Virgil

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

253 posts in this topic

e vreunul din Constanta care are loc liber in masina pentru maine dupa ora 14:00?? :wall: cu trenul nu ma mai duc ca mor :wall: ori cu masina ori la terasa :steag_cruce_invers: batem lejer as risca un scor corect 2-1 la pariuri

cel mai bine ai face sa cauti fan cluburi Steaua, in CT sau prin apropiere, ti'ar fi mult mai usor

vreau ca inainte. O echipa in primul tur de calificare in CL, campioana si 2+cupa in europa league. tot in primele tururi.

Zurich arrived in Bukarest ! COME ON ZURICH!!!!!

Watch out for your wallets,dude ! Don't get to excited about the game,you might leave a bit dissapointed :D

@AG sunt destule fancluburi Neoficiale dar sunt marea majoritatea niste bulangii,daca le zici sa mergi impreuna cu ei nu te i-au in masina:)))vor sa stea ca bastanii,parca as merge mocca,mereu se face cheta pentru benzina/motorina pe caldura as fi mers cu trenul dar e insuportabil,asta e acasa sau la terasa,oricum ne calificam dupa dubla cu elvetienii EL :yes::steag_cruce_invers:

Cand a fost intalnirea cu AISS la Constanta nu s-a pus nimic la baza,a ramas doar la stadiul de atunci,cine a fost stie !!!

Edited by TURKU

daca facem o colegrafie special pentru Becali , vin la meci daca nu... nici nu ma obosesc sa imi iau concediu

daca facem o colegrafie special pentru Becali , vin la meci daca nu... nici nu ma obosesc sa imi iau concediu

:yeahh: =))

vino cu o propunere...Un protest gen Anglia?Sau ceva zgomotos? :punk:

englezii de la Liverpool , cat or fii ei in conflict cu patronii americani umplu stadionul si incurajeaza si echipa , deci nu merge asa , trebuie scandaloasa

@eu doar vreau sa stiu daca ma invoiesc de la munca sau nu

Edited by Alexbrasov

Torte in tot stadionul, le rupem urechile , sa se simta ca in infern.

BTW: Dati tortele sa le tina copiii, ei nu sunt controlati atat de drastic.

Edited by pytycrys

vai am gresit o litera , vin de la 15 ore de munca , chiar e de ras ? "coregrafie" scuze domnu red

:yeahh: =))

Torte in tot stadionul, le rupem urechile , sa se simta ca in infern.

BTW: Dati tortele sa le tina copiii, ei nu sunt controlati atat de drastic.

Eu sunt copil da sunt controlat drastic doar pt ca sunt inalt(1,80 la 12 anI:D):(( (mi-au scos mobilu din buzunar)

Ma rog sa presupunem ca pot sa bag vreo 2 in ciorapi si inca 2 in chiloti da de unde le cumpar?

Edited by stefanutz11

vreau ca inainte. O echipa in primul tur de calificare in CL, campioana si 2+cupa in europa league. tot in primele tururi.

In curand asa o sa fie...Putina rabdare! :)

englezii de la Liverpool , cat or fii ei in conflict cu patronii americani umplu stadionul si incurajeaza si echipa , deci nu merge asa , trebuie scandaloasa

@eu doar vreau sa stiu daca ma invoiesc de la munca sau nu

Invoieste-te sa fim multi...improvizam...sa ne vedem acolo si mai vorbim...

vai am gresit o litera , vin de la 15 ore de munca , chiar e de ras ? "coregrafie" scuze domnu red

Bai, haiducule care esti tu haiduc, cand e meci de-al Stelei la alta disciplina, aici, in Brasov, cum ar fi la handbal, baschet sau hochei, unde plm esti tu, ma ? Mereu ne strangem o mana de oameni. Pe forum toti sunteti mari sustinatori/fani/suporteri ai Stelei, dar cand e vorba de meci sau de facut ceva, frectie. Lasa-ti-ne in pln cu sfaturile si cu toate parerile voastre!

M-am saturat de asemenea parodii!

@SteauaClan

Cred ca postul lui cristian014 a fost unul ironic.

daca a fost ironic imi cer scuze public... poate si celelalte 20 de postari Pro Jiji sunt ironice nu?

roby daca nu ma insel esti din tractoru nu? tin minte ca am fost cu voi la orice meci Brasov - Dinamo cu fulare cu Steaua , daca nu cumva te confund , am fost la meciul cu bayern din UCL cu cei din tractoru si mullte altele

Bai, haiducule care esti tu haiduc, cand e meci de-al Stelei la alta disciplina, aici, in Brasov, cum ar fi la handbal, baschet sau hochei, unde plm esti tu, ma ? Mereu ne strangem o mana de oameni. Pe forum toti sunteti mari sustinatori/fani/suporteri ai Stelei, dar cand e vorba de meci sau de facut ceva, frectie. Lasa-ti-ne in pln cu sfaturile si cu toate parerile voastre!

M-am saturat de asemenea parodii!

@daca nu sunt prezent la orice activitate am si un motiv... lucru mult , cum am mai zis intr-un post , lucru in termopane , esti din Brasov stii lic titulescu si daca nu te confund stai la 10 pasi de titulescu

Edited by Alexbrasov

roby daca nu ma insel esti din tractoru nu? tin minte ca am fost cu voi la orice meci Brasov - Dinamo cu fulare cu Steaua , daca nu cumva te confund

NU! Ma confunzi. N-am ce sa caut pe Tineretului daca nu joaca Steaua.

Edited by RobYnho

acum 5-6 ani ne strangeam "o mana de oameni" cam 20-30 de insi si mergeam exact langa galeria javrelor cand era peluza veche care acu e daramata

@nu vorbesc de prezent ,

Edited by Alexbrasov

Brasovenii, aveti privatul!

Lasa video-chatul.

parerea mea e ca ar trebui sa il lasam deoparte p Becali in timpul meciului si sal injuram etc..... la pauza si la final. sa nui afecteze si p jucatori

Inca putin Bogdane, mai ai si tu rabdare un sezon.

Vine prapaduuuuuuuuul! :rolleyes:

Asta banuiesc ca e varianta optimista. :) In fiecare an speram sa fie ultimul cu ciobanul dar continuam sa-l avem pe post de patron. Pardon, creditor.

Sa-mi bag **** in cupele europene. Vreau sa vad fotbalul ce se juca in campionat cand nu era coeficientul pulii si nu erau jegurile astea de se bat pt banii din CL.

Ca bine zici Bogdane! Ala era fotbalul de calitate din Romania. Mi-e dor de vremurile acelea.

Edited by Astristul

Asta banuiesc ca e varianta optimista. :) In fiecare an speram sa fie ultimul cu ciobanul dar continuam sa-l avem pe post de patron. Pardon, creditor.

Eu ma refeream la momentul in care nu vom mai avea echipa direct in grupele Ligii.

Si asta se va intampla peste 2 sezoane.

eu nustiu ce sa cred dar cand bate Steaua parc ma simt la fel ca atunci cand pierde imi e indiferent pentru mine Steaua din acest moment e doar Fc Steaua 2003 sper so recuperam pe cea veche