Sign in to follow this  
Followers 0
almaistro2100

Feedback din Regatul Arabiei Saudite

8 posts in this topic

]Bună dimineata

Aș dori să stiu dacă este adevarat că jucatorul Ovidiu Petre a fost transferat in Arabia Saudita in valoare de aproximativ 4 milioane de euro

În cazul in care acest lucru este adevarat vreau să vă intreb despre nivelul de jucator dacă este infectată sau că ei au dreptate

Una dintre cele mai bune el sau Merrill Radoi?

Care sunt avantajele de un jucator si care sunt dezavantajele si cat de multe meciuri internationale

Multumesc mult

Te rog iartă-limba rau

Vă multumim pentru follow-up:)

Edited by Stanici

Tot ce am reusit sa inteleg este legat de un eventual transfer al lui Ov. Petre!!!

Nu se stie nimic sigur depre realizarea acestui transfer,pentru ca cel mai infocat suporter al Stelei nu a vrut sa zica nimic concret despre discutiile purtate,la palat,cu Olaroiu.

Tot ce se stie este ca au mancat branza si au baut iaurt!

Ps:pentru celelalte nedumeriri,nu stiu cine o sa-ti poata raspunde,nu au nici cap nici coada.

La noi i se spune "ceasul",la voi probabil ca va fi clepsidra...

Aș dori să stiu dacă este adevarat că jucatorul Ovidiu Petre a fost transferat in Arabia Saudita in valoare de aproximativ 4 milioane de euro

De banii astia s-ar putea cumpara 2-3 jucatori mai buni.

În cazul in care acest lucru este adevarat vreau să vă intreb despre nivelul de jucator dacă este infectată sau că ei au dreptate

Nu cred ca este infectat,desi a stat destul de mult prin preajma lui Gigi Becali...

Merryl Streep

Care sunt avantajele de un jucator si care sunt dezavantajele si cat de multe meciuri internationale

Avantaj: e precum ceasul.

Dezavantaj:sta mai tot timpul.

@danimarcu

Sa fiu al naibii,ai reusit sa intelegi ce vrea almaistro,esti tare!

Si-mi place cum ai prezentat avantajul si dezavantajul,ceas romanesc original.

RO: Nu stim nimic despre transferul lui Ovidiu Petre in Arabia Saudita Nu e nimic oficial, deocamdata sunt doar vorbe.

EN: We don't know anything about Ovidiu Petre's transfer in Saudi Arabia. It's nothing official yet, just some rumors.

RO: Pretul de 4 milioane de euro este prea mare pentru un jucator ca el. Nu valoreaza 4 milioane de euro.

EN: The price of 4 million is too high for a player like him. Not worth 4 million euros.

RO: Mirel Radoi era si este mai bun decat Ovidiu Petre.

EN: Mirel Radoi was, and still is better than Ovidiu Petre.

RO: A jucat 23 de meciuri pentru echipa nationala a Romaniei.

A jucat pentru echipele Steaua Bucuresti si Galatasaray S.K. in grupele UEFA Champions League, contabilizand 20 meciuri in această competitie si reusind să marcheze două goluri pentru Steaua Bucuresti. A avut mari probleme cu accidentarile fiind accidentat 40% din timpul petrecut la Steaua.

Dezavantaje: E lent.

EN: He played 23 matches for the Romanian National Team. He also played for Steaua Bucuresti and Galatasaray in the UEFA Champions League, counting 20 matches in this competition and scored two goals for Steaua Bucharest. He also had big problems with injury, around 40% of time he spent at Steaua.

Disadvantages: He's slow.

Edited by Fan FC Steaua