Virgil

Steaua - Victoria Branesti 2-1 (1-0)

345 posts in this topic

Banel are galerie proprie in seara asta :))

:wall: sa ma pis pe arbitrul nici vorba de penalty:)))ce caterinca i-a sarit lantul la bicla lui Banel :drunk:

PENALTYY Steaua :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: SI GOL Stancu

Edited by stefanutz11

Ce arbitru de rahat..nu da penalty la Kapetanos in prima faza cand a fost clar , si da acuma

Senzational Coltescu asta!

Ajute Dumnezeu sa pierdem cu elvetienii, nu mai rezist sa fim meci de meci cei aratati cu degetul.

Nu mai scrisesem pe forum de cateva luni bune, dar acum chiar nu mai pot. 5 mii de oameni, sustinere aproape "calduroasa" pentru noul antrenor, bucurie pentru Gigi... am avut si ocazii , nu? Ce sa mai, cei mai buni suntem.

Forza Banel Nicolita. Super - bicicleta!

Petarda mare si acest Bonfim!

Edited by David

Banel credea ca merge ca pe Bernabeu :D

bun Tanase printre jaloane.. parca in sfarsit isi revine dupa efectul bombei..

Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii

chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori? ce tarani cocliti pe stadion

Aceste schimbari imi aduc aminte de Olaroiu care daca putea sa faca 5 schimbari pe final de meci baga toti fundasii

Macar sa aiba performantelel lui Olaroiu

chiar atat de penibil e Dumitrescu incat joaca pe final cu branesti cu 5 fundasi si 2 inchizatori?

Asta e Steaua super-ofensiva... :dry:

Trebuie sa recunoastem ..

O victorie rusinoasa..

cu un penalty care nu a existat:|

SEC 2-1 care a bagat la pariuri s-a scos :beer2: la scor corect ,nasol ca nu am bagat:(( la urmatorul meci din campionat o sa bag 1-2 adica la Vaslui-Steaua

Edited by TURKU

Banel trage de timp ca un profesionist. Disperarea lui Dumitrescu in schimb mi-a limpezit ziua .

Tot asa baietii. Olaroiu, Stoichita, Pedrazzini si toti cei de teapa lor isi lasa sceptrul pe maini bune.

Ne/am impamantenit in mediocritate, artifical, superficial. E un sentiment teribil de acutiza(n)t ca nu stim daca vom iesi vreodata din drumul nostru sisific, dar si schizoidal, de negare vehementa, de-prezent(ific)are, de permanenta reimaginare si reconstruire a altei realitati. (clivajul Steaua noastra / Steaua lui Becali, de el vorbesc!)

Sa speram ca nu a fost doar o iluzionare lupta asta cu ciobanul.

Asta doar daca va veni ziua in care va pleca.

Pana atunci, cresteri si descresteri din si in mocirla!

De cand sunt albe numerele de pe echipament?

asta a fost primul "meci" , le-o fi zis astia de la Liga ca nu se vede rosu pe albastru de la distanta . arbitrii pe la noi nu stau asa aproape de faza si au nevoie de ajutorul acesta pentru a lua decizia corecta , cum a facut coltescu de cateva ori in seara asta. ma intreb daca Piturca s-a uitat la "meciul" asta, sa vada cum toata munca lui s-a dus *****

O victorie urata,rusinoasa...Presupun ca e pe gustul lui Jiji,doar sunt trei puncte,mai conteaza restul? :dry:

Arbitraj penibil.

"Ce sa mai vrei???Echipa a marcat .... blah blah blah...."Ce plm facem frate.....