Virgil

FC Brasov - Steaua 1-1 (0-0)

156 posts in this topic

E la moda azi sa fii suporter stelist si sa fii impotriva echipei, majoritatea au inteles gresit protestele impotriva creditorului.

Referitor la comunicatul AISS cred ca totusi putea fi expus intr-un mod mai putin tendentios. Este destul de clar ca astfel de declaratii il fac pe ciobi sa isi iasa din minti pe la televizor si doar presa are de castigat pe seama asta. Azi a reusit sa ma enerveze ala de la sport.ro cu "marele scandal" care izbucneste in Ghencea si cu declaratiile incendiare ale lui ciobi, care la reluare vorbea destul de calm la telefon.

Edited by Khalid

Dintre antrenorii mentionati mai sus,eu cred ca "Fiara"e cel mai bun,dupa care ar urma Piti.Cit despre Brasov-Steaua 0-3 sec!Trebuie sa inbunatatim jocul...fara nici o intirziere.Cu Steaua in suflet "for ever".

Ehe..asta e meci greu. O sa fie inca o victorie. Dar sper ca Steagu sa faca un joc bun sa ii trezeasca pe baietii aia. Onicas nu o sa fie tusier la fiecare meci.

cred ca o sa bata SteauA :steag_cruce_invers: dar nu stiu , trebuie sa faca Nenea Piti ceva , ca asa sa revenim mereu nu merge :unsure: nu cred ca mergem noi spre 24 in ritmul asta...

Oricum Steaua Pana la Moarte :hai_steaua:

Edited by MoWeed

Biletele FC Brasov - Steaua

FC Brasov anunta ca biletele pentru partida dintre FC Brasov si Steaua contand pentru etapa a 3-a a Ligii I, sunt disponibile la casele de bilete ale stadionului incepand de joi, 5 august 2010. Meciul dintre FC Brasov si Steaua, din etapa a 3 -a a Ligii I, se va disputa sambata, de la ora 21.00.

Preturile biletelor pentru meciul cu Steaua sunt urmatoarele:

Peluza - 25 lei

Tribuna a II-a - 25 lei

Tribuna I - 30 lei

Sectoarele S si T - 40 lei

Fotolii - 150 lei

Programul caselor de bilete este urmatorul:

Joi, 5 august - 10:00 - 18:00

Vineri, 6 august - 10:00 - 18.00

Sambata, 7 august - incepand cu ora 10.00

sursa:FC Brasov

S-a stabilit brigada de arbitri;

A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare - Maramure

A1: Mudura Dorin (Oradea - Bihor)

A2: Savu Cătălin (Galați - Galați)

R: Voicu Emil (Bacău - Bacău)

Obiectii?

O singura obiectie. Daca se putea, ar fi fost frumos sa fi scris "s-a stabilit mirifica brigada a vajnicilor arbitri" . :D

Mudura :D

Banel, pentru noi, sper sa fie un Ganea II. Poate ia 17 etape de suspendare si el.

Ion Neculaie (patron FC Brasov):

"Steaua e o echipa de batut."

Cat tupeu.

Cat tupeu.

Sti cum e,omu' poate sa zica ce vrea si ce crede.Daca noi ii batem si ne luam punctele sa vezi ca nu mai e asa tare in pipota.

Cat tupeu.

Toate echipele din Liga 1 sunt de batut de orice alta echipa mai slab cotata.

Stie careva care e sectorul rezervat oaspetilor ?

POsibil sa reusesc sa ajung si nu pot risca sa fac iar pe nebunu ca la Piatra Neamt la tribuna I :)))

Multumesc

Stie careva care e sectorul rezervat oaspetilor ?

POsibil sa reusesc sa ajung si nu pot risca sa fac iar pe nebunu ca la Piatra Neamt la tribuna I :)))

Multumesc

Peluza e sectorul rezervat oaspetilor dar nu sunt sigur daca poti cumpara acolo de la casele de la stadion.

Peluza e sectorul rezervat oaspetilor dar nu sunt sigur daca poti cumpara acolo de la casele de la stadion.

Imi iau la tribuna si trec in peluza pe la gardul din stadion ce desparte peluza de tribuna daca nu .. :whistle:

Imi iau la tribuna si trec in peluza pe la gardul din stadion ce desparte peluza de tribuna daca nu .. :whistle:

Nu cred ca o sa poti.