Sign in to follow this  
Followers 0
Symmy

article_13660

317 posts in this topic

Data trecuta s-a stat la T2 intre sectoarele 16 si 20. Acum cred ca va fi la fel...

Tocmai am venit din mall de la Adidas, mi-am luat o pereche din colectia Running, sa vedeti ce sprinturi bag pe teren duminica, va intrec pe toti :bananadance:

Chiar o sa intrati pe teren?:|cum zic ce de la SPORT>ro:|...sper ca nu...adica contestati contestati(va sustin) da nu sa intrati pe teren:D BAFTA

PLEACEA

Bai, lasati caterinca, unii chiar o iau de buna :) ziarele de sport care o sa preia comentarii.

NU VA INTRA NIMENI PE TEREN.

CITAT
Adrian:

CITAT
Stelist_17:

va rog nu intrati in teren protestati da nu intrati pe teren pt ca nu ii faceti rau numai lui bacali dar si echipei

Cand ii vad pe toti ratatii astia cum se roaga sa nu cumva sa piarda Steaua titlul, imi vine sa ma urc pe toti peretii.

Astia cred ca ar muri daca Steaua nu ar juca un an in cupele europene.

Duceti-va, ba, la dinam0 sau la cefere si lasati Steaua in pace. Ca si asa va intereseaza doar rezultatele. Duceti-va la aia sau la Urziceni si gata.

Cu atitudinea voastra de sclavi faceti Steaua de rusine.

Imi si imaginez cum baiatul asta se pune seara in genunchi si se roaga sa nu intre suporterii pe teren si sa se califice Steaua in Champions League ca sa se poata da el mare iar la prieteni.

Jigodii ordinare!

Am ajuns sa imi doresc retrogradarea Stelei in Liga a 3a doar ca sa scapam de genul asta de paraziti, sa fie alaturi de echipa doar cei carora le pasa cu adevarat, nu toti rahatii care se masturbeaza cand vad cum cefereul se impiedica si Stelei ii raman sansele la titlu intacte. Doar asa putem avea o Steaua curata din nou, curata din toate punctele de vedere, de la conducatori, la jucatori si antrenori, la fani.

Daca ai ajuns sa-ti doresti asta inseamna ca ai o problema.

Nimeni nu-l suporta pe cioban,dar in primu rand sunt stelisti dupa aceea ssunt antibecalisti "stelistule"

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Adrian:

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CITAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Stelist_17:

va rog nu intrati in teren protestati da nu intrati pe teren pt ca nu ii faceti rau numai lui bacali dar si echipei<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Cand ii vad pe toti ratatii astia cum se roaga sa nu cumva sa piarda Steaua titlul, imi vine sa ma urc pe toti peretii.

Astia cred ca ar muri daca Steaua nu ar juca un an in cupele europene.

Duceti-va, ba, la dinam0 sau la cefere si lasati Steaua in pace. Ca si asa va intereseaza doar rezultatele. Duceti-va la aia sau la Urziceni si gata.

Cu atitudinea voastra de sclavi faceti Steaua de rusine.

Imi si imaginez cum baiatul asta se pune seara in genunchi si se roaga sa nu intre suporterii pe teren si sa se califice Steaua in Champions League ca sa se poata da el mare iar la prieteni.

Jigodii ordinare!

Am ajuns sa imi doresc retrogradarea Stelei in Liga a 3a doar ca sa scapam de genul asta de paraziti, sa fie alaturi de echipa doar cei carora le pasa cu adevarat, nu toti rahatii care se masturbeaza cand vad cum cefereul se impiedica si Stelei ii raman sansele la titlu intacte. Doar asa putem avea o Steaua curata din nou, curata din toate punctele de vedere, de la conducatori, la jucatori si antrenori, la fani.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Daca ai ajuns sa-ti doresti asta inseamna ca ai o problema.

Nimeni nu-l suporta pe cioban,dar in primu rand sunt stelisti dupa aceea ssunt antibecalisti "stelistule"

Da. Și eu am aceeasi problema Care are nume si prenume: b****i g****e

Eu vin cu doi prieteni de meserie teroristi sinucigasi, burdusiti cu TNT.

Vad atitea indemnuri , toti spun la unison ca vor fi prezenti , tare imi este frica ca vom fi iarasi doar cei care se stiu deja ... Sper sa ma insel ! Numai bine

Duminica, toata lumea in TEREN! Intram si parjolim gazonul, apoi otravim vestiarele. Dupa aia ne sinucidem in direct la OTV! Atentie, veniti cu costume anti-radiatii, vom detona bombe atomice care vor rade Romania de pe fata pamantului! Bin Laden e mic copil pe langa noi!

Am gasit lunetist.Pentru sport.ro: Duminica,o sa asistati la moartea ciobanului in direct.

CITAT
noname:

Duminica, toata lumea in TEREN! Intram si parjolim gazonul, apoi otravim vestiarele. Dupa aia ne sinucidem in direct la OTV! Atentie, veniti cu costume anti-radiatii, vom detona bombe atomice care vor rade Romania de pe fata pamantului! Bin Laden e mic copil pe langa noi!

Eu vin cu halebarda, ca sunt fan Mihai Viteazu!

Acuma dau astia de la Sport.ro un Update : B**ali amenintat cu moartea de catre suporteri :)))

am vb si cu niste prieteni extraterestri .vor ateriza direct pe teren si SOC!! vor incerca sa il rapeasca pe cioban ca sa le faca si lor echipa

CITAT
MALDINI: Acuma dau astia de la Sport.ro un Update : B**ali amenintat cu moartea de catre suporteri :)))

Nu m-as mira.:))))

Fanii Stelei pregatesc invazia? Becali: "Ei sunt 500! Cu mine sunt milioane!"

pff au si aflat astia ca vin extraterestrii

Bravo in sfarsit ei au nevoie ne noi sa le fie frica de Ghencea cum era altadata FORZA Steaua

Dumitru Dragomor: suporteri Stelei au dreptate. Poi amu ai vazut ca suporteri au dreptate...? amu ca esti in conflict cu ciobau...? Ducetiva adundoi...la puscarie.

CITAT
Becali: "Ei sunt 500! Cu mine sunt milioane!"

Milioane de ce?

Bah! Eu cred ca ciobanul vrea sa aduca oile la stadion :D

pana la urma ce se va intampla asa de ciudat duminica ,plecarea ciobanului,cum?,ce o sa faceti ,dak nu sunt prea curios

CITAT
Adrian:

CITAT
Becali: "Ei sunt 500! Cu mine sunt milioane!"

Milioane de ce?

Bah! Eu cred ca ciobanul vrea sa aduca oile la stadion :D

Mda .. si mie imi era frica de asta :)

Sign in to follow this  
Followers 0