Sign in to follow this  
Followers 0
kla2005

Jiji - conturi blocate

61 posts in this topic

E de bine.E atacat din toate partile.Nu mai rezista deloc mult.Hai,sa fim seriosi,cinevine la Buzau sa vada Fc Steaua?

deci.. e impotriva Stelei nu impotriva lu` Jiji. Kla.. chiorule.

Lui kla ii e frica ca acum cu blocarea conturilor, nu o sa-si mai primeasca salariul de la Jiji pentru spalatul toaletelor.

Sper sa nu se opreasca ghinioanele pentru Gigi.Sper sa fie injurat si la Buzau,sper sa il bage si la puscarie,sper sa i se puna sechestru pe palat,sper sa isi bage in probeleme si rudele astfel incat sa se puna sechestru si pe Steaua.Sa terminam odata cu cosmarul asta.

Apropo,e greu de initiat un proiect prin care CSA Steaua sa isi deschida si un club de fotbal,ca tot are Armata Stadionul liber?

Usor,usor ca daca vorbeste kla2005 cu steauatoronto si fac un protest de sustinere pt Jiji a ? :tomato:

Au inceput si loviturile la buzunar,locul care il doare cel mai tare pe Cap de Plumb.

Chiar as vrea sa-l vad ce fereastra mai inchide la Buzau,cand toti cei ce il "iubesc" ii vor ura de bine.

Parca se intrezareste luminita de la capatul tunelului!

Edited by clausblaus

La Buzau il pupa toti in cur o sa se simta in largul lui acolo...sunt curios insa cati din cei care vin sa vada Steaua la Buzau (cei din oras ca nu cred ca va veni cineva din Bucuresti) sunt stelisti adevarati...toti sunt sustinatori ai Steaua 2003 daca ii zici de Iovan te intreaba cine a fost..

jijel vrea sa vanda Steaua cu 30 de mil de euro,dar oare stie cum se vinde sau se cumpara un club de fotbal?!

se vede ca a preluat clubul cum la preluat.gUIE Migi

Nici eu n-am auzit ca ar vrea sa vanda...

Daca merge la Buzau,mult n-o sa-l tina pe Jiji nici acolo...Se mai satura la un moment dat si oile de lins...

Eu am vazut ma azi undeva ca a zis, ca daca isi primeste banii pleaca, dar din fotbal nu se retrage, se duce si investeste la alta echipa... dar nu mai stiu exact unde am vazut stirea (vorbea el la telefon de la bruxelles) :|

Eu am vazut ma azi undeva ca a zis

Ei, daca ai vazut tu si daca el a zis inseamna ca asa e.

Ei, daca ai vazut tu si daca el a zis inseamna ca asa e.

Am vrut sa lamuresc lumea ca a zis ma :)

Daniel iar a tras patrunjel combinat cu tutun . Si iar a inceput sa racneasca nebunii.

:steag_cruce_invers: Steaua in caz ca va juca la BUZAU va avea mai multi spectatorii/suporterii la meciurile de acasa fata de sezonul acesta in Ghencea .....trist dar aDevarat !!!

Mai multi intr-adevar.

Dar IQ-ul lor adunat va fi de maxim 30.

ViNDE PLEACA MORi!

David o sa fie injurat si la Buzau

Eu sunt din Buzau !

Am facut si noi aici protest cand a jucat Gloria Buzau - Steaua II ..

AM fost doar vro 50 de baietii ...

Dar o sa vedeti ca si Suporterii Stelei de la Buzau o sa deschida ochii si o sa vada cu adevarat cine e CIOBANU !

Dar o sa vedeti ca si Suporterii Stelei de la Buzau o sa deschida ochii si o sa vada cu adevarat cine e CIOBANU !

Ar fi bine sa fie asa...Asa ar fi si normal...

David o sa fie injurat si la Buzau

Eu sunt din Buzau !

Am facut si noi aici protest cand a jucat Gloria Buzau - Steaua II ..

AM fost doar vro 50 de baietii ...

Ar fi trebuit sa isi dea seama pana acum in pana mea... 

Eu sper sa fie asa, dar cred ca cei care nici pana acum nu si-au dat seama cat de nociv este Becali pentru spiritul Stelei n-o sa inteleaga niciodata de ce il contestam. Daca nici acum dupa tot ce a facut, nu considera ca obiectivul principal ar trebui sa fie indepartarea acestui nenorocit este clar pentru mine ca ei nu au habar ce inseamna Steaua si cum ar trebui sa fie conduita unui conducator al Stelei.

Pe acesti oameni un singur lucru ii poate face sa protesteze: lipsa rezultatelor. La prima sansa la titlu(cat de mica) se vor dezice de protest si vor milita pentru pace pana luam titlul 24

Eu cred ca a planuit mai demult sa plece din Ghencea pt ca nu le-a mai achitat chiria celor din Min Apararii

Insa voua nu vi se pare ca Jiji platea cam mult chirie sau ce drac platea pentru stadion plus ca asa cum arata Ghencea acum eu nu stiu stadion in Romania

si si asta inseamna niste banuti (dupa presa vreo 8 milioane)

de asta zic ca e ciudata toata situatia

surse din presa zic ceva de genul infintarii unei noi echipe de fotbal a ministerului care sa se numeasca iar CCA

Steaua e una singura. Ce se intampla acum e orchestrat.

Poate ca va veti trezi candva, insa atunci va fi prea tarziu...

deja colegii imi canta tot felu' de melodii cu buzaul si mi-au promis ca o sa imi faca sigla cu FC Steaua de Buzau...

Mie mi se rupe sufletul cand ma gandesc ca nu o sa mai jucam pe Ghencea...

Voua vi se rupe si nu cred (parere personala) ca sunteti suporteri adevarati.