Dragoshel

Unirea Urziceni - Steaua 1-0 (0-0)

315 posts in this topic

Scenariu sf(oare):

Ciobanul pariaza pe Urziceni la cota 10

Urziceni se retrage din campionat inainte de finalul turului si pierde toate meciurile cu 3-0

e foarte SFpt ca tot trebuie sa dea inapoi banii luati din televizari. si cum is milioane de euro nu cred ca se va intampla asa ceva

Din echipa de azi nu a jucat nimeni nimic, decat Brandan, Radut si Stancu.

Edit:

+1 +1.

Toti la hochei!

HAIDETI LA HOCHEI!!!!! BAIETII NE MERITA! TREBUIE SA-I INCURAJAM! ATI UITAT DE CELALALTE SECTII DE SPORT DE LA CSA ?

MACAR MAINE SA FACEM ATMOSFERA PE JUMATATE de la meciul cu GRANNOLLERS!

Ilie a vrut sa arate ca Steaua este Barcelona..au luat-o aia am luat-o si noi

Scenariu sf(oare):

Ciobanul pariaza pe Urziceni la cota 10

Urziceni se retrage din campionat inainte de finalul turului si pierde toate meciurile cu 3-0

Scenariul tau nu e SF. Si eu cred in posibilitatea asta. Totusi remarc o greseala in exprimarea ta. Urziceniul pierde toate meciurile ramase cu 3-0 doar daca termina turul. Daca se retrage inainte de etapa a 18-a, i se anuleaza toate rezultatele obtinute si implicit da banii, din drepturile TV, inapoi celor de la digi sport. Daca termina turul si se retrage dupa aceea, da, ramane cu banii si va pierde toate meciurile cu 3-0.

Scenariul tau nu e SF. Si eu cred in posibilitatea asta. Totusi remarc o greseala in exprimarea ta. Urziceniul pierde toate meciurile ramase cu 3-0 doar daca termina turul. Daca se retrage inainte de etapa a 18-a, i se anuleaza toate rezultatele obtinute si implicit da banii, din drepturile TV, inapoi celor de la digi sport. Daca termina turul si se retrage dupa aceea, da, ramane cu banii si va pierde toate meciurile cu 3-0.

NU te contrazic,eu stiam ca e invers

daca termina turul,rezultatele raman iar cele din retur se anuleaza,daca se retrag inainte pierd toate meciurile cu 3-0........

stiu ca se zvonea acelasi lucru dupa 1-1 cu buzaul......

Si daca se retrage Unirea si i se anuleaza rezultatele, tot nu luam campionatul. Suntem prea slabi. Nu ca ar fi altii mai buni...

Ar fi de vis sa ne-o traga Unirea!!

soc si groaza in baragan!

@cristy.steaua21 n-ai inteles nimic! patek philippe...de acolo se trage!

si acum motivarile!DOMNULQ a avut din nou dreptate iar prima explicatie pentru esec este lipsa jucatorului Banel Nicolita din primul 11;lipsa de omogenitate este a doua,nu ca George Galamaz este pe "felia" lui in fotbal;calitatea gazonului a fost execrabila,merge la cauza numarul trei;hent clar si arbitrul i-a furat pe?!??!...ati ghicit, "pipereni"!asta e la numarul 4.

acum la fotbal sa revenim si sa ne ascundem de faptul ca: s-a mers doar si numai pe centrari,"marea" achizitie Brandan,alaturi de Bilasco si Onofras au fost inexistenti,Ilie Fantezie s-a agitat ca un leu vechi la cursul valutar,am mai vazut niste breloace noi la/in loja,unii in peluza care au risipit inca o urma de speranta.

si in cazul in care nu stiati scorul corect a fost de fapt 0 la 72 pentru Fc Steaua insa la TV a fost o manipulare! :ce_oameni:

:bananadance:

Steaua a trebuit sa ia bataie de la Urziceni pentru a fi liniste in campionat....nea mitica stie el ce face stati linistiti...

Ne-am facut de ras,daca ar trebui sa ne mire asta...N-am reusit sa subordonam pe Unirea dupa ce le-am luat 7 jucatori,ce jucatori,crema! :D

Asteptam stelistii adevarati,care sustin echipa,care-l apreciaza pe Banel,care au vazut jocul total practicat de Ilie,sa ne explice si noua ce s-a intamplat...

Cu asta antrenor,nu terminam nici macar in primele 5 echipe!Dupa plecarea lui Satana,echipa a jucat din inertie inca 2 etape,apoi a inceput sa se simta mana'' magicianului' din Drumul Sarii.Cu acest fante ciocolatiu,Steaua in ultimile 3 meciuri disputate are 2 infrangeri si un egal pe teren propriu!Daca asta nu pleaca URGENT vor apare mari probleme.SINGURUL vinovat este ''Ilie Respect''pentru cum a alcatuit echipa,pentru atitudinea si organizarea echipei(cu branesti juca cu trei inchizatori in ultimile 15 min).Pentru meciul de la Urziceni,''Ilie Respect''trebuia sa introduca in teren o echipa cat mai apropiata de cea care o sa joace in Anglia,meciul cu Unirea sa fie o repetitie pentru joi.Jucatorii de la Urziceanca trebuie introdusi treptat(1-2jucatori)astfel incat sa nu ai in plin campionat parametrii de inceput de pregatire unde nu exista relatii de joc,organizare si integrare a celor nou veniti.

Sunt lucruri simple,pe care ''Ilie Respect''a ''uitat'' sa le aplice.....

ps:Sa mai spun si ne absenta ilogica a lui Banel din primul 11.....

Dreptate si respect pentru Baneal,domnule ''Ilie Respect''

In afara de jocul prost,gravele greseli tehnico-tactice facute de ''Ilie Respect'' trebuie sa vorbim si de arbitraj.

Incepe sa se creeze un precedet periculos,la Sibiu, Crapid cu Gaz-Metan a primit 11 m la o faza mult mai incalcita decat cea cu Kapi la Urziceni.Steaua a avut doua 11m fff.clare-hent clar si imprudenta la Surdu(fault clar!)si nu s-a acordat nimic!Se pare ca intarindu-si lotul Steaua deranjeaza fff.mult,si cred la fiecare meci vom avea arbitraje care sa ne ciupeasca 15-20%,ca lasa au lot valoros trebuie sa castice oricum,asa ca hai sa-i ciupim putin....

Sa vedeti arbitraj in giulesti,cu garoii!Cei care conduc clubul trebuie sa fie mult mai vocali in presa altfel arbitrajele o sa ne mai fure cateva puncte bune....Arbitrajele +prostia noastra sunt suficente pentru a rata titlul 24 si in acest an!

fular-campionii La Sfantul Asteapta????