Costi

Petrecere 7 iunie

273 posts in this topic

Lasand caterinca. Pot sa ajut si eu cu Veve pentru lipit afise in Dristor,Muncii, sect 3,zona de E si orice altceva mai e nevoie pana la eveniment. Duminica o sa fim disponibili pentru orice fel de activitate. Bazati-va pe noi :P Acum sa nu ma injure asta ca am vorbit si in numele lui...

2-3 oameni la "taraba". Zic 2-3 pentru ca ar fi cel mai bine sa se faca cu schimbul, sa nu stea 1 acolo toata seara, sa piarda tot evenimentul.

Sa ne fie clar de la inceput...unul sunt eu si am sa imi aleg inca doi baieti cu care sa fac schimb.

Ce nu este clar ?

ar fi bine,ca "mai marii" sa ia in considerare aceste voluntariate si pana duminica sa fie clar fiecare ce face

nu sa ne trezim ca vin 20 de insi la carat mobila,si la alta treaba sa fie 1 singura pers,sau niciuna

mai e o saptamana, sa nu ne grabim :)

in seara asta vom incepe promovarea, vom pune modelul de afis etc. asa ca cine vrea sa ajute poate sa se apuce de lipit incepand de maine :)

Militari - Azzido si eu, presupun. Si mai era si Robert, din cate imi aduc aimnte. Afise alb-negru fac eu 100, cam asa.

Edited by Stanici

AFISELE ANUL 63

Mai sus aveti afisele color+albnegru - spor la lipit.

BAGATI ENABLE HTML INAPOI PE FORUM, HOTILOR. Edited by Azzido

pana acum nu, pentru ca asa fac tot timpul: "suna-ma pe marti miercuri ca abia atunci o sa stiu ce program am" , "in principiu vin, dar momentan nu sunt in tara, ajung duminica dar nu stiu la ce ora, etc"

asa s-a intamplat in fiecare an :)

afise a scos cineva? se iese la lipeala diseara?

Edited by Costi

nu dezbatem si noi putin pe aici cum ne organizam duminica ? :gathering:

Edited by andrei_steaua

Dupa cum ziceam, am scos 100 de afise, mai pot scoate daca mai este nevoie. Problema e ca nu am timp sa si lipesc, deci daca le vreti ziceti-mi unde ne vedem sa vi le dau. pentru mine ar fi perfect victoriei sau gara de nord, dar vin si-n alta parte daca nu puteti.

Altfel, duminica sunt libera sa va ajut daca aveti nevoie, am si masina disponibila in caz ca vreti sa carati/transportati ceva

monica, mai poti scoate 100, modelul este modificat putin fata de cel anterior. si starforce parca zicea ca scoate...cei care aveti timp de lipit, luati legatura cu ei

@Andrei, ne vom organiza cu cateva zile inainte. este prea devreme sa ne organizam de acum si nu are rost.

pt ziua de duminica sunt disponibil pt ajutor, iar pt cine vrea sa lipeasca afise in zona Drumul Taberei, Razoare, 13 Septembrie stau la dispozitie in fiecare zi intre 19-22!

contact la id de mess : ok_steaua_mihai

Edited by mihaitza85

marti seara care vrea sa vina sa lipeasca cu mine afise sa dea un semn(piata sudului,brancoveanu,tineretului).

Alo,da printez la greu doar sa ma sunati in prealabil si sa veniti la metrou pipera sa le ridicati!!!!

Am mai printat inca 100, sper sa nu le fi printat degeaba.astept sa vi le dau

Au confirmat destui invitati, nu e panica. Maine vom printa si de la AISS 100 sau 50 de afise mari, color. Asteptam voluntari pt lipit (maine seara sau miercuri).

Tot maine definitivam materialele promotionale si cele care vor fi vandute la fata locului + trofeele ce vor fi inmanate.

chiar nu vrea nimeni sa lipeasca niste afise? am scos 200 si eu nu am timp sa merg sa lipesc

Io lucrez pana noaptea. :(