Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Steaua - U Craiova 2-1 (0-0)

275 posts in this topic

Va fi o presiune destul de mare pe minjii lui Piturca, ma refer la un Radut, la un Abrudan, va fi primul lor meci acasa in Ghencea. Sper ca Piti stie lectia asta bine. Si mai sper sa nu prea coboare la vestiare mai marele...

asta e problema... ca sambata ajung in Bucuresti :| si nu are cine sa imi cumpere bilet..deci....

Esti din Bucuresti si e chiar atat de greu sa rogi un prieten sa iti cumpere bilet?

S-au vandut (peste) 5000 de bilete in prima zi. Peste 3600 de abonati pana acum. Asa ca, hai la stadion. Poate reusesc sa merg si eu pana-n Ghencea sa-mi iau bilet(stau in Buc, dar destul de departe de Stadion). Oricum, Forza Steaua! Se pot lua 4 bilete pe un singur buletin, sa stiti!

s'au vandut 4400 si ceva de bilete.. nu peste 5000, poate cu tot cu abonati

La ora 17:00 (dupa 5 ore de cand s-au pus in vanzare) s-au vandut 4481), iar, la ora 20:00, aproximativ 5000 de oameni si-au luat bilet.

In orice caz, cred ca stadionul va fi plin, si sper asta!

S-a stabilit brigada de arbitri:

A: Avram Marius (Bucuresti - Bucuresti)

A1: Onicaș Ioan (Zalau - Salaj)

A2: Orbuleț Mircea (Bucuresti - Bucuresti)

R: Istrate Dragoș (Bucuresti - Bucuresti)

Brigada de 2 lei. Pe Avram jr. nu pot sa-l sufar. Presimt ca o sa ne fure cu tot cu tusieri!

Loc in stadion Preț

Peluze 10 lei

Tribuna a II-a 15 lei

Tribuna I 20 lei

Tribuna 0 40 lei

Fotolii 75 lei

120.000 de euro e suma pe care Steaua o va stringe dacă va juca meciul cu Craiova cu casa inchisa

Pentru cei care inca mai cred ca Migi nu e cretin de neimaginat. Inmultiti u 120.000, ca poate nu la toate meciurile se umple stadionul, dar hai cu 100.000 de euro pe meci. Intr-un sezon, ai 17 meciuri pe teren propriu.

Si nu punem la socoteala meciurile cu potaile si ciorile, cand preturile sunt mai mari...

Faceti voi calculele!

Deci el a ales sa-si bata joc de Steaua la TV ("mie daca-mi interzici sa vorbesc la televizor, m-ai omorat!"), in loc sa taca si sa faca bani.

Iar unii inca ii iau apararea!

:steag_cruce_invers: Culmea stai in Bucuresti si nu te duci sa iti iei bilet,stai departe de stadion,zau?dar noi cei din provincie la sute de km cum ne descurcam,gaseste o solutie daca tie lene sa mergi la casale de bilete.
S-au vandut (peste) 5000 de bilete in prima zi. Peste 3600 de abonati pana acum. Asa ca, hai la stadion. Poate reusesc sa merg si eu pana-n Ghencea sa-mi iau bilet(stau in Buc, dar destul de departe de Stadion). Oricum, Forza Steaua! Se pot lua 4 bilete pe un singur buletin, sa stiti!

Brigada de 2 lei. Pe Avram jr. nu pot sa-l sufar. Presimt ca o sa ne fure cu tot cu tusieri!

Avram a fost desemnat cel mai bun arbitru roman al editiei trecute. E un arbitru bun pe care il apreciez. Nu vad cum ar putea sa fie impotriva noastra in Ghencea. Si mai ales pentru Craiova? Daca era CFR era plauzibila presupunerea.

Edited by Virgil

Nu, nu mai inteles. Am zis ca poate iau si eu bilet(referindu-ma la ziua de azi, in care voi fi plecat..., si ma intorc pe la 7 seara, casele se inchid la 8:P.) stii, de-aia, ma rog, ma duc maine cel mai probabil. Forza Steaua

Edited by Stelistul1995

Dorel Stoica, 2008: "Cine tine cu Steaua, să-i f familia!"

Andrei Ionescu, 2006: "Am fost in B, venim in A, să-i dam la m lu' Steaua, si lu' Dinamo, si lu' Rapid, pentru că Știinta n-a murit!"

Ovidiu Costesin in 2006: "I love you Boro!" "M Steaua!"

Ei sunt maaa... stelisti de mici :)

Edited by Daniel-Ionut

Bilete pentru meciul cu U Craiova se vor putea achizitiona si astazi. Casele de tichete din Ghencea se vor deschide la ora 12:00 si se vor inchide la 20:00, acelasi program urmind a fi si miine.

În ziua partidei, fanii vor putea să-și cumpere bilet chiar mai devreme, cu incepere de la ora 10:00.

Dorel Stoica, 2008: "Cine tine cu Steaua, să-i f familia!"

Multumim Dorele! :dry:

Sper sa fi auzit si ciobanul.Sau el n-are treaba,ca oricum nu tine cu Steaua...

In ziua de azi nu esti fotbalist daca nu injuri Steaua. E regula.

Sper ca meciul sa se joace cu casele inchise si sa fie o atmosfera cum nu a mai fost de mult timp in templu.

tu crezi ca il intereseaza pe cioban asta??

Multumim Dorele! :dry:

Sper sa fi auzit si ciobanul.Sau el n-are treaba,ca oricum nu tine cu Steaua...

din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

din ce in ce mai multi ultrasii de tastatura :wall: veniti la STADION si cantati :steag_cruce_invers: nu sa stati in fata TV sau prin tribune sa spargeti seminte,mai bine ramaneti acasa cu tastatura:)))

Lasa ma oamenii in pace! Nu te mai insinua in viata lor. Vezi-ti de tine.

tu crezi ca il intereseaza pe cioban asta??

Pai tocmai asta vream sa evidentiez. :)

care poate sa imi ia si mie 5 bilete si va dau bani cand ajung la Bucuresti.. sau le trimiteti prin posta

bagati id meu va rog mult cei care crede'ti ca puteti sa imi luati si mie , ca nu pot ajunge sa cumpar si ma gandesc ca sambata cand vin la meci nu mai gasesc eu bilete :( dak deja sau vandut 5000 va rog sa imi dati si mie un PM si va dau id de messenger ca am vazut ca aici nu se poate posta

Multumesc Anticipat

EDIT: Scuze nu am stiut ca nu am voie sa postez id

Edited by balasan91
fara date de contact pe forum

Sign in to follow this  
Followers 0