Daniel-Ionut

Steaua - Pandurii Targu-Jiu 2-0 (0-0)

87 posts in this topic

Ce plm ne faceam fara cadoul celor de la panduri? :hmmm:

Stati linistiti ca vin doua infrangeri in campionat, si poate si-n cupa.

Ciobanul : Nu-i o problema ca jucam cu Sportul peste doua zile,ca Steaua are trei echipe.

Zau?Trei?Care-s?Ca eu nu prea vad nici una...

Ciobanul : Nu-i o problema ca jucam cu Sportul peste doua zile,ca Steaua are trei echipe.

Echipa la baschet, hochei, handbal, volei, avem de unde.

Asta cred ca era a 3-a...deci asta e explicatia...acu' rasuflu usurat :wall::wall:

Echipa la baschet, hochei, handbal, volei, avem de unde.

:)) Da,da!

50 de suporteri, in rest...inca vreo 150 de umplutura.

Calumea meci, nesimtitii nici n-au venit sa salute la sfarsit. Asta da respect.

Lunea nu se saluta suporterii...era si tarziu , si frig...pana mea , incepuse si napoli - Milan... :))

50 de suporteri, in rest...inca vreo 150 de umplutura.

Da' cand au venit vreodata sa salute? Ii doare fix in 15 de suporteri. Daca dadeau 2 bani pe suporteri, jucau mai bine. Avem cel mai urat joc din toata Liga. Si Sportul joaca mai frumos.

Pai daca va mancati sanatatea si banii pe stadion...parca era conventie sa nu ne mai prezentam in semn de protest....

Pai daca va mancati sanatatea si banii pe stadion...parca era conventie sa nu ne mai prezentam in semn de protest....

Poate ca nu toti vad un protest in stilul mediatizat "Legia Varsovia" . Acolo e posibil pentru ca au alta mentalitate. Cand s-au golit peluzele, s-a golit si stadionul. Aici e altceva, pleaca aia cu coloana vertebrala, vina ilfovenii de alta etnie. 

Eu inca refuz sa cred ca sunt atat de multi tigani care tin cu Steaua. Daca astia nu sunt adusi de al' din loja, eu sunt Pocahontas.

LE: Ce imi place cum suna Pocahontas. Pocahontas Pocahontas Pocahontas Pocahontas Pocahontas Pocahontas :D

Edited by SuperstaR18

Doar 2000 de spectatori aseara ? (conform prosport). De pe stadion pareau mai multi....

Totusi am si eu o nelamurire. Cum e facuta poza asta de se vede in stanga (si nu in dreapta) lui Lacatus, Peluza Sud ?

LE: acum mi-am dat seama....e poza facuta cu mirror effect :wall:

lacatus_cm.jpg

Edited by Catalyn07

Exact asta vroiam sa intreb si eu acum ... stateam si ma uitam la fotografie si nu intelegeam ... :) Now i get it !

Ete na, ce atatea efecte? E foarte usor sa intorci o poza daca ai negativul. Daca e digitala, e si mai usor.

ciobanul NU o sa plece daca nu vom mai merge la meci . si nici suporterii de la tribune .mai ales becalistii de la t1 :|

De ce nu mergem sa protestam ? Asta il deranjeaza cel mai tare pe cioban si cred ca e o varianta mai buna decat sa nu fim prezenti .

Eu sunt de acord sa dau 10 lei la fiecare meci numai sa stiu ca-i dau la mumu jegosului .

Nu pot sta acasa sa vad cum un cioban isi bate joc de Steaua !!

Asta e parerea mea !

Si vrei sa intelegem ca tu la fiecare meci dai 10 lei si ii dai la mumu? Asteptam un clip pe forum.

De ce nu mergem sa protestam ? Asta il deranjeaza cel mai tare pe cioban si cred ca e o varianta mai buna decat sa nu fim prezenti .

Eu sunt de acord sa dau 10 lei la fiecare meci numai sa stiu ca-i dau la mumu jegosului .

Nu pot sta acasa sa vad cum un cioban isi bate joc de Steaua !!

Asta e parerea mea !

nu lipsesc de la nici un meci ...dar nu se intampla nimic .Nu asa il vom alunga pe cioban . Si aici inchei. Vad ca sunt inteles gresit

Mai bine stai acasa, ca te duci degeaba. Hai la meciurile de hochei, baschet, etc.