Virgil

Steaua - Grasshopper Zurich 1-0 (0-0)

253 posts in this topic

pacat ca unii dintre voi ganditi asa , mergeti fratiilor la meci umpleti peluzele tribunele si tot , bagatii ciobanului 1 mil de euro in buzunar (poate chiar mai mult) bucurati-va ca mai castiga inca 4-5 mil euro daca se califica in grupele EL , ca sigur va pleca de la Steaua

@la meciurile cu Dinamo e traditie sa fie plin stadionul , sau meciuri cu echipe mari din europa , sa ai ce vedea macar de dragu spectacolului , dar la meciu cu elvetienii astia? si sa mai stii ca daca elventienii sunt sub nivelu Stelei de acum , mai castiga Jiji o caruta de bani...... trist

Edited by Alexbrasov

Ba sudu nu cred ca o sa vina la meci (in peluza), dar sper sa ne strangem mai multi la T2 pe steag acolo unde ii dadeam noi ue lu Jiji meci de meci. Personal cred ca am sa merg iar cei ce vor sa vina la meci si sa protesteze, zi sa mergem la T2 .

In orice caz PROTESTUL TRBUIE SA CONTINUIE. Steaua liberă!!!! :steag_cruce_invers:

Ba sudu nu cred ca o sa vina la meci (in peluza), dar sper sa ne strangem mai multi la T2 pe steag acolo unde ii dadeam noi ue lu Jiji meci de meci. Personal cred ca am sa merg iar cei ce vor sa vina la meci si sa protesteze, zi sa mergem la T2 .

In orice caz PROTESTUL TRBUIE SA CONTINUIE. Steaua liberă!!!! :steag_cruce_invers:

Si cum ai ajuns tu la concluzia asta?

Te rog sa nu mai vorbesti in numele unei peluze sau in numele unei tribune.

Edited by Daniel-Ionut

@violence ce tare asta. Ce meci avem azi: branesti? nu mergem

joi ce avem? zurich.. mergem

duminica cu cine avem? Vaslui.. hmm.. nu mergem..

Bogdan .... poate omul nu a vrut sa mearga la meciul cu branesti pt ca a vrut si el sa protesteze... dar poate vrea sa mearga cu elvetienii pt ca iubeste Steaua ..... poate vrea sa mearga si la Vaslui ..... poate nici el nu`l sufera pe cioban ....nu poti sa zici ca e Stelist doar la bine !!! ... Sincer pt mine Steaua a luat pauza .... acum e F.C. Becali 2003 Bucuresti S.A. si de la meciul cu Poli Timisoara din Nov 2008 nu am mai fost pe Ghencea... si dak multi ar face ca mine sa nu ii mai bage bani in buzunar la cioban ... ar fi bn ... dar... asta e ....

un pronostic pentru meci?? Eu merg pe un 2-0 pentru Steaua

1-1, gol Kapetanos.

Cozzmy meciul cu Vaslui e in deplasare. Mai mult ca sigur nu o sa fie.

Si cum ai ajuns tu la concluzia asta?

Te rog sa nu mai vorbesti in numele unei peluze sau in numele unei tribune.

Amzis 'cred' ; din cate am vb cu câțiva pe care ii stiu si eu, s-a inteles ca nu se va merge la meci nici cu grashopers. La meciu cu Craiova nu am fost in buc iar la cel cu branesti nu am vrut sa merg, dar asta nu inseamnă ca dacă vreau sa merg la meciu asta ( si banuiesc ca mai suntem incă vro 40/50 de protestatari care vrem sa mergem) nu pot sa ajut la protest prince pot.

Salutare si scuze dacă te-ai enervat. Respect

Acum ca am vazut ce-a declarat Mister la conferinta pot sa spun ca ma simt linistit 100%. Stiu ca Steaua va creste de la meci la meci, ca oamenii vor veni la stadion sa-si sustinta neconditionat echipa si ca in cel mai scurt timp proiectul initiat de patron va da roade incat nu vom avea destule maini sa le culegem. Joi, la meciul cu elvetienii e momentul sa dam dovada de intelepciune si sa ne unim vocile intru-un singur glas, sa bagam spaima-n adversari si sa ne purtam jucatorii pe aripile unei izbande deja legendare.

Tin sa le multumesc pe aceasta cale tuturor stelistilor prezenti la partida cu Victoria, care deschizatori de drumurii find, mi-au luminat mintea prea obscura pentru a intelege ca echipa asta, in orice forma ar exista, are nevoie de ajutorul meu si al vostru.

Real Madrid, PAZEA, venim !

Cu ce te-au luminat pe tine 4000 de suporteri ai lui Jiji care au mancat seminte si nu au stiut sa cante 2 cantece pentru Steaua?

Echipa asta are nevoie de LINISTE de un om care sa stie sa conduca activitatea la club,ti se pare ca gibonul face ceva pozitiv pentru club? atunci de ce schimba antrenorii minim 2/sezon?de ce isi da cu parerea despre echipa si jucatori? L-ai auzit pe Abramovici/Berlusconi facand echipa.. ?

Mai bine te inscrii in png si il sustii pe marele tau conducator altfel.

aici e site-ul suporterilor stelisti, nu site-ul oficial al creditorului ca sa-l pupi atat

GROW UP!!!! = maturizeaza-te in plm

Trebuie sa-mi schimb neaparat modul de exprimare a unor problematici ce privesc Steaua. :))

Vine cineva la meciul cu Grasshoper Zurich? :steag_sah_mic:

Da vin vreo 10/20 de pe forum(eo sunt unu dintre ei)

Avem si noi un comunicat oficial al AISS daca se merge joi la meci sau nu?

Nu de alta dar am ratat fabuloasa reducere de 25% din cei 15 lei pt bilet la tribuna a 2-a si n-am bani de seminte acum!

Trebuie sa-mi schimb neaparat modul de exprimare a unor problematici ce privesc Steaua. :))

Cu siguranta,pentru ca cei "noi" nu-ti cunosc stilul si orientarea.(nu sexuala si nici religioasa!)

:ce_oameni:

facem si noi joi un mesaj in semn de multumire pentru pompierii ce au luptat la maternitatea giulesti ??

au salvat vietile multor copilasi, desii uni nu au avut norocul asta,pompierii au intrat in flacari fara echipamentele de protectie,ar fi frumos sa le aducem un semn de multumire

ba tu esti putin sarit asa :))

Eu merg,ar fi frumos sa mergem cu totii,este un meci din Europa League si trebuie sa ne sustinem echipa!Forza Steaua fular-campionii

Cu siguranta,pentru ca cei "noi" nu-ti cunosc stilul si orientarea.(nu sexuala si nici religioasa!)

:ce_oameni:

Anumite reactii sunt perfect de inteles. Dupa veo 2-3 ani si mii de ciobanasi cu aere de Gigi Becali te cam saturi sa le citesti zoaiele. :))

Cat despre meci sunt cel mai optimist. Ne vedem in tribune sa sustinem echipa. :))