Virgil

SC Vaslui - Steaua 0-3 (0-1)

153 posts in this topic

In etapa a 5-a a Ligii 1 Bergenbier, duminica 22 august 2010, de la 20:00, pe stadionul Municipal din Vaslui,

Sporting Club - Steaua

Meci transmis de DIGI SPORT.

Brigada de arbitri va fi compusa din Hategan Ovidiu, Szekely Zoltan si Ivan Ionel.

Edited by Virgil

Hahahahahahahahahahaha. Primul meci pe lista pentru biletul meu de pariuri saptamanal. 1 solist. Arbitreaza Hategan ca in ultimele 3/4 partide cu Vaslui. Bravo nea Adi!

eu vad tot la fel un egal,dar cine stie ce se poate intampla,ca in ziua de azi fotbalul a devenit loterie.

Edited by steaua_radu

:steag_sah_mic: 2solist

Nu e un meci asa de usor usor,mereu am avut meciuri grele la Vaslui,mai ales ca ei au pierdut multe puncte in primele etape,acum trag tare sa mai reupereze.Conteaza si ce fac in EL cu Lille,au meci greu ca noi.

Edited by [email protected]

In etapa a 5-a a Ligii 1 Bergenbier, duminica 22 august 2010, de la 20:00, pe stadionul Municipal din Vaslui,

Sporting Club - Steaua

Meci transmis de DIGI SPORT.

Brigada de arbitri va fi compusa din Hategan Ovidiu, Szekely Zoltan si Ivan Ionel.

Partida FC Brasov - Steaua Bucuresti va fi condusa de o brigadă FIFA, cu Cristian Balaj din Baia Mare la centru.

La cele doua tuse se vor afla: Dorin Mudura (Oradea) si Catalin Savu (Galati)

Rezerva de arbitru este Emil Voicu (Bacau)

Observatorii acestei partide sunt Gheorghe Constantin (Suceava) si Romică Chihaia (Bucuresti)

Informeza site-ul oficial www.steauafc.ro

Daca si in meciul de la Vaslui Steaua va juca la fel cu elvetienii pe Ghencea, sunt sigur ca va inregistra un rezultat pozitiv.

Daca si in meciul de la Vaslui Steaua va juca la fel cu elvetienii pe Ghencea, sunt sigur ca va inregistra un rezultat pozitiv.

Mai ales daca joaca precum in repriza a doua... :dry:

daca joaca cum a jucat aseara, si Vaslui cum a jucat in primele etape.. Steaua bate cu vreo 3-0 . :steag_cruce_invers::hai_steaua:

Am vazut pe aici in etapele trecute niste pronosticuri fantasmagorice si daca va intreb cand am castigat noi in campionat ultima oara la o diferenta de cel putin trei goluri, unul nu stie sa-mi zica! Maturizati-va odata!

ma abtin de a da un pronostic,totusi trebuie sa jucam fotbal nu bambilici! :steag_sah_mic:

Stie cineva cat este biletul?

Biletele se pun in vanzare sambata si duminica, iar preturile variaza intre 5 lei la Peluza Nord, 20 de lei la cele doua tribune si 40 de lei la Tribuna 0.

Sursa:vasluifc.ro

Edited by TURKU

Steaua, maxim poate obtine un egal cu Vaslui. La tactica mourinhiana :thumbup: a lui Ilie, si la ce aparare penibila am vazut in meciul cu elvetienii sa fim fericiti de un egal. Steaua, in conditiile actuale nu facea in vecii vecilor egal cu Lille-ul de ieri.

Nu oprea vad ca Steaua sa bata Vasluiu face 1 egal sau bate cu 1 - 0 sper sa bata o sa vedem.

Jucatorii lui Vaslui sunt obositi , au tras tare cu Lille , Steaua nu s-a chinuit asa tare cu elvetienii , deci cred ca Steaua va scoate un x2 la Vaslui .

Biletele se pun in vanzare sambata si duminica, iar preturile variaza intre 5 lei la Peluza Nord, 20 de lei la cele doua tribune si 40 de lei la Tribuna 0.

Sursa:vasluifc.ro

75 lei :|