Virgil

Unirea Alba Iulia - Steaua 2-1(1-1)

107 posts in this topic

Nu am sa inteleg niciodata de ce trimiteti un om incult si agramat sa puna mana pe o carte! :ce_oameni:

Ce sa faca cu ea? :hmmm:

Sa o foloseasca la wc.

ON: Hmm... 1-0 Astra... inseamna ca pe noi ne rupe.

VAd ca multi se bazeaza pe un "x pauza 2 finaml" eu sunt mai diferit 2 pauza 1 final

ON: Hmm... 1-0 Astra... inseamna ca pe noi ne rupe.

Poate daca jucam in Ghencea. Asa la Buzau, Steaua are prima sansa, si daca Astra scoate un egal, ar fi bine. ;)

Min.83,2-1 pentru Alba Iulia!

Stoichita vrea campionatul,Gigi crede in minuni.....insa jucatorii nu pot.

Huliganii sunt de vina!

Vrem sa luam campionatu si ne bat toate echipele de pe ultimele locuri :))

Nici macar nu m-am suparat. De fapt e chiar mai bine. Banii din Sampons Lig sunt la adapost de labele bekkaliene

"am avut ghinion,ne-a furat arbitrul,terenul prost,ei au facut un joc bun si ne-au prins pe contraatac iar echipa noastra a prins o zi nefasta...

Inca mai avem sanse si ne vom lupta pana in ultima etapa "

Mai mult ca sigur in declaratiile lui Stoichita de dupa meci se vor regasi cate putin din cele de mai sus :)

e blat ma baieti,ce naiba!.. oierul nu mai are lovele si a vandut meciul alora pentru o duzina de oi si 3 flegme intre ochi. forta descultiiii!

Nici n-are rost sa ne mai suparam...Pentru ce?Pentru Fc Steaua?Pentru rusinea asta de echipa?Gigi-adio Sampion Lig!

In ultimii 3 ani de zile Steaua nu a castigat niciodata impotriva echipei de pe ultimul loc. Asa ca imi bag totii banii de pe bwin pe 1x.

Multumesc pentru pont!

Atata timp cat mai sunt sanse eu inca mai sper! Trebuie sa fim alaturi de echipa....in incercarea de a pierde toate meciurile!

Edited by micodo

@Steaua Toronto

Vad ca stai pitit,nu ai nimic de zis?

Ce ai putea sa spui dupa un joc atat de penibil?O echipa care inoata pur si simplu si a ajuns aici datorita bulanului!

Edited by clausblaus

"am avut ghinion,ne-a furat arbitrul,terenul prost,ei au facut un joc bun si ne-au prins pe contraatac iar echipa noastra a prins o zi nefasta...

Inca mai avem sanse si ne vom lupta pana in ultima etapa "

Mai mult ca sigur in declaratiile lui Stoichita de dupa meci se vor regasi cate putin din cele de mai sus :)

E campion la scuze penibilul de limbbi!

De fapt cred ca sunt in asenimentul tuturor daca spun ca vina pt acest esec este in totalitate al Peluzei Sud si AISS!

Rusine vagabonzilor!O generatie de exceptie ,un management de prima mana, un joc stralucitor -toate s-au dus pe apa sambetei din cauza voastra,drogatilor!Huoooo!

Din cauza huliganilor care-l onoreaza pe Voinescu, de-aia au pierdut baietii! Dar clubul, ce face CLUBUL? Ca de vizitat foste glorii nu se pune problema, de investit nu... CE FACE domnul Becali?

VINDE PLEACA MORI!

@Steaua Toronto

Ce ai putea sa spui dupa un joc atat de penibil?O echipa care inoata pur si simplu si a ajuns aici datorita bulanului!

Nu,din cauza suporterilor,huliganilor, joaca asa Steaua si a pierdut si azi...Mai ales din cauza Peluzei Sud... ;)

Recunoaste acum si ciobanul ca suntem varza...

Si cu ce ne ajuta?

Un jeg penal caruia i s-a inchis gura in etapa asta....sper!

Si cu ce ne ajuta?

Nomal ca nu ne ajuta cu nimic...Ziceam asa,ca poate ar trebui sa se gandeasca din cauza cui a ajuns Steaua in halul asta...Adica,mai bine s-ar uita in oglinda...

@Steaua Toronto

Echipa pierde, Steaua a pierdut, si tie iti arde de mine, si de razboiul personal care il am eu cu cu unii membrii din peluza inchisa.

Nu imi vine sa cred ca apar echipa in fata unor frati stelisti care se bucura de esecurile Stelei. Penibil.

Nu imi vine sa cred ca apar echipa in fata unor frati stelisti care se bucura de esecurile Stelei. Penibil.

Care Steaua?Asta e Steaua noastra?Nu prea cred...Si nu se bucura nimeni cu adevarat de esecurile Stelei,asta se intampla doar din cauza lui Jiji,poate cu niste esecuri si fara banii din Liga Campionilor se gandeste sa ne lase naibii in pace...