Daniel-Ionut

Liverpool - Steaua 4-1 (1-1)

291 posts in this topic

sper sa bata Steaua cu vreo 20 la 0, sa joace excelent!

Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sper sa bata Steaua cu vreo 20 la 0, sa joace excelent!

Forza Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asa da!Se vede treaba in Titan oamenii gandesc sanatos.....

Titan,mandria Romaniei,sa stie!!!!!!

Iliuta a zis ca nu mergem acolo sa ne aparam. Pariu pe o Sangria ca o sa ne aparam si daca ne conduc aia si daca (un mare daca) conducem noi.

Malonga Parfait ar fi mandru! :clap:

si eu sper sa nu ne umileasca prea rau Liverpool -Steaua 3-0

ps cati optimisti dupa meci nu mai vezi nici unu :)))

Edited by radusteaua23

Vad multe critici pentru optimismul unora,dar si in 2003 ne asteptam sa ne umileasca si n-au facut-o.Tot c-un antrenor ce incepea deja sa fie hulit. Lucrurile sunt clare : exista posibilitatea ca Steaua sa fie umilita,dar nu trebuie sa facem o bucurie din asta doar fiindca un cioban ar avea de suferit. Cealalta posibilitate e cand pierzi onorabil sau ai un noroc de zile mari.

Liverpool: Reina - Kelly, Kyrgiakos, Agger, Konchesky - Spearing, Raul Meireles - Maxi Rodriguez, Joe Cole, Babel - Ngog

Steaua: Tatarusanu - Emeghara, Abrudan, Geraldo Alves, Latovlevici - Bicfalvi, Anghelov - Radut, Stancu, Tanase - Kapetanos

Rezerve: Jones, Johnson, Pacheco, Lucas, Carragher, Shelvey, Eccleston / Lungu, Gardos, Nicolita, Ricardo Gomes, Surdu, Bonfim, Apostol

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu sa pierzi cu 5-0 ,asa cum a pierdut retardatul de Razvanel in Serbia.Pentru cum iti bati tu joc de Banel,asa sa-si bata si fotbalul joc de tine.Sa-ti faca ciobanul o aroganta dupa meci,sa te demita.mai <editat> care esti!

Editat : Usurel

Edited by andyro

Domnuleq, sunteti penibil!

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu ca Banel sa dispara din fotbal dupa meciul asta. Pentru cum si-a batut el joc de noi, de sport si de Steaua, ar trebui sa dea inapoi toti banii castigati din fotbal.

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu sa pierzi cu 5-0 ,asa cum a pierdut retardatul de Razvanel in Serbia.Pentru cum iti bati tu joc de Banel,asa sa-si bata si fotbalul joc de tine.Sa-ti faca ciobanul o aroganta dupa meci,sa te demita.mai cocalarule care esti!

Corect... ca mai legenda este Banel pentru club decat Ilie Dumitrescu :sleep:

Domnuleq, sunteti penibil!

Sa dea bunul si milostivul Dumnezeu ca Banel sa dispara din fotbal dupa meciul asta. Pentru cum si-a batut el joc de noi, de sport si de Steaua, ar trebui sa dea inapoi toti banii castigati din fotbal.

[/quot

de la tara de la tine asa se vede,probabil din cauza muntilor.....

Ti-as spune eu vreo doua,o s-o fac in privat.

Of... iar ma spamuiesc astia care se cred superiori pentru ca traiesc mai aproape de Basescu.

In fisa postului la Steaua ,Ilie este trecut ca ''legenda'' sau antrenor?

Atunci foarte bine,legenda sa continue.........pana........

:steag_cruce_invers: Ce drog ciudat Esti ros-albastru fermecat Ma duci la cer , si-nnebunesc Doar cand te iau simt ca traiesc Doua culori ce le ador Ca heroina, sunt cu mine pana mor Gandul imi sta Doar la Steaua Cel mai puternic drog din toata viatza mea ! Orice ar fi ...(Orice ar fi) Te voi urma ...(Te voi urma) Oriunde ar fi locul unde tu vei juca...(Tu vei juca) Steaua acum... (Steaua acum) Steaua mereu...(Steaua mereu) O singura echipa e-n sufletul meu ! FORZZAA Steaua!!! :steag_cruce_invers:

Ai dreptate. Ilie este ''mai'' superior decat Banel se vede aste si de pe luna.

@ Adrian, te-as ruga frumos sa nu generalizezi la faza cu bucurestenii ca nu toti suntem ca si creatura numita emblematic cu....

@ cu

Dintre toate ineptiile postate pe aici, asta cu Banel deja le intrece pe toate.......taci bai din gura, ca ii faci de ras pe bucuresteni!

Auzi Ilie e coclender si Banel ce dracu e?! Geniul din Carpati........ca in afara sa are terenul in lung si lat, in rest nu e bun de nimic, trage toata echipa in jos cu jocul lui penibil!

Taci!!!!!!

Stix

Normal ca nu generalizez. Ma cunosti doar, nu cred ca se pune problema.

FORȚA Fc Steaua, FORȚA NE-A GYGY.

Sper sa bate-m liverpol cu 9 0 pentru iei. Hai ne-a Gygy si ne-a mister Ilie s-a le arata-m la huligany ca noi sunte-m steua. Sai subordona-m fortuit pe oile de gerard si compania. Ii bate-m rau daca joaca Banel Nicolita capitan steua si se sparge blestem-ul castiga-m steua e mare hai ne-a gygy hai ne-a mister Ilie hai steua.

Abia astept meciu ieu si cu inca 1000 de prieteni mergem la liverpul sa sustine-m echipa.

Pamflet.

Apropo, cam asa arata unele comentarii de pe site-urile "de sport" din Romania. Deja mi-e scarba de astfel de oi care isi rup degetele in fifa si fotbal manager, nu cunosc istoria Stelei si tin cu Steaua doar pentru ca are Gigi Becali bani si e tare "ca injura".

Bucurestiul are multe canale in care salajluiesc multe creaturi dubioase, nu stiam ca au montat net pe acolo ca sa poate posta pe F.C Steaua......dar se pare ca m-am inselat si au aparut pe forumul asta!!!!!!