Sign in to follow this  
Followers 0
Ionut pdj

nev de ajutor

7 posts in this topic

Cum as putea lua legatura cu dintre antrenorii de la Steaua 2 pentru a putea da o proba.

Am jucat in portugalia in divizia II la juniori .

Varsta: 17 ani.

Inaltimea: 1.70

Cine ma poate ajuta sa ma ajute cu informatii in privire cu informatii la id : puya_ionutzzz :steag_cruce_invers:

Intra pe saitul oficial www.steauafc.com. O sa gasesti un mail de contact al clubului.

Cum as putea lua legatura cu dintre antrenorii de la Steaua 2 pentru a putea da o proba.

Am jucat in portugalia in divizia II la juniori .

Varsta: 17 ani.

Inaltimea: 1.70

Cine ma poate ajuta sa ma ajute cu informatii in privire cu informatii la id : puya_ionutzzz :steag_cruce_invers:

Ti-l doresti asa de mult patron pe ne-a Gigi? Ba voi nu ganditi ma?

Mai bine du-te la Sportul Studentesc! Chiar daca o sa fi platit in paltoane, telefoane si borcane cu zacusca doi ani, esti pe mana unor profesionisti si poti ajunge ceva in fotbal. Daca tu il preferi pe Leo Strizu antrenor, mult succes atunci!

Dar Academia Hagi nu ar fi mai ok? Deoarece acolo sunt toate conditiile posibile de a deveni cineva atat ca om, cat si ca fotbalist. Acum daca esti la scoala cred ca e un pic mai dificil. Oricum, iti urez succes oriunde te vei duce.

Ramai afara. Oriunde. Fotbalul romanesc nu are viitor, e plin de coruptie, nepotisme si altele. Iti zic din experiente proprii. Steaua isi bate joc de jucatori la toate nivelele de varsta.

Sign in to follow this  
Followers 0