Guest

Discutii cu echipa fcsteaua.ro

712 posts in this topic

De acum la acest topic puteti sa va prezentati reclamatiile sau puteti sa adresati intrebari moderatorilor in chestii legate de forum...

Am deschis acest topic pentru ca vad ca se aduna multe topicuri cum ar fi:

"Pentru moderatori, De unde se schimba parola, etc..."

Apropo de "De unde se schimba parola". Nici eu nu stiu de unde. Am dat profile si nu aparea nimic de genul "remove my password".

salutare, bravo pentru site-ul asta superb, si-acum spuneti-mi si mie cine sunteti si de ce faceti ce faceti. ca e cam ciudat sa nu stii cu cine vorbesti da sa vorbesti in continuare. si explicati-mi, va rog, ce inseamna moderator, ca administrator cam am eu o banuiala ce inseamna. da fara definitii din dex, va rog.

inca o data, felicitari pentru munca depusa!

aha, si inca ceva. se incarca destul de greu, despre site vorbesc, si nu am probleme de astea cu alte site-uri, e la fel si la ceilalti, am eu calculatoru de rahat(imposibil :D ) sau exista o alta explicatie? ca deja ma enerveaza, tresa astept vreo 2 minute pana se incarca o pagina. multumesc.

Multimim pentru aprecieri,intotdeauna este loc de mai bine..

Cateva detalii despre noi:

Suntem un grup de suporteri stelisti din toate colturile lumii,care au decis sa munceasca voluntar la acest site,contribuind si financiar(siteul este intretinut financiar exclusiv din banii nostri)-totul din dragoste pentru Steaua,din dorinta de a face ceva pentru suporterii ei...

Moderatorii - se ocupa cu ingrijirea,aerisirea si deratizarea forumului.

Administratorii-lucreaza pentru site,adauga informatii,imagini audio,video si fotografii...de fapt in curand o sa fie si o rubrica(sper) despre cine este in spatele acestui machiavelic site..:)

Cat despre site,s-a facut transferul in luna aceasta pe un nou server,nu vad de ce ai avea probleme de accesare..la viteza de download stam chiar foarte bine,unii laudandu-se ca au downloadat si cu viteze de peste un mega.

George ar fi cel mai indicat sa detalieze ce am spus mai sus...he is the brain...il padrino...

Cat despre site,s-a facut transferul in luna aceasta pe un nou server,nu vad de ce ai avea probleme de accesare..la viteza de download stam chiar foarte bine,unii laudandu-se ca au downloadat si cu viteze de peste un mega.

aici te contrazic eu am tras cu 2.7 mega si inainte daca trageam cu 100kilo era mare minune :D.Tot respectul pt voi mai ales ca site-ul e finantat din banii vostri :wink: e mult peste site-urile rivalilor nostri si ca design si ca informatii si ca tot, mi se pare mai bun chiar si decat site-ul oficial al Stelei :wink:!!!WELL Done!!!

Am zis ca sa nu ne laudam...inca nu ne-au murit laudatorii... :lol:

Luna viitoare se va intampla ceva deosebit pe/in acest site......Sunt planuri marete care se vor concretiza luna viitoare pe la inceput...Nu putem divulga insa despre ce anume este vorba....e ok sa lasam aerul asta de mister :)))))))

saitul este ok...este cel mai reusit sait in care se vb despre echipa..putin sup ca nu se compara cu sait-ul dusmanilor...asta e orikum e bine si atat decat nimik..am mai pus o data intrebarea de ce al lor este mai bun decat al nostru..si am primit explicatie...LA EI SE IMPLICA CLUBUL..LA NOI NU.

dap aici va inteleg poate de asta al lor e mai bun si mai detaliat si mai arangat nu ca al nostru la gramada..orikum e bine si cu atat..bafta in continuare baieti..face-ti o treba frumoasa,,

Una e sa fii platit de club(plus alte facilitati) si una e sa cotizezi din buzunarul tau!..

Tin sa te contrazic...mai mare amalgam e la dinamomafia, nu la noi!

multumesc pentru raspuns si aveti toata admiratia mea. acum nu-mi mai ramane sa aflu decat ce e isp-ul meu si de il am. si de ce nu merge bine.

Luna viitoare se va intampla ceva deosebit pe/in acest site......Sunt planuri marete care se vor concretiza luna viitoare pe la inceput...Nu putem divulga insa despre ce anume este vorba....e ok sa lasam aerul asta de mister :)))))))

poate n-ar strica sa mai cereti si ajutorul. unii dintre noi se pricep la calculatoare si poate v-am putea ajuta. un banner, o poza prelucrata, un filmulet in flash etc. si poate si financiar in masura posibilitatilor. va inteleg de ce vreti sa va descurcati singuri(daca e asa) dar unde-s multi puterea creste

Ce parere aveti despre ultimele interviuri...Unde s-a gresit...ce ar trebui imbunatatit...avem nevoie de feedbackul vostru!

Sunt foarte bune interviurile parerea mea . Mai aveti de lucrat la sectiunile "Contact - Despre noi si Despre site" si "Club - Conducere - Stadion" nu ?

Da...siteul este inca in lucru...Se vor realiza si sectiunile respective...Ne cerem scuze pentru sectiunile care nu functioneaza..De fapt a fost si anuntat pe topicul redesign..

Siteul este in dezvoltare,va vom surprinde(speram noi in mod placut) cu multe lucruri noi.

Munca....multa munca...

diferenta fata de dinamoprostia exista. din pacate.

da' se poate rezolva f usor.

principalul lucru acre lipsetse de pe site sunt pozele si filmuletele(nu lipsa ci nr scazut) atat cu echipa cat si cu suporterii Stelei.

e sg lucru negativ care imi vine in minte.

Bafta multa in continuare.oeo.

Cauza?;anumite persoane din conducere ne considera dusmani;si platiti sa le facem reclama negativa.-de aici lipsa unor interviuri cu jucatori,imagini de la antrenamente.

Speram ca in timp voi,utilizatorii,sa ii convingeti ca merita sa ne acorde atentie.

Pentru ca tot ce facem,facem din pasiune si NUMAI pentru voi,stelistii si echipa Steaua Bucuresti!!

Stam bine cu ea-Multumim pentru intrebare :D

Am fost imbracati bine cand stateam in ploaie pentru autografe :D

:evil: >>>Esti simpatica TU!!!!!Insa sa nu deviez,nu imi mai merge chatul?ce sa-i fac?Si mai intrati si voi pe acolo!!Cand sunt pe forum umblu si pe acolo asa ca cine are chef sa discute cu mine sau sa ma injure pe fata va astept!!!>>> :twisted:

Va asteptam pe sectiunea live..

da..primeam autografe...nu suntem nici atat de buni,nici atat de celebrii ca sa acordam autografe!