Daniel-Ionut

Liga II

129 posts in this topic

Sport.ro ora 17:00 Steaua II-Snavgov,intrarea cred ca va fi LIBERA/GRATIS :drunk: nicaieri nu scrie ceva legat de bilete la acest meci de cupa :hmmm:

Edited by TURKU

Exista in tara asta un site unde sa vad si eu ce meciuri au fost pana acum in Cupa Romaniei sau macar pe cele din runda de saptamana aceasta ?

Scuze ca am postat aici, dar n-am gasit un topic specific Cupei.

LE: Am gasit pe Soccerway. La noi nu.

Edited by *Alecs*

Nu imi vine sa cred ce vad pe teren in meciul asta de Cupa.

De ce rahat se mai continua cu Baciu?

Baciule ai facut-o de oaie :wall: Cezarica si tu la fel cum ai iesit la faza aia la 16m

Baciule ai facut-o de oaie :wall: Cezarica si tu la fel cum ai iesit la faza aia la 16m

Cezarica e tanar macar. Dar la experienta lui Baciu sa greseti in halul ala...

EXCLUSIV / Becali: " Steaua II s-a desfiintat! Toti jucatorii semnează cu Urziceni"

Mai vedem din parti Steaua 2. Mii de _)_ in gura ciobanului.

Cata rautate-n cartier... :rolleyes:

Dar vad ca va afecteaza nu gluma aceasta desfiintare a Stelei 2 :D

Pai pentru mine fotbalul are farmec cand vezi tinerii crescand, nu cand cumperi gloabe de la altii.

Intrarea la Steaua II - Juventus se face cu bilet!

ABONAȚII CLUBULUI ROȘ-ALBASTRU AU INTRAREA LIBERĂ‚

Conducerea clubului Steaua Bucuresti anunță spectatorii doritori să vadă ecgipa secundă că pretul unui bilet la meciul Steaua II - Juventus Bucuresti, care se va disputa sambata 4 septembrie, de la ora 11:00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 de lei.

Abonatii clubului roș-albastru au intrarea gratuita Casele de bilete vor fi deschise sambata 4 septembrie, incepand cu ora 10:00.

Sursa: Liga2.ro

A batut Steaua 2 .

Dar dinam00000000000 2 , pekinezii obositi, au luat-o-n gingii cu 4-0 de la SAGEATA NAVODARI :D

ATAT. pacat ca nu o sa vad Steaua 2 la Navodari ...

Steaua II București - Juventus București / FINAL 1-0

Arbitru: Decă Daniel (Brăila); Asistenți: Teodor Cătălin (Brăila) și Ilieș Dan Lucian (Brașov)

Steaua II: Zapata - Mustață, Martinovic, Baciu, Lupu - Lazăr, Apostol, Ricardo, Năstăsie - Văduva, C. Matei

Antrenor: Leo Strizu

â–șmin 46: 1-0. Ricardo Gomes deschide scorul cu un șut din afara careului

sa speram ca nu se vor desfiinta...dar slabe sanse...tinand cont de vorbele lui "Ciobi Gal" :(:(:(

Ce echipa a avut Steaua 2.Zapata,Baciu,Martinovik,Apostol,Ricardo.

Stie careva unde pot sa vad si eu dunarea galati - Steaua II ?

Dunarea Galati - Steaua II, la pauza, 1-3

Pentru Steaua II au marcat Rusu(10,17) si Bejan(31)

Edited by Adrian

sa speram ca nu se va desfiinta...poate uita maimuta de la loja si lasa echipa in Liga a2a...oricum n-are unde sa duca jucatorii care au ramas...din cate am inteles doar 6 au semnat cu Urziceni...

apropo...stiti cu ce echipa au jucat azi ??? cu ce prim 11???

ma gandesc ca : zapata - mustata,Baciu,martinovici,tosca-ionescu,ricardo,onicas,apostol,lazar-nastasie

NU SE VA DESFIINTA Steaua 2...a zis-o chiar "jijiotul"...este ,cred, prima decizie buna pe care o ia de cand a venit la Steaua...mai ales ca a fost pus intr-o astfel de situatie... :steag_cruce_invers: !!! FORZA !!!

Edited by bogdinho'

Meciul Dinamo II - Steaua II, care contează pentru etapa a V-a a ligii secunde, se va disputa pe stadionul central din "Complexul Sportiv Dinamo".

2 RON, un bilet la Tribuna 0

Conducerea clubului a anuntat ca la meciul Dinamo 2 - Steaua 2 vor fi puse in vanzare bilete doar la Tribuna 0 a stadionului din Soseaua Stefan cel Mare.

Un bilet la Tribuna 0 costa 2 RON, Tribuna a II-a, Peluza I si Peluza Catalin Hildan fiind inchise pentru aceasta partida.

Programul caselor de bilete

Casele de bilete ale stadionului din Calea Floreasca vor fi deschise duminica, la ora 9.00, cu trei ore inaintea meciului Dinamo 2 - Steaua 2.

Atentie! Pentru meciul Dinamo 2 - Steaua 2, casele de bilete din Soseaua Stefan cel Mare vor fi inchise, biletele pentru aceasta partida urmand sa fie puse in vanzare doar la portile de acces din Calea Floreasca.

Acces in stadion

Acces Tribuna 0: Calea Floreasca

Acces TV si Masa Presei: Bd. Barbu Vacarescu

Acces Fotoreporteri: Calea Floreasca

Brigada de arbitri si observatori

Arbitru: Radu Petrescu (Bucuresti)

Asistent 1: Bogdan Gheorghe (Bucuresti)

Asistent 2: Vasile Dan Popescu (Buzau)

Rezerva: Paul Iulian Coman (Popesti Leordeni)

Observator: Ion Rotaru (Galati)

Observator: Cornel Fecioru (Bucuresti)

Cu echipa machedona Sageata Navodari, fosta Stejaru, Steaua II a facut blat. Asadar cronica acestui meci nu va mai fi prezentata.

La **** gigii becalii!!

Cu echipa machedona Sageata Navodari, fosta Stejaru, Steaua II a facut blat. Asadar cronica acestui meci nu va mai fi prezentata.

La **** gigii becalii!!

Asa ne crestem jucatorii...

Mda, a batut Sageata ...

etapa viitoare Sageata intalneste Delta Tulcea si Steaua II pe Gloria Buzau in deplasare, ex-Steluta. =D

Să ne fie cu noroc.