Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Cupa Mondiala Africa de Sud 2010

20 posts in this topic

Grupe - Etapa 2

17 iunie 21:30

 

Africa de Sud “ Uruguay 0-3 (2)

 

Franta “ Mexic 0-2 (2)

Grecia “ Nigeria 2-1 (1)

Argentina “ Coreea de Sud 4-1 (1)

 

Slovenia “ USA 2-2 (X)

Anglia “ Algeria 0-0 (X)

Germania “ Serbia 0-1 (2)

 

Ghana “ Australia 1-1 (X)

Olanda “ Japonia 1-0 (1)

Camerun “ Danemarca 1-2 (2)

 

Slovacia “ Paraguay 0-2 (2)

Italia “ Noua Zeelanda 1-1 (X)

Brazilia “ Coasta de Fildes 3-1 (1)

 

Portugalia “ Coreea de Nord 7-0 (1)

Chile “ Elvetia 1-0 (1)

Spania - Honduras 2-0 (1)

Edited by Daniel-Ionut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maye

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria x

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia x

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca x

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia x

Spania - Honduras 1

Edited by Maye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roby

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria X

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 2

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 2

 

Slovacia “ Paraguay X

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

red&blue_boy

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic X

Grecia “ Nigeria X

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia X

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca X

 

Slovacia “ Paraguay X

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ronnie

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

Franta “ Mexic 1

 

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

 

Germania “ Serbia 1

Ghana “ Australia 1

 

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 2

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

 

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

Portugalia “ Coreea de Nord 1

 

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blindica

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria X

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 1

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 2

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay X

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes X

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Africa de Sud “ Uruguay 1

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca x

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia x

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrei

 

Africa de Sud “ Uruguay 1

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud X

 

Slovenia “ USA X

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia X

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 2

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia X

Spania - Honduras 1

 

 

 

Edited by Andrei^

Share this post


Link to post
Share on other sites

David

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA x

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

criminalu2005

 

Grupe - Etapa 2

17 iunie 21:30

 

Africa de Sud “ Uruguay 1

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 1

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

MoWeed

 

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria x

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca x

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 2

Spania - Honduras 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogdabog

 

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria x

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca x

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 2

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lari

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud x

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia x

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

adidwu

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca x

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia x

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dayra

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria 1

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA x

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 2

Slovacia “ Paraguay x

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 2

Spania - Honduras 1

Edited by dayra

Share this post


Link to post
Share on other sites

crysty14

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic x

Grecia “ Nigeria 1

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA x

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia x

 

Ghana “ Australia x

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 2

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 1

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sabin1307

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria x

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA x

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay x

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes x

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia 2

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alejandro

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic X

Grecia “ Nigeria X

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia X

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay X

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia X

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel-Ionut

 

Africa de Sud “ Uruguay 2

 

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria 1

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia X

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes X

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia X

Spania - Honduras 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franta “ Mexic 1

Grecia “ Nigeria 2

Argentina “ Coreea de Sud 1

 

Slovenia “ USA 2

Anglia “ Algeria 1

Germania “ Serbia 1

 

Ghana “ Australia 1

Olanda “ Japonia 1

Camerun “ Danemarca 1

 

Slovacia “ Paraguay 2

Italia “ Noua Zeelanda 1

Brazilia “ Coasta de Fildes 1

 

Portugalia “ Coreea de Nord 1

Chile “ Elvetia X

Spania - Honduras 1

 

 

din pacate am uitat sa postez la timp pt etapa a 2-a ...

 

rog sa-mi fie luate in calcul aceste pronosticuri fara meciul de ieri cu promisunea ca altadata nu voi mai intarzia :)

Edited by Daniel-Ionut
OK, un meci se iarta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0