Guest

CSA Steaua Rangers

1,901 posts in this topic

ma uitam mai devreme la pozele de la baschet (cati suporteri,ce atmosfera...), iar la hochei.....cam bate vantul :(

poate la meciul viitor ne strangem mai multi si la hochei :steagcruce:

fenestela Brasov-Steaua RANGERS 2-3

o noua victorie,mai clara decat o arata scorul si un meci foarte frumos.

SUNTEM MANDRI DE VOI :clap:

din pacate iar ne-au ars bozgorii cu arbitri lor cu tot...Duminica hai totusi sa ne strangem macar 20 si sa vedem cum facem sa caram toba aia facatoare de minuni dupa noi!

Hadeti bai la patinoar ca pe faisbuk e usor de stat si dat commenturi _)_

STAR, deaba ne-a' lasat aia sa luam 2 bete.. dar sa luam toba ?

Daca putem sa o luam cu noi, o bag eu in buzunar :>

Bine spus facatoare de minuni!

Edited by leoSUD

Duminica la 3 cica, cu Brasovu'.. Duminica ca duminica, dar marti e baza.

Cu Miercurea Ciuc marti la 19:00 ,asa e anuntat. Hai sa facem si noi prezenta macar de data asta, data trecuta am fost la baschet. Sunt 4 reprize, una ramasa de data trecuta. :)

Duminica la 3 cica, cu Brasovu'.. Duminica ca duminica, dar marti e baza.

Cu Miercurea Ciuc marti la 19:00 ,asa e anuntat. Hai sa facem si noi prezenta macar de data asta, data trecuta am fost la baschet. Sunt 4 reprize, una ramasa de data trecuta. :)

Forza Steaua Forza Steaua hey hey :steag_cruce_invers:

Steaua RANGERS 2 - corona Brasov 3

Sumar al marcatorilor Repriza 1 Steaua BucurestiBoldt Peter (superioritate numerica) (Ioan Timaru C) 10:00 Corona Brasov Fenestela 68Cristopher Faloon (Tamas Solti, Rajcak Andrej) 12:33

Repriza 2 Steaua BucurestiIoan Timaru C (Boldt Peter) 18:05 Repriza 3 Corona Brasov Fenestela 68Zoltan Kertesz (sut de penalitate) 16:22 Corona Brasov Fenestela 68Jozsef Adorjan C (Rajcak Andrej) 19:56

nu am vazut meciul dar ceva imi spune ca iara au fost avantajati ungurii ...

Unii sincer nu stiu de ce PLM au mai venit...Glasciorii mici s-au tot coit sa se afirme dar pana la urma s-au carat cu coada intre picioare...Trist si pacat ca am fost cativa sa cantam dar....

Edited by STARforce

Unii sincer nu stiu de ce PLM au mai venit...Glasciorii mici s-au tot coit sa se afirme dar pana la urma s-au carat cu coada intre picioare...Trist si pacat ca am fost cativa sa cantam dar....

au venit sa manance seminte si sa faca niste caterinca! mai lipsea Sorin tiganu! dar nu-i nimic! Steagul ala ii reprezinta! NU ?

@Lupanu si Starforce,

vorbiti in necunostinta de cauza si mai bine va abtineti!

@Lupanu si @Starforce dar cine sunteti voi sa-i criticati ca au venit si au plecat? Cum zicea si Costi vorbiti in necunostinta de cauza si mai bine va abtineti!

Edited by Bogdan

@Lupanu si @Starforce dar cine sunteti voi ma sa-i criticati pe ei ca au venit si au plecat? Cum zicea si Costi vorbiti in necunostinta de cauza si mai bine va abtineti!

Noi suntem aia care am stat si am cantat pana la final ma! Dar nu mai conteaza, am vb-it cu Costi despre asta! asa ca nu mai are rost sa vb-im si cu tine!

SUNTEM NISTE ANONIMI!

Sincer sa fiu nu am vrut sa mai postez numai ca dat fiind prezenta mea destul de impecabila la hochei mi-a permis sa ii scrutinizez putin pe pustanii care au fluturat un pic steagu ala apoi au impachetat si s-au tirat...Am simtit ca ceva transpirase si de asta m-am dus langa baietii mei,oricum pana la urma sunt problemele voastre de bucatarie interna si nu ma amestec doar ca se vede urat mai ales la pustanii care ar fi trebuit sa cante altfel nu imi explic prezenta lor de mobila mai ales la un meci unde chiar era nevoie de sustinere vocala...

tot continui asa aiurea cu porcariile?

ce drept ai tu sa tragi lumea la raspundere..sincer.ti s-a zis ca a fost o situatie speciala,tu o tii pe a ta de ciudat ce esti.

bravo tie ma ca ai cantat,bravo tuturor,lasa-i pe altii in pace.

albaneze te-ai mai "ocupat" de mine cu alta ocazie si nu stiu ce rost isi au rautatile tale gratuite???Porcarie e atmosfera de tensiune pe care o creezi mereu cu comentariile tale acide la adresa unora pe care este putin probabil sa ii cunosti darmite sa comentezi ca sa ce,sa faci situati mai de kkt decat este?

Nu i-am tras la raspundere doar am facut o remarca si daca nu iti convine sa fi salariat.De unde atata vehementa si pentru ce?M-am luat de viata sau activitatea ta?Poate eu chiar ii cunosc pe pustanii aia dar iti propun ceva hai sa ne ignoram reciproc pentru ca mai mult ca sigur nici nu se cunoastem!

sr2.pngVS miercurea-ciuc.png

Steaua Ragers - Sport Club Miercurea Ciuc

01 martie 2011 19:00

Edited by Daniel-Ionut

@Starforce,

Nu te-ai luat de viata lui, dar ai folosit numele unui grup...Indeferent ca e Glas mare sau grupul de copii, mi se pare cel putin urat sa trageti la raspundere niste oameni care au avut alta problema in ziua respectiva, si asta mai ales in conditiile in care ne cunoasteti si puteati sa ne intrebati de ce am plecat, nu sa comentati aiurea pe net.

@Lupanu,

Aroganta de care dai dovada, faptul ca vorbesti de sus anumitor persoane pentru care nu ai niciun pic de respect, s-ar putea sa-ti dauneze in viata. Te-ai vazut pe niste cai mult prea mari iar faptul ca mergi la majoritatea meciurilor CSA si sustii Steaua(un lucru pentru care meriti felicitari), nu iti da dreptul sa tragi alte grupuri la raspundere.

Costi,pana nu demult habar nu aveam de statutul copiilor,mai mult a crezut ca e o gluma proasta cand cineva mi-a zis de afilierea lui caimac la Glas dar in fine dupa cum stii eu ma ocup de cativa din copii si incerc sa ii "dresez" intr-un fel sau altul asa cum ai observat ii pun sa cante si sa fie productivi daca tot vin la meciuri.Deci intr-un final sper ca s-a inteles ca remarca mea nu a fost facuta cu rautate si promit sa ma abtin de la comentarii vis-a-vis de ei...