Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

275 posts in this topic

din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

Bai, termina, lasa lumea in pace!

Nu e treaba ta ce face fiecare, punct.

Vreau si eu 3 bilete la Peluza Nord. Ma poate ajuta cineva? fac cinste dupa meci cu 3 beri. Va rog mult, sunt din ploiesti si nu as mai face un drum pana la Bucuresti.

ma poate ajuta si pe mine cineva cu bilete la tribuna a2a??k nu am cu ce ajunge pana sambata la Bucuresti.................pm daca doreste cineva sa ma ajute va rog mult de tot         ms aticipat

Ce-mi plac astia. Isi fac cont sa si faca rost de bilet..

20 de bilete si-a luat unul inaintea mea,spunea urmatoarele : '' ce ma bucur ca am venit la meciul cu oltenii,eu de la 9 ani vin pe stadion,si sa moara familia mea de numai in peluza am stat,chiar si cand mi s-a propus sa stau la loja''.Si spunea ca el este mare fan al peluzei Sud si toate biletele si le-a luat la PN,facand in continuare o confuzie cum ca PN ar fi fost principalii contestatari,ca aceia se bat mereu cu jandarmii,ca-l injura pe patron.

1h si 30 minute de canicula.Unde e modul online de achizitionare.Acum si faza ''daca iti doresti cu adevarat sa mergi la meci,vii si-ti iei bilet'',de am auzit-o la cineva,mi se pare un pic fortata.

din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

Pentru ca nu toti stelistii sunt din Bucuresti. La Dinamo sau Rapid situatia e mai simpla, vin aia de pe linga stadion, citi or fi, si cu asta basta. Insa Steaua e un fenomen national si voi, cei din Bucuresti, ar trebui sa fiti mindri de asta.

ai inteles gresit mai sunt destule la peluze&tribune,grabeste-te altfel vei apuca doar de la bisnitarii aia :wall: :wall:

Si eu, si eu... schimb caiet A4 cu Audi acelasi model :yeahh:

Mah, eu iti propun sa faci bisnita ca iesi mai bine, iti iei una bucata bilet la sud, si pe ala de la nord il vinzi inainte de meci la suprapret! :greedy:

hai ma, nu fiti rai, ajutati si voi baiatul sa vina cu noi ...

care ma ajuta cu 4 bilete la T 1 ?

hey dragi suporteri :P mai sunt bilete disponibile??? vreau si eu sa stiu

Multumesc Anticipat :steag_cruce_invers:

dragi suporteri =)))

Si eu, si eu... schimb caiet A4 cu Audi acelasi model :yeahh:

Mah, eu iti propun sa faci bisnita ca iesi mai bine, iti iei una bucata bilet la sud, si pe ala de la nord il vinzi inainte de meci la suprapret! :greedy:

Vreau sa vad meciu nu cat de bine se pricepe garda la table :))

Sezonul acesta numai la Peluza Sud se pot vedea meciurile 3D!

Foarte interesant de urmarit cu va rezista presiunii suplimentare Dorel Stoica. E clar ca va fi presat din galeria olteana. La Alba a fos printre cei mai buni. Sa vedem.

Salut ,

Din cauza job-ului nu pot ajunge la stadion sa-mi iau bilet.

Poate cineva sa-mi cumpere 2 bilete ( Peluza Sud )? Returnez cash'ul plus berea aferenta inainte de meci..

Multumesc !

Cine ma ajuta si pe mine cu un bilet la T2 ? Baietii din Oltenita s-au strans dar a ramas unul pe afara si nu ajung la stadion pana sambata si caut sa-i fac rost ... Astept un pm ceva, de la cineva . Merci

Și ieri, fanii Stelei au mers in numar mare la stadion pentru a-și achizitiona tichete la meciul cu Universitatea Craiova, de simbată seara.

S-au vindut in total aproape 17.000 de bilete si abonamente pentru intilnirea cu "Știinta".

Astazi, de la ora 12:00, vor fi scoase la vinzare ultimele 7.000. Cele mai ieftine bilete costă 10 lei, la peluze, si 15 lei la tribuna a II-a.

Sign in to follow this  
Followers 0