-ar avea patron pe M.Stan , Paskani , ar fii casitgat meci de meci Problema la Steaua ii ciobanu - Un patron normal baga bani in club si i-a inzecit si lasa antrenoru sa traga de jucatori si conducerea sa lucreze dar Gigi ii prostu prostilor (test de gandire daca vreti sa stiti cat de prost ii Gigi imaginativa cel mai prost om din lume - si CIOBANUL il depaseste )... Ma rog ciobanu daca ar vrea sa faca performanta la Steaua ar trebui sa aduca un OM cu capu pe umeri sa ii dea 20 mil de euro si sa se duca intr-o padure izolat de lume si omu ala sa dea salari si sa stea acasa si sa taca din gura si sa il lase pe Lacatus 2 ani in aia 2 ani eu is sigur ca ala o sa scoata 50 mil de euro ...

gunoiul : După meciul asta, la revedere si cu banii. Să depună cum vor pe la Ligă memorii. O să le dau la 5-6 jucatori care merita in rest, să fie sanatosi. Pe la mijloc a fluierat vantul. Asta este, ăștia sunt, eu nu sunt suparat pe ei, că asta e valoarea lor, nu pot. Dar dacă nu pot, am mai spus, dacă nu poti, atunci du-te cu Dumnezeu! Să se ducă la echipa a doua sau să plece liberi si să fie sanatosi. Am dat milioane pe ei, dar să fie sanatosi, ii dau afară!"

Mama , ce face asta !! inca un sezon nenorocit...incredibil !ma-ntreb care o fi FRAIERUL care se va mai duce pe stadion sa-i vada "jucand fotbal" ??? ma-ntreb CAT trebuie sa mai inghita/inghitim unii dintre noi sa realizam CANCERUL acesti club ??

Cat ,fratilor , cat ?

Dar am si raspunsul : oamenii nu intra pe site-uri , oamenii-s docili , sunt slabi , lasi , prosti...la TV ajunge doar ce vor patronii si de aici RUPTURA asta intre adevaratii suporteri/oameni care inteleg ce se intampla si este totul la mintea cocosului...si restul !

Il vom putea zbura pe oier doar atunci cand toata suflarea stelista se va uni ! pina atunci...

ps -se pot duce toti la echipa a2-a ? :D

Edited by ultras_laziale

Am devenit o echipa de pluton,ne afundam usor usor in mediocritate.Tot raul e spre bine,sper sa fie din ce in ce mai grea situatia de la echipa,poate scapam si noi odata pt todeauna de cancer.Sper ca de acum incolo sa vedem meci de meci un stadion gol,sa nu-i mai bagam ciobanului bani in buzunar.Fraier e ala care mai merge la meciuri,e unul nu mai calc pe stadion.

Am devenit o echipa de pluton,ne afundam usor usor in mediocritate.Tot raul e spre bine,sper sa fie din ce in ce mai grea situatia de la echipa,poate scapam si noi odata pt todeauna de cancer.Sper ca de acum incolo sa vedem meci de meci un stadion gol,sa nu-i mai bagam ciobanului bani in buzunar.Fraier e ala care mai merge la meciuri,e unul nu mai calc pe stadion.

Daca vrem ca Steaua sa fie Steaua din 86 trebuie sa rezistam 3 ani in care Steaua sa aibe Steaua stadionul gol sa nu mai joace nimica pana cand o sa plece ciobanu ... si de acolo un patron cu cap o sa bage bani in echipa o sa aduca jucatori si cati fosti jucatori au iubit Steaua sar intoarce ca sa ajute clubul si sunt singur ca in alti 3 ani Steaua ar incepe sa castige din nou campionate fara discuti cu albitraj sau alte faze dar ar fi mai frumos daca ar muri sau daca ar vinde clubul ciobanul si tot asa in 3 ani sar face performanta si ar fi stadionul plin la orice meci pana atunci cu parere de rau si cu multa durere in suflet NU o sa putem tine cu Steaua .. CLUBUL Steaua(este in coma si nu stiu cand o sa revina o sa revina odata cu plecarea sau moarte virusului) NU exista numaI CLUBUL CIOBANU care stirica TOATA ISTORIA CLUBULUI NUMELE , FOSTI JUCATORI etc -RESPECT CELOR DE PE FORUM SI CELOR CARE IUBESC SI AU FACUT CEVA PT CLUBUL Steaua NU pt clubul Ciobanu

Edited by A.ALeX