Sign in to follow this  
Followers 0
Adrian

article_16921

31 posts in this topic

Steaua!!!

Spiritul militar traieste si e puternic!

Felicitari acestor pusti si acestor stelisti adevarati care, in ciuda tuturor problemelor, au inteles ca joaca la Steaua si, cel mai important, au inteles ce inseamna Steaua.

Forza Steaua!

Hai Armata!

Am fost la meci:))

Atmosfera a lasat de dorit deoarce cei de la Sud aprox 10 oameni nu au vrut sa cante cu restu suporterilor care incercau sa fie auziti in taota sala:D...Oricum asteptam urmoatorul meci:D

nu conteaza cine n-a vrut ce, conteaza ca urmatorul meci sa fim mult mai multi ca meciul asta ne-am facut de ras in fata brigazii "gradinita" de la Dinamo

:)) a fost geniala o faza cand au zis ca portarul lor e mai bun ca Duckadam:)) oare or sti cu adevart cine este acest om?ce a facut el?:) Cred ca exista un singur raspuns NU:D

oricum.....trebuie sa ne auzim in toata sala:) la urmatorul meci de hambal/volei/baschet :D Pentru ca Steaua inseamna CSA :D:

pai daca veneau toti de la gronallers la meciul asta , galeria lui Dinamo cred ca se ducea sa-si faca temele pentru inceputul anului scolar .

:) ) a fost geniala o faza cand au zis ca portarul lor e mai bun ca Duckadam:)) oare or sti cu adevart cine este acest om?ce a facut el? :) Cred ca exista un singur raspuns NU:D

oricum.....trebuie sa ne auzim in toata sala:) la urmatorul meci de hambal/volei/baschet :D Pentru ca Steaua inseamna CSA :D :

ai uitat de hochei ;)

Sa stiti ca avem si echipa de polo :))

ba....of topic :)) am si eu o intrebare... ma uit acuma la pzoe !!...unde sunt pozele alea cu tortele aprinse! :(

O sa fie un sezon greu.

CITAT
Edededi:

lupane , lasa tortele dar unde sunt fumigenele tobele si zecile de steaguri , ombun pune pozele ale !

Unde s-au dus

Cand au apus

Anii de sus ai gloriei lor?

Unde-s fularele?

Unde sunt tobele?

Fumigenele si tortele ultrasilor?

placut surprins de jocul echipei si crunt dezamagit de atmosfera.........toata lumea vorbeste pe aici si cam atat:(

CITAT
f234567k: Bun meci a facut Stefan in poarta!

Parerea mea e ca Fane pentru ce a facut si ce face pt Steaua ar trebui facut membru de onoare al AISS.

Omul asta e de mai bine de 10 ani la acest club si in afara de o perioada in care a jucat in strainatate in rest a fost langa club la bine si la rau.

meci in timpul saptamanii lumea la munca... asta cred ca a fost motivul prezentei reduse.

:))) ce mai conteaza .. am fost , am cantat , ne-am distrat , am ras , baietii au luptat pana in ultimul moment si au reusit sa intoarca scorul . Steaua inseamna CSA

Sign in to follow this  
Followers 0