Sign in to follow this  
Followers 0
Azzido

Articole de adaugat pe prima pagina

621 posts in this topic

Din punctul meu de vedere, problema e foarte simpla si s-a discutat clar. Am spus clar ce vreau eu si asta ii rog pe moderatori sa faca. Punct.

De Alex n-am mai dat de o perioada buna de timp si pe Azzido nici nu-l am in messenger.

Dar ce sa vorbim de planuri cand pana si porcaielile si off-topicul de rahat de la "Nemultumiri" nu le sterge nimeni? Ba mai mult, unii le incurajeaza...

Pai atunci vine si intrebarea...

-Cine e de vina ca nu s-au sters alea?

-Daca tu nu dai de Alex, atunci cine sa o faca?

-Cine e de vina ca tu , direct responsabil de activitatea mozilor, nu ai id-ul de messenger al lui azzido, admin la site, cu care ar fi trebuit sa porti o discutie dupa sedinta de acum o luna jumate?

Sa nu crezi ca incerc sa te trag la raspundere cu ceva, dar ar trebui rezolvate problemele astea de pe site si voi v-ati asumat aceasta responsabilitate. Cu totii asteptam sa o duceti la capat...

Alo, alo, n-ati primit pe mail articolul despre gasca de suporteri din Blegia?

Sunt de parere ca, atunci cand vedem/vedeti in presa mai multe editoriale/articole impotriva Aluia, sa le punem pe toate intr-un singur articol, care sa aiba un titlu sugestiv.

Daca va chinuie talentul si aveti o idee mai buna decat vreunul dintre titlurile articolelor (si sunt convins ca puteti!), go for it! Daca nu, alegeti cel mai inspirat titlu, cu mentiunea ca ala va trebui sa fie si primul editorial/articol din acea serie.

Acu' mi se pare tardiv sa le punem si noi, ca subiectele-s fumate si mai fost si date pe forum.

Si te doare laboantza, ce? :tomato:

In cateva zile se vor implini 7 ani de la o demonstratie de unitate a suporterilor stelisti.

Vorbesc despre ninsoarea de la meciul cu Villarreal.

http://blindoneworld.blogspot.com/2010/03/...will-never.html

Il mai postasem pe forum acum 2 ani.Mi se pare ca am si fotografiile needitate cu mark-ul blogului meu,in caz ca le vreti pentru a pune fcsteaua.ro pe ele,sunt proprietate personala,le dau cu mare placere daca va ajuta cu ceva.

Eu votez PENTRU.

P.S. Dupa umilea mea parere, n-a fost vorba de unitate, ci de chestii mult mai prozaice, gen: "am dat bani, nu plec nicaieri", "mi-e frig, hai dreaq sa sarim nitel" si alte de-astea auzite din plin pe langa mine.

Dar, inca o data, votez PENTRU. Conteaza imaginea. :rolleyes:

Personal, mi se pare un articol tras de par, pentru ca este bazat pe parerile a unui singur suporter de pe strada ("atentie, nu a unui ultras!", dupa cum se scrie acolo) si a unui om mai in varsta de pe stadion.

Mi se pare cel putin penibilutz ca abordare.

Ca sa nu mai spun de spagatul intre BGS si legea sanatatii, bazat pe... ce anume?!

Pana la urma ala cu meciul de la baschet ramane secundar?

Eu as propune sa-l scoatem, temporar, p-ala cu Gheorghe Constantin, ca-l asez eu acum la "Articole recomandate". Dupa meci, il putem repune, ma gandesc...

Excelent ! Ma bucur ca e pus ca principal :*

Sign in to follow this  
Followers 0