Sign in to follow this  
Followers 0
bblpn

article_13569

157 posts in this topic

Dam temelia jos, cumparam ciment, beton, mortar, facem totul de la zero in jurul lui Banel.

Si in varf punem pe Tanase cu bomba sexy! :D

o reclama sub comentarii :"data mortii tale

afla data mortii tale . Cat timp ti-a mai ramas"

cine are toate datele lu` Becali ?

Edited by fcsb4703

ba unde sunteti ma aia cu incurajarea echipei?!!?!? fi-v-ar Fc Steaua sa va fie de ras.

hai fratilor sa cotizam in slbz ca io numai pot...innebunesc!!!!

500 * 500 lei = 250 000 RON. da-o-n rahat de treaba...cu banii astia gasim pe cineva sa-l omoare pe jegos ca alta solutie nu avem. daca nu pleaca la sfarsitu campionatului asta il omoram!!!!

...si cu toate astea, iar o sa se gaseasca multi care sa-l apere pe nea Jiji...ca doar nu el joaca, echipa joaca...si astazi am prins un meci mai slab, asta e...important e sa ajungem in Liga, sa ne luptam cu marile echipe...Daca pleaca nea Jiji cine vine ? Fara nea Jiji suntem praf...Hai nea Jiji, implica-te matale din nou la echipa...ce daca e huliganii aia care te contesta pe matale, fara tine suntem morti. Suporterii adevarati e alaturi de tine...

O sa vedeti asemenea exemplare duminica viitoare, cand o sa-i fluiere pe cei care-l contesta pe unicul si inegalabilul...nea Jiji...

Cuvintele sunt de prisos baieti...

Haideti duminica cu totii, sa umplem sala polivalenta, si sa lasam stadionul gol. Sa mergem sa sustinem adevarata Steaua!

deci incredibil cat de tare poate sa fie poza cu Stoichita ca jocker :)))).E pur si simplu geniala.

@nemilosul

nici poza ta de la avatar nu este mai prejos:))!

"Never mistake a joker for a clown !"

Scorul e cam dur, dar trebuia sa vina si ziua asta, altfel credeam ca daca batem pe Aragaz Metan si Poli Iasi, meritam sa fim campioni !

Declaratie MR. La vara dau actionarilor Stelei 8-10 milioane ca sa reconstituim echipa din temelii.Iar pe fundatie scrie Nicolita:)) cum sa zici asa cv?smile.gif)...cand Banel nu mai joaca nimik de cand si-a dat autogolu pe Bernabeu?biggrin.gif

CITAT
ENDer: ba unde sunteti ma aia cu incurajarea echipei?!!?!? fi-v-ar Fc Steaua sa va fie de ras. hai fratilor sa cotizam in slbz ca io numai pot...innebunesc!!!! 500 * 500 lei = 250 000 RON. da-o-n rahat de treaba...cu banii astia gasim pe cineva sa-l omoare pe jegos ca alta solutie nu avem. daca nu pleaca la sfarsitu campionatului asta il omoram!!!!

Stai frate la coada, ce te bagi in fata. Este o lista de asteptare. Toti ne dorim asta...

CITAT
bogdanbog:

Cuvintele sunt de prisos baieti...

Haideti duminica cu totii, sa umplem sala polivalenta, si sa lasam stadionul gol. Sa mergem sa sustinem adevarata Steaua!

buna ideea da e cam greu.. 1.sunt multi abonati care vor veni 2. orele de disputare nu se intercaleaza!

Mori Stoichita ! Si daca tot mori ia-l si pe Jiji cu tine.

CITAT
mecarm:

Mori Stoichita ! Si daca tot mori ia-l si pe Jiji cu tine.

Pai ce mah? Acum nu mai incurajezi echipa? Acum esti si tu huligan?

Imi pare rau ca a fost nevoie de o noua umilinta provocata de o rivala de moarte pentru a-si deschide unii ochii.

Dar, parca vad, daca CFR ia maine bataie, sigur totul va reveni la "normal" si se va uita tot.

Alexblaja

Cumnatul lui si fiu-so si inca vreo 2 veri sau nepoti. Sunt papusi.

Edited by AdrianUltras25

CITAT
Adrian: Hai sa fiu si eu troll si sa fiu cel care incita. Unde sunt mecarm, SteauaToronto sau mihaicc sa ne spuna ca nu avem dreptate ca nu incurajam echipa si ca mai sunt sanse la titlu?

Terminati cu viermii astia de tastatura, ca nu ei conteaza ! Veniti duminica viitoare la tribuna 1 sau tribuna 2 sa vedeti niste exemplare ale speciei umane care ar trebui clonate sa rada si martienii candva.

Si ghiciti ce ? Si ele (adica exemplarele) se auto- intituleaza "stelisti" si chiar inseamna ceva in randul consumatorilor de fotbal romanesc pentru care fac naum ori saMUILA emisiuni cu "domnule becaliiii!"

"Trebuie sa facem temelie din nou, trebuie ciment, trebuie beton, trebuie vreo 7-8 milioane de euro, p%u0103rerea mea. Noii ac%u0163ionari sînt dispu%u015Fi sa bage banii, am vorbit cu ei %u015Fi mi-au spus ca a%u015Fa vor face. Daca nu au banii, îi voi împrumuta eu.

Din cei care au jucat azi...T%u0103t%u0103ru%u015Fanu e portar, nu ai ce zice, va cre%u015Fte în valoare, Emeghara e fotbalist %u015Fi el, dar a avut probleme medicale. temelia va fi Nicoli%u0163a, dupa aia Kapetanos %u015Fi vom mai vedea ce va fi salvat. Cu T%u0103nase ce sa fac? Îl dau la bomba... Am zis ca mi-a dat Dumnezeu noroc cu el.

De la anul va fi o echipa puternica Steaua, ca pe vremea lui Pi%u0163urca. E posibil sa nu ai tu un corner în prima repriza cu Rapidul? Noi sîntem pe locul doi din mila lui Dumnezeu, ce, sîntem vreo valoare?"

Mai este nevoie sa adaug carui "eseist filozofic" ii apartine citatul de mai sus?

Daca cele doua meciuri se suprapun duminica viitoare, cred ca baietii de la handbal merita din plin sustinerea stelistilor, asa cum gb merita ...altceva din partea stelistilor!

offtopic existential: sa va umplu frigiderul bajetilor de la Peluza Nord, pasarici nevertebrate... va da de o ciorba jegul asta uman si luati pozitia de capra - voi si zabrautenii sunteti problema Stelei -> "sa sustineti" etapa urmatoare Fc Steaua ... brainless creatures

...sa imi bag obiectu' in fericirea albanezului de-o castiga maine Timisoara dar daca asta ajuta sa terminam sub locu' 2 asa sa fie

Sa ne rugam sa nu luam 5 de la Timisoara si sa zicem sau-mana ca am facut egal cu Urziceni,CFR,si am luat doar 2 de la Dinamo

Bravo Steaua!Faci performanta!

@Danntes, nu-i mai subestima pe baieti, o sa strige si ei "p i zdelor - p i zdelor" pana cand o sa dea Kapetanos vreun gol apoi iar dau tonu' la "Steaua-le, Steaua-le"

Baieti, reincepe constructia la Steaua facuta de "finantatorul-creditor-actionar-fan-CARE NU ESTE-Gica becaliul"! Si sa ne facem sperante, pentru ca piatra de temelie se va numi .....Mess-pardon, Rooon...Ups, Pardon, Cr.Ronald....Scuze, Drogb...auch sorry, de fapt: Banel Nicolita! Esteeeeeee! Acum vom vedea fotbal adevarat cu preluari in viteza, suturi, calcaie, viteza, Steaua 86, Vitezistii, Spectacoooolll! Mai trebuie Toja si Tudosica si suntem acolo! Vom juca de la egal la egal cu Real, Barca, Man U sau Chelsky si de abia daca vor reusi aia sa vada mingea, cu 11 Banei in echipa! Deci, sa visam frumos, pentru ca ex-finantatoru-creditoru va face o mega echipa! Abia astept sa-l revad pe Banel, iar Toja ii va da lectii lu' Messi, care si pe motocicleta e mai lent ca un Toja in viteza!

PS: Multumim tovarasului Stoachis, care ne-a anuntat ca nu putem spera la spectacol, iar acum ne va spune corect: Ce ba, vreti si puncte si goluri??? Hai mars, ca daca nu-l pupati in fund pe domnul Becali, nu sunteti suporteri ai Stelei! Bravas, Stoachis! Nu ai nicio vina! E ailalti de vina! Doar tu si Becali nu sunteti vinovati! Argaseala saracu e aproape out, mai are 2 luni si zboara! S-a terminat si cu Argaseala, urmeaza ........ Intuneric!

Traiasca Tovarasul George Becali, Traiasca Steaua Crestina, Traiasca Bravul conducator! Aaaaaminn! Aiurea!

Mai vine si limbricul Mitica Dragomir, un lingau de toata demnitatea, care ne anunta ca daca nu era Il Grande Stoachis, era vai de Steaua noastra! Of, Mitica, ce mult iti dorim sanatatea lui Gigi! Aia care trece pe traseul: Spital Romanesc-Morga-Cimitir! Asta e speranta noastra si paradoxal..linistea! Cand voi nenorocitilor veti sta cu lumanarea pe piept, atunci va fi liniste in fotbalul stelist!

"N.R.

Imi cer scuze ca nu am trecut in titlu scorul partidei. Eu nu pot sa scriu asa ceva!"

Adrian ai respectul meu pentru eternitate pentru faza asta.

Sign in to follow this  
Followers 0