Sign in to follow this  
Followers 0
Ronnie

Grasshopper Zurich - Steaua 1-0 (3-4 dupa penaltyuri)

184 posts in this topic

sunt 2 chestii diferite aici

daca bate Steaua si se califica , Becali castiga bani , nu e bine

daca nu se califica Steaua , va fii o dezonoare a clubului

ba tu zici ca esti suporter al Stelei?vad ca esti cetatean posibil samantar,suporter de rezultat!il pupi pe cioban in cur asta e clara treaba.Nici un suporter al Stelei nu ar dori nici beat mort sa piarda echipa de suflet.Vom castiga ambele meciuri si de la Zurich si cel cu aek bragadiru FC Poli Timisoara !!!

O sa castige zurich cu 3-1!!! Doamne ajuta.

turku nu urla la el , nimeni nu isi doreste ca Steaua sa fie umilita , dar este deja DE CIOBAN , la asta ma refeream , ciobanu vrea doar profit de pe urmele Stelei il doare in cot de performante (care nu au mai existat) atata timp cat ciobanu castiga bani si nu pierde nu va pleca , acum intelegi? deaceea suporterii Stelei sunt pusi intre ciocan si nicovala (vrem sa castige , ori nu vrem sa castige ca sa nu castige banii din europa Becali)

ba tu zici ca esti suporter al Stelei?vad ca esti cetatean posibil samantar,suporter de rezultat!il pupi pe cioban in cur asta e clara treaba.Nici un suporter al Stelei nu ar dori nici beat mort sa piarda echipa de suflet.Vom castiga ambele meciuri si de la Zurich si cel cu aek bragadiru FC Poli Timisoara !!!
Edited by Alexbrasov

doamneee oilor.. muriti!

la cine te referi ?

cred ca m-am exprimat destul de clar in postul precedent

daca te referi la mine chiar ma simt ofensat

Edited by Alexbrasov

Hai cu 0 la coeficient.

turkule tu zici de unu care a prins mai multe meciuri pe stadioane decat ai prins tu la terasa, unde mai mult ca sigur vezi meciurile, ca e suporter de rezultat . Nimeni in europa ! Vreau 1 echipa in turu 1 CL si celelalte 2 in UEFA cum era inainte de 2000. Nu mai fiti duplicitari(dupa un rezultat bun iesiti in fata ca lucrurile merg intr-o directie normala, iar dupa o umilinta cu ciorile vreti sa plece jegu). practic asta inseamna suporter de rezultat. lucrurile nu merg deloc intr-o directie buna , parea in vara cand s-au schimbat unele lucruri(aparent doar)-ca putem avea ceva continuitate. Din pacate Ilie va avea soarta lui piti , adica presa va aranja in asa fel incat plecarea lui sa reprezinte ceva pozitiv. pai doar jegul trebuie sa-l aduca pe Titi ca sa faca un proiect nu ?. o perioada o sa-l inghita pentru ca iar si-a trimis nepotii cu valizele la agentiile de pariuri ca pe vremea lui Lacatus( prietenii stiu de ce).

vezi ca eu chiar vad unele meciuri la terasa[ca doar e vara,si sunt la 225km nu-mi permit pe criza asta sa vin la toate meciurile de acasa,chiar daca mi-as permite nu vin sa-i umplu pusculita ciobanului,si treaba cu meciurile le am mai multe suporterii de rezultat :yes: Daca nu crezi intreaba baietii din PELUZA !!!

Edited by TURKU

Ba turkule , tie vad ca iti cam place sa te certi cu lumea pe forumuri . Fiecare e cu parerea lui , nu toti gandim la fel .

PS : nu-mi raspunde la asta , te rog , doar baga la cap :sleep:

n-ai vrea sa te intalnesti cu cetateanul asta :)

Mahomedane,il cunosti pe baiatul asta ca sa-ti permiti sa-l cataloghezi ca fiind samantar ?

LE: intre timp si-a luat ban permanent din cauza clonelor ( aviz amatorilor )

Edited by Fane

Stefan88 samantar, cetatean si dinamovist! :yeahh::))

eu zic ca va fi un meci cu goluri. daca Banel ramane pe bara Steaua o sa joace foarte bine.

Ne calificam. Vom trece in "palmares" o victorie mult trambitata cu GZ, vom ajunge in grupe si ne vom face iar de rahat ca si in trecut. Asta in cazul in care zeita Fortuna nu va mai fi din nou de partea noastra la tragerile la sorti.

Anyway...singura glorie reala e aceea ca Dinamo ar sta acasa, iar noi suntem in grupe. Scenariul asta il tot vedem si suntem cam satui de el. Sau poate visati si voi precum ciobanul la semifinale....

O sa faca cele 2 posturi de profil emisiuni garla, zici ca e in finala Ligii. Ce ma enerveaza papagalii aia...

Daca se califica zurich,i fac cinste lui turku cu o bere(fara caternica)! Dar numai daca e roman daca e turc i dau baclava.

Daca se califica zurich,i fac cinste lui turku cu o bere(fara caternica)! Dar numai daca e roman daca e turc i dau baclava.

Sper sa nu fie asa pentru vreau sa vad cum joaca inka 2 meciuri in europa si apoi nu ma intereseaza

Sper sa nu fie asa pentru vreau sa vad cum joaca inka 2 meciuri in europa si apoi nu ma intereseaza

Pai daca trecem de Zurich, vor mai fi inca 6 meciuri in Europa, nu 2 :)

Sign in to follow this  
Followers 0