Sign in to follow this  
Followers 0
Visan B.U.B Giurgiu

Dunarea Giurgiu- Steaua II

6 posts in this topic

Sambata 1 mai la ora 11:00 are loc meciul dintre Dunarea Giurgiu si Steaua II pe stadionul Marin Anastasovici din Giurgiu. Invit toti stelistii sa fie prezenti la meci. Eu impreauna cu inca cativa zeci de prieteni ii vom astepta la sectorul rezervat oaspetilor. As dori sa fim cat mai multi stelisti atat din Giurgiu si, spre eu si din Bucuresti care sa contestam conducerea si sa ii incurajam pe tinerii jucatori care probabil sunt singurii care mai reprezinta cat de cat spiritul CCA la fotbal.

Va astept si sper sa fim in numar cat mai mare. Pentru cei care doresc detalii despre cum sa ajunga la stadion va astept cu un PM :steag_cruce_invers:

Edited by Visan B.U.B Giurgiu

Nu sau cel putin nu inca dar parca vad spirit CCA la jucatori precum Filip,Lungu,Al. Iacob,Bikfalvi,Rusu iar Lazar dupa parerea mea ar avea loc la prima echipa a Stelei fara probleme

**** ma-si lu' jegu' ala de Strizu ca iar fac blat astia.

De fiecare data cand joaca cu o echipa de sub ei din clasament, fac blat. Bati pe sageata stejaru da' o iei de la giurgiu. Cum plm vine asta?!

ce dracu blat sa faca? pt ce? astia de la Giurgiu si-au permis mai acu 4-5 etape sa faca blat cu Dinamo 2, fiind siguri ca nu au cum sa pice! In afara de meciul de la pariuri cu dinamo2, Dunarea Giurgiu are o singura infrangere acasa si aia e in prima etapa.

Sign in to follow this  
Followers 0