Ronnie

Football Manager

219 posts in this topic

Si tu ai uitat sa spui cum te-am injurat eu in ultimul hal :))

Te rog sa ne spui, sa ne arati dovezi, daca ai. Dar probabil ca nu ai, asa ca o sa continui sa spui vrute si nevrute.

Inca o data cer ca offtopicul facut de acest baiat sa fie sanctionat.

Nu stiu de ce dumnealui are impresia ca e mai cu mot. Probabil datorita faptului ca am vorbit ca sa ii fie scos ban-ul permanent pe care il avea pentru toate sanctiunile adunate in cele cateva zile cat a fost activ pe site.

Bogdinho, inca o data iti spun. TU NU ESTI ACCEPTAT IN CAMPIONATUL DE FOOTBALL MANAGER AL SITE-ULUI. Deci, orice comentariu pus de tine aici e offtopic. Daca vrei sa iti faci propriul tau campionat, go right ahead. Dar altundeva, nu aici.

Pana acum mai multi oameni au spus aici cam acelasi lucru pe care il spun si eu. Un fullmatch tine 10 minute, nu 40-50 cum zice bogdinho. Un key match nu dureaza mai mult de 5 minute, cum zice bogdinho. El a fost exclus pentru asta, nu pentru alte prostii.

Later Edit

:))

Acum am vazut ce fetita fricoasa e acest bogdinho, isi editeaza mesajele postate anterior pentru a nu fi sanctionat pentru offtopic. GENIAL!

Merita un premiu acest baiat pentru ca e inventiv. Poate il primim sa joace cu noi....NOT! :))

Edited by Adrian

Organizez campionat de Football Manager 08 , am nevoie de inca 3 oameni ca sa putem incepe :) Astept sa ma contactati...BAFTA !!!

Kellerman , nu mai inventa lucruri neadevarate...si pana la urma privatul e privat !!! Ceea ce ai postat tu este neadevarat !!!

Edited by bogdinho'

Daca vreti sa jucati cu un om ca asta (bogdinho) multa bafta:

(ma refer la cei care vor sa se inscrie in campionatul lui bogdinho):

Doar atat iti mai spun si cu asta termin , **** Liverpool FC...**** your mither and your sister , oh no...all the ladies from your fucking familly :)

BYE :) sucker !!!

Edited by Kellerman

@bogdinho

Mai lasa-l dracu' de football manager si iesi din casa, ca o sa ajungi un ratat. Din cate stiu trebuie sa ai minim 1 an pe forum pentru a juca intr-un campionat pe fcsteaua.ro. Ce nu intelegi? Pana faci 1 an te poti antrena bine jucand singur. :)

LE: Ce terminat esti, incepi sa injuri prin mesaje private. :|

Edited by BAF-kimi

Hai frate banati-l pe labagiul ala de 14 ani si lasati baietii sa joace.

Se fute topicul vostru pentru unul cu cosuri si ochelari.

Baieti, ignorati-l. Nu mai faceti offtopic pentru el si nu mai intratin in hora lui, dati-i ignore pe privat. El nu incearca altceva decat sa va provoace si sa va faca sa fiti chiar voi avertizati. Mai bine ignorati-l, ca asa il loviti cel mai tare. Daca nu are cu cine sa discute, moare. Va pot confirma si Ionut si Ronnie treburile astea.

Baieti, ignorati-l. Nu mai faceti offtopic pentru el si nu mai intratin in hora lui, dati-i ignore pe privat. El nu incearca altceva decat sa va provoace si sa va faca sa fiti chiar voi avertizati. Mai bine ignorati-l, ca asa il loviti cel mai tare. Daca nu are cu cine sa discute, moare. Va pot confirma si Ionut si Ronnie treburile astea.

Vad ca doar tu te agiti , te certi cu toata lumea , tu le stii pe toate , nimeni nu mai e ca tine ! Ronnie si Ionut sunt de partea mea :)

Edited by bogdinho'

Orice mesaj off-topic incepand de acum o sa fie sters.

Inca o saptamana si apare Football Manager 11 :) Din ce am vazut in DEMO , este un joc foarte reusit :D

Salutare...

Facem un campionat de FM 2011 ? Cine doreste sa se inscrie , sa lase un post...BAFTA :)

Va rog frumos sa nu mai discutati cu bogdinho. El nu are voie sa faca campionat de FM aici. Daca vrea sa si-l faca altundeva, pe alt site, sa o faca. Aici, din pacate, nu are voie. Pentru ca nu respecta cerintele.

p.s. Tocmai am incercat FM11 si mi se pare lame. Adica e prea incarcat, prea complicat. Nu stiu de ce baietii astia tot timpul trebuie sa strice un model bun. FM06,07 si 08 erau simple, stiai ce trebuie sa faci, nu erau asa de incarcate ferestrele. Parca ma uit la un papagal, cand ma uit la fereastra principala din fm11. Nu stii unde sa te uiti, ce sa vezi, etc.

In rest nu vad mare diferenta. Sper sa termin campionatul azi sau maine si o sa pun si eu niste poze pe aici.

He, he! L-am vandut pe Banel!!!! :))

Edited by Adrian

Exista momentan un campionat de FM 2011 al forumului. Daca vrei sa-ti faci altul nu o fa pe topicul asta.

Adrian, e mult mai tare FM11, are foarte multe chestii faine. Dar da, interfata e putin incarcata, dar ai mult mai multe statistici decat ai avut in jocurile anterioare. :D

Edited by Kellerman

M-am calificat in europa league dupa ce am trecut de inamo zagreb

Tur : http://postimage.org/image/17z9ye50k/

Retur : http://postimage.org/image/1svo1a8lg/

Primul meci din grupe ( surpriza mare si pentru mine ) : http://postimage.org/image/1svpotl38/

Sunt in grupa cu PSG , Napoli si Lech Poznan .

Meciu' cu cainii din campionat : http://postimage.org/image/1svszwa2s/

@Adrian

Primul jucator care l-am vandut , Banel a fost :)))

Edited by Steaua1947^

Mi-am bagat si eu jocul asta dar sunt pilaf. Spune-ti-mi si mie niste jucatori tineri si buni.

Joc cu MUFC dar tot nu reusesc sa misc decat cu aia foarte prosti:))

Mah, mie nu imi apar emblemele la echipe, asa cum iti apare tie la Steaua. Si tricourile sunt doar rosu si albastru.

Eu am luat jocul de pe the pirate bay, tu?

Nu e vorba de unde a luat jocul, ci ce add-uri si-a bagat in el. Probabil au aparut pe fmro echipamente, sigle pentru Football Manager 2011.

Eu am bagat logo-urile de la fm 10 , parca le-am luat de pe fm-base.co.uk . Daca e sa gasesc vreun link , iti dau pm cu el :D

Luati-va si patch-ul 11.1.0 inainte sa incepeti o cariera, are foarte multe bug-uri reparate.

In alta ordine de idei, imi vine sa sparg ceva in casa:

2ikv1wy.png

Salutare :)

Ce pot sa zic , Adrian avea dreptate , e greu ca cineva sa fie de acord cu campionatul de FM 2011 din topic-ul pe care l-am realizat in urma cu cateva zile :(

In alta ordine de idei , eu imi doresc foarte mult sa joc online si VA ROG pe aceasta cale daca se poate ( stiu ca va sunt antipatic la majoritatea de pe-aici ) , sa ma introduceti si pe mine in campionatul pe care voi deja l-ati inceput sau macar sa pot posta aici in vederea unui nou campionat la care sa participi si eu...

IMI CER SCUZE fata de voi ( in special fata de Ronnie , Adrian si Kellerman ) si sper ca apropierea sarbatorilor ne va face mai buni si intelegatori...

Edit : E greu sa joc in alt campionat , in afara celui al FORUM-ului , de aceea pe topicul meu nu se inghesuie nimeni...

Astept raspunsul vostru la aceasta doleanta a mea...Numai bine :)

Edited by bogdinho'

La 1 septembrie 2011 esti bine venit. Pana atunci trebuie sa demonstrezi ca poti si sa nu fii antipatic.

Regulile sunt facute pentru buna desfasurare a campionatuluil.