Virgil

SC Vaslui - Steaua 0-3 (0-1)

153 posts in this topic

INCREDIBIL Fanii Stelei trebuie să platească de 7 ori mai mult decat vasluienii pentru un bilet "Nu mergem la meci !!!

UPDATE | 20:55 Mustață: "Noi vrem să sustinem echipa, dar pretul e exagerat!" e chiar culmea foarte EXAGERAT ,moldovenii astia vor sa scoata PROFIT de pe urma noastra !!!

FC Vaslui si Steaua se intalnesc duminica de la ora 20:00, in cea mai interesantă partidă a etapei a V-a, iar oficialii formatiei moldovene se asteaptă ca tribunele stadionului să fie pline.

Cel putin 400 de fani din Bucuresti ai "roș-albastrilor" si-au manifestat intentia de a sustine formatia lui Ilie Dumitrescu de la fata locului, insă demersul lor ar putea fi impiedicat de pretul mare cerut de vasluieni pentru un tichet in peluza stadionului Municipal din localitate.

Stelistii au primit in urmă cu cateva zile ok-ul din partea moldovenilor pentru cele 400 de bilete cerute, insă astazi li s-a transmis că trebuie să achite 75 de RON pentru fiecare tichet! Asta in conditiile in care fanii gazdelor vor plati doar 10 RON pentru un loc intr-o zonă similară a stadionului.

În aceste conditii, există riscul ca Steaua să nu fie sustinută de nimeni la meciul de maine.

UPDATE Unul din liderii galeriei steliste a comentat informatia publicată de www.prosport.ro: "Noi vrem să sustinem echipa, dar pretul mi se pare incredibil. În conditiile astea nu putem merge acolo. Nici pentru un Milan - Inter nu trebuie să platesti atat", a declarat acesta la Digi Sport.

Guie porumboiu,guie moldovenilor,oricum maine seara vom castiga FORZA Steaua !!!

mai eftin e deplasarea pana la Vaslui dus-intors cu nasul+ :beer2: decat pretul biletului

Edited by TURKU

Macar nu se mai duc toti cocalarii care n-au 2 lei in buzunar.

/points at Mustata.

Edited by Kellerman

Jucatorii lui Vaslui sunt obositi , au tras tare cu Lille , Steaua nu s-a chinuit asa tare cu elvetienii , deci cred ca Steaua va scoate un x2 la Vaslui .

Ei as. Steaua a facut risipa de efort cu GCZ! Deci la nivel de "oboseala" suntem egali!

0-2, 1-3..ce aveti ma!?!?? :blink:

sunt destul de sigur ca si etapa asta se va da penalty impotriva Stelei. pana acum in 4 etape 3 lovituri de la 11 metri. clar coalitie anti-Steaua :bananadance:

0-0 sau 1-1.

si eu cred ca va fi egal, ambele echipe au jucat joi, deci ceva oboseala + faptul ca sunt de valori apropriate

interesant este ca atat Steaua cat si Vaslui au luat gol in fiecare etapa, cu toate ca la meciul cu Branesti ala nu a fost penalti, dar in fine ...

vad un meci egal, un 1-1, bun de jucat la pariuri pe varianta X pauza sau final :))

Ei as. Steaua a facut risipa de efort cu GCZ! Deci la nivel de "oboseala" suntem egali!

Nu-s de acord cu tine, dar in fine.

Nu-s de acord cu tine, dar in fine.

Nici nu trebuie. Doar mi-am exprimat parerea! ;)

Sport.ro : "Gigi Becali s-a asezat in peluza Stelei!" =)))))

Goooollll Surdu :))

Edited by MALDINI

Trebuie schimbat ceva la mijloc...Radut nu se "simnte" bine acolo...desi a mai jucat la fosta sa echipa pe acel post...sa vazut clar ca nu a facut nimic...

Nu prea jucam nimic ..

Ivanovici ala ar trebui scuipat in fata, decapitat si scuipat in gat. Tine mortis sa fie penalty la faza aia cu Wesley.

Tot ce cauta el e scandalul , nu altceva. Cred ca-i rade mecla cand vede cate-o greseala de arbitraj.

Gooooooooooooooollllllllll Stancu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Foarte frumos gol.Sunt curios cum o sa jucam de acum incolo.

Edited by BlaUGranA