Costi

Petrecere 7 iunie

273 posts in this topic

Nu stiu de altii dar eu voi continua sa "denigrez" imaginea asociatiei in cazul in care ma voi intalni intamplator sau nu, pe strada, cu limbricul asta de Mironica. Prea si-a dat el cu parerea despre suporterii Stelei, acum vad ca face "caterinca" si de istoria noastra, cred ca trebuie sa-i probeze cineva afirmatiile ca sa nu mai vorbeasca asa gratuit.

http://www.sport.ro/pe-bune/video-toata-is...l?autoplay=true

Edited by ManiaCU

Nu stiu de altii dar eu voi continua sa "denigrez" imaginea asociatiei in cazul in care ma voi intalni intamplator sau nu, pe strada, cu limbricul asta de Mironica. Prea si-a dat el cu parerea despre suporterii Stelei, acum vad ca face "caterinca" si de istoria noastra, cred ca trebuie sa-i probeze cineva afirmatiile ca sa nu mai vorbeasca asa gratuit.

http://www.sport.ro/pe-bune/video-toata-is...l?autoplay=true

se discuta si aici http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...t=0&start=0 , poti citi opiniile noastre.

pt poze(altele decat cele publicate),contactati-ma cu incredere(id vuntaru2003)...sunt vizati in special carmina,alcoolistul sef(ai crapat in tine toata palinca,crapa-ti-ar ochii),fane,mihaitza85,julik...

Garcea... te contactam. Dar cand ai de gand sa stai pe mess? Fa-le .rar si urca-le pe undeva.

Edited by Stanici

Chiar asa, cati membri noi am strans in selecta noastra famili(g)lie? :)

Daniel Gherasim nu a fost invitat la petrecerea organizată de suporterii stelisti cu prilejul aniversarii a 63 de ani de la infiintarea clubului: "Nu stiu cine a organizat petrecerea aceea a clubului Steaua, eu n-am fost invitat, desi cred că am facut si eu ceva pentru club in 24 de ani. Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti probabil nu mă cunoaste, sunt niste copii acolo, dar nu mă deranjeaza"

Daniel Gherasim nu a fost invitat la petrecerea organizată de suporterii stelisti cu prilejul aniversarii a 63 de ani de la infiintarea clubului: "Nu stiu cine a organizat petrecerea aceea a clubului Steaua, eu n-am fost invitat, desi cred că am facut si eu ceva pentru club in 24 de ani. Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti probabil nu mă cunoaste, sunt niste copii acolo, dar nu mă deranjeaza"

Daniel gherasim e nebun. intr-adevar, nu-l cunoastem pe el, cu care cel putin copiii aia au crescut la Steaua, dar il cunoastem pe Voinescu sau pe oameni mai vechi ca el. am invita cu cea mai mare placere toti stelistii, din pacate nu avem numerele tuturor. ocazii or sa mai fie, or sa treaca toti prin evenimentele noastre :)

Cati oameni au venit, stie careva?

Super a iesit petrecerea. La multi ani Steaua!!! Felicitari tuturor suporterilor stelisti!!! Felicitari lui militia ca a rezistat pana acasa. :)) Pe drumul de la Bucuresti la Cluj am ras cu lacrimi. Militia e nebun rau de tot. Au fost 2 zile de aventura frumoasa. Abia astept sa ne mai intalnim sa mai tragem o chefuiala.

sunt foarte fericit ca au venit persoane din afara bucurestiului, din toate colturile tarii, pentru acest eveniment...asta spune multe

Super a iesit petrecerea. La multi ani Steaua!!! Felicitari tuturor suporterilor stelisti!!! Felicitari lui militia ca a rezistat pana acasa. :)) Pe drumul de la Bucuresti la Cluj am ras cu lacrimi. Militia e nebun rau de tot. Au fost 2 zile de aventura frumoasa. Abia astept sa ne mai intalnim sa mai tragem o chefuiala.

:finger::kisstogether:

Pacat ca te-au trezit cainii, ca latrau in fata "hotelului". :))

Facut de un baiat de la gsp, din cate am auzit si preluat si de Azzido.

Edited by Dragos_G

da, l-am vazut pe ala, foarte frumos. Eu intreb daca facem noi vreunul care sa contina mai multe momentele ale show-ului cum ar fi csa-ul si superba atmosfera de afara

Cu atmosfera de afara va aparea in curand.

Edited by Tz3pI

A aparut si video cu atmosfera de afara. Cei care au ramas prin regie pe urma la baut si vor video, sa ma caute pe mess, nu merge pus pe net. :))

Uite inca un drogat. Pushacaria te mananca, baaaaa:

U.jpg

Edited by Lari

am vazut in poze si niste stickere. delea nu vindeti?

am vazut in poze si niste stickere. delea nu vindeti?

Alea erau cadou. Se dadeau la intrare.

Dar cine stie, poate se vand. :D