Guest

Discutii cu echipa fcsteaua.ro

712 posts in this topic

ati putea creea un concurs sau ceva de genul asta pentru compunerea unui imn stelist, romanesc. cele cateva care exista, gen gaz pe foc sau mai stiu eu cine, sunt de proasta calitate. macar versurile sa le scrie cineva ca s-o gasi un compozitor care sa faca melodia. mai stii, unii poate chiar or avea talent dar nu se-arata, de rusine(nu-i vorba de mine). in rest, numai pace!

Domnii Admini si Moderatori la sectiunea suporteri sunt niste topicuri care ar trebui mutate la cosul de gunoi gen interviu mustata, ca duc in eroare utilizatorii...

:evil: >>>Pe chat apare unul cu "X"aia este de la voi?Ca intra o gramada de gagauze care injura sau fac ce fac.Li se da KICK automat sau ce se intampla?">>>> :twisted:

In ultima vreme forumul a mers relativ ciudat... din cand in cand apareau erori de MySQL. (query-uri esuate, etc...). Ar fi bine sa verificati care este problema... mai ales daca serverul care hosteaza siteul ruleaza MySQL 5.x, stiindu-se ca aceasta versiune nu prea este pe placul forumurilor, indiferent ca vb. despre phpBB sau altele.

Ne cerem scuze pentru erorile aparute in ultima perioada.

Voim incerca sa le remediem cat mai repede posibil!

Apropo, Armanovici, de multe ori apar diverse erori de conectare la baza de date. Si nu am vazut sa fie un numar mare de useri pe site (in acele cazuri forumul aproape ca e mort).

Stiu ca nu e usor si nu vreau sa critic sau sa presez pe nimeni dar ar fi bine sa fie luate niste masuri.

Poate largirea benzii, poate schimbare tipului de forum (phpBB e cam depasit, pe zi ce trece apar tot mai multe probleme legate de el...). Sunt destule tipuri de forumuri free net superioare phpBB-ului. SMF de pilda, poate sa preai si bazele de date ale phpBB deci nu se pierde nimic.

Oricum, indiferent de masuri, sper sa reusiti sa rezolvati cat mai repede toate aceste probleme !

Mult succes ! :wink:

@Mirel.Radoi

cum procedez in asa fel incat "toolbarul fcsteaua.ro" sa functioneze si in mozilla firefox?

si te rog sa ma scuzi dar am creat acest toolbar pentru folositorii de I E.nu cred ca sunt multi care folosesc firefox.cel putin o sa incerc sa functioneze si pe mozilla

Firefox 1.0 20.773 13,63% din utilizatori folosesc mozilla firefox.

Nu este un numar insignifiant...Sunt mare fan firefox,este mult mai stabil in privinta popupurilor,ad-aware,malware etc.

Ce s-a intamplat cu topicul "Violenta pe stadioane" ?

Topicul a fost sters si bagat la "cosul de gunoi", deoarece domnul Sorin nu a putut sa raspunda civilizat. Il salut pe aceasta cale ;)

ce inseamna desenul ala de pe prima pagina? ce inseamna mitocania asta? chiar sunteti rasisti? imi pare rau ca utilizez acest site in care aveam mare incredere, pe care il consideram cel mai obiectiv si cinstit din tara. rusine! puteti sa ma dati afara, acum imi este indiferent. RUSINE!

gata, mi-a trecut.

si in plus, asa procedez si eu cu recalcitrantii, nu-i bag in seama pana le trece.

SUPER SITE`ul ,cand am intrat prima oara aici m-am gandit sa ma inregistrez...imi place siteul..dar ar trebuie mai mult ROS-ALBASTRU.. :wink:

forzza Steaua !!!

theo, daca te uiti un pic mai sus o sa vezi aceeiasi idee nebagata in seama. nu-ti fa sperante. sau poate ca in cel mai scurt timp cineva iti va da adresa de mess sa discutati despre ideea ta....

explicati-mi va rog de ce pe prima pagina scrie ca sunt 200 de utilizatori si la forum cifra e de 2 ori mai mica?

Ce e asa greu? Din cei care intra in prima pagina, doar o parte ajung pe forum.

aha! e logic, eu am gresit, scuze. uneori sunt atat de prost!