pcsbb

Bayern Munchen

149 postări în acest topic

Bayern joaca pe Allianz Arena azi de la 19:30 cu Hannover 96,echipa, de pe locul 16.Meci clar de 1 solist. :whistle:

Si cota'i mica.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma :confused:

Partajează acest post

Link spre post

eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.

Partajează acest post

Link spre post
7-0 hehe asta e un scor pe care Steaua l-ar face doar daca ne-am intoarce cu vreo 23-24 de ani in urma :confused:

Si ce are sula cu prefectura ?

Partajează acest post

Link spre post
eu unul m-am saturat de astia de la Bayern, poate ar trebui sa mai castige si altii campionatul.

Pai n-au mai castigat de doi ani titlul! :D La o echipa ca Bayern e deja mult.Anul asta e al lor...

Partajează acest post

Link spre post

Iata-ne din nou in finala, pentru a 8 oara in finala Cupei campionilor europeni dupa o dubla mansa aproape perfecta contra echipei Lyon.

Asteptam al cincilea trofeu din vitrina si prima stea pe emblema!

Hai Bayern!

bayern_munchen.png

Partajează acest post

Link spre post

Bayernu are sanse f mari sa castige cupa. Are un joc foarte inchegat si moral bun.

Joaca Ribery in finala?

Partajează acest post

Link spre post
Joaca Ribery in finala?

Nu. Comisia de control si de disciplina a UEFA l-a suspendat pe Ribery trei jocuri.

Editat de Arian

Partajează acest post

Link spre post

Asta este cea mai mincinoasa echipa din ultimii ani din Liga Campionilor care a ajuns pana in finala. Pana si Monaco i-ar fi desfiintat. O sa se vada insa pe 22 mai ca ce au realizat este pura intamplare.

Partajează acest post

Link spre post

Hai ma ca ti s'a pus pata pe ei de cand a eliminat Manchesterul... daca elimina Realul sau pe nu stiu cine era cea mai buna echipa din lume si etc.

Nu cred ca au ajuns din noroc in finala... dar oricum tot Interul ia Liga.

Partajează acest post

Link spre post

Bine ma, excludem Manchesterul. Dar cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri apoi a dat Robben in retur un gol incredibil ca alftel nu se calificau ei. In grupe au fost facuti de rahat de Bordeaux si s-au calificat doar pt ca Juventusul a prins cea mai proasta zi din istoria clubului. Si daca mai zic si de meciul cu Manchester...

Partajează acest post

Link spre post

Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului. :)

Partajează acest post

Link spre post
cu Fiorentina au avut un bulan incredibil. Gol in tur din ditamai offsideul de 5 metri

Aici ai perfecta dreptate :sleep:

Partajează acest post

Link spre post
Da, a avut noroc Bayernul ca in tur Manchester s-a considerat deja calificata dupa 1-0 iar in retur si-a etalat Carrick talentele de mediocritate a anului. :)

Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.

Partajează acest post

Link spre post
Nu va mai prostiti.Nu are Bayernul fata de semifinale!Credeti ca pentru Manchester ar fi o minune sa faca 1-0 pe Old Trafford?Eu cred ca vom revedea finala de anul trecut.

Ce zicea tovarasul David de la Oradea acum vreo luna de zile,ca Bayern nu are fata de semifinale,aiureli de necunoscatori;acum sunt in finala,i-as pune eu o intrebare,merita sa fie in finala?Merita looserii aia de la Inter in semifinale nu mai zic de finala? :ce_oameni:

Editat de pcsbb

Partajează acest post

Link spre post
Daca imi aduc eu bine aminte Carrick nu a jucat in retur. Poate te referi la Rafael.

A jucat. El i-a permis lui Olic sa inscrie golul pentru 3-1. Si mi se pare ca din cauza lui a iesit si cornerul din care a inscris Robben :whistle:

Partajează acest post

Link spre post

Hai ca au avut si noroc Bayern...Daca nu era faza aia cu Klose la meciul cu Fiorentina,azi poate nu mai erau in finala....Iar Manchester a pierdut calificarea pe mana lor,in ambele manse au avut meciul in mana...Si de nu-l aveau pe Robben....

Partajează acest post

Link spre post

Poate da Schalke vreo 20 de boabe in ultima etapa.

Partajează acest post

Link spre post

Sunt curios ce mai zic acum contestatarii lui Van Gaal.Ca l-a desfiintat si presa de multe ori...Dupa inceputul ezitant,e campion in Bundesliga si finalist in Liga...

Partajează acest post

Link spre post

Astazi, Bayern Munchen a devenit oficial campioana Bundesligii,pentru a 22-a oara, primind si trofeul, oficial.  fular-campionii

Ce sarbatoare mare,cata bere curge acum la Munchen.  :drunk:

Partajează acest post

Link spre post

Sper ca,pe langa titlul de campioana a Germaniei,sa devina si campionii Europei.VORWARTS !

Merda Inter !

Haideti bavarezilor,aratati-le cine sunteti cu adevarat !

Desi il respect pe Mourinho,este a doua finala de UCL in care imi doresc victoria oponentilor ,recte Bayern,iar pe vremea cand antrena Porto,am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.

Partajează acest post

Link spre post
am tinut cu Monaco,echipa mea favorita la vremea aceea.

In 2012 care va fi echipa ta favorita ?

Partajează acest post

Link spre post

Bayern,ca si Inter,poate sa faca tripla sezonul asta,mai avand si finala Cupei cu Werder...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum