Sign in to follow this  
Followers 0
Dragoshel

Steaua - Poli AEK Timisoara 1-1 (0-0)

113 posts in this topic

L-a subordonat rau de tot :)). Ilie meserie, era azi dupa-amiaza prin centru vechi, unde are el afaceri, cu jurnalistul Dan Udrea in masina. In caz ca intereseaza pe cineva. :wall: Mie unul lucrul asta mi se pare de neconceput... :chair:

Pai si ce vroiai sa faca? Antrenamente? Isi cauta omu' un tablou pentru colectia personala :oops:

L-a luat la ocazie.

La asta m-am gandit si eu :))

Probabil ca mergeau la Hanul cu Tei - Embassy sa-i arate artefactele din Grecia(el a antrenat pe PAOK si AEK), tablourile abstracte ori seturile de argint de la Tiffany's. Sau sa-i povesteasca despre cum a invatat el disciplina in Anglia(a jucat la Tottenham), despre cum a invatat sa picteze in Mexic, despre stucco venetian sau cum e el fortuit sa faca anumite lucruri de cand antreneaza pe Steaua.

P.S. Pe Ilie il gasiti in 3 locuri: Hanul cu Tei, Hotel Radisson, stadion. In ce ordine vreti voi.

Ai uitat sa zici ca o sa ii povesteasca si despre noile lui ceasuri si despre chilotii lui de firma.

pai parca era laudat ca dormea in cantonamentul echipei...ca de 2 spatamani nu a mai calcat pe acasa...

a pardon, era articol scris de udrea, cel de pe locul din dreapta...

Edited by Dj

Bravo bravo.. mistocareala ieftina, numai buna de spart seminte seara pe scari in fata blocului

Respect pentru Ilie, un stelist care ridica tribunele in picioare cand multi dintre voi nu stiau sa-si sufle mucii !

app de Ilie, azi am ajuns in mod fortuit :P sa ma uit la ora 16.00 pe sport.ro. E pentru prima data cand vad emisiunea cap-coada, insa nu m-am asteptat la o asa mizerie, mistocareala si gonoree verbala din partea lui Banciu.

Bravo bravo.. mistocareala ieftina, numai buna de spart seminte seara pe scari in fata blocului

Respect pentru Ilie, un stelist care ridica tribunele in picioare cand multi dintre voi nu stiau sa-si sufle mucii !

Sper ca glumesti!

Am glumit. Unii probabil ca stiau sa-si sufle mucii. Cu maneca.

Fiind colegi de 'suferinta' si de bune intentii, apreciez...

Eu nu zic ca nu ar fi stelist si ca nu a fost un jucator care a ridicat tribunele in picioare, dar faptul ca era cu un jurnalist in masina , dupa un meci de-a dreptul ridicol , nu da bine deloc. Nu stiu daca e mistocareala ieftina sau nu, dar stii ca romanul mai face si haz de necaz...

Ilie meserie, era azi dupa-amiaza prin centru vechi, unde are el afaceri, cu jurnalistul Dan Udrea in masina.

esti rautacios...puneau la cale tactica pentru emisiune ca doar au fost ,tot "impreuna", la fanatic sou. :ce_oameni:

paparazzi sunt invidiosi pe voi,restu' e can-can!

Sign in to follow this  
Followers 0