Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Robert Aeroth

article_13556

198 posts in this topic

UPDATE Intrbarea zielei: Cate goluri crezi ca va lua Steaua de la BArca daca intra in GR CH LEague?

Raspuns: Doamne Ajuta sa nu picam cu ei!

terminati ma, astia cu "Becali nu va pleca din Ghencea niciodata" va pleca sau va muri. e numai o chestiune de timp. O sa cred si o sa vreau pana la capat. PHOENIX Steaua! Astia care cred ca nu va pleca niciodata nu fac nimic, nu'l contesta la meciuri, vin la meci, sparg seminte, injura jucatorii. Oamenii care stiu ce inseamna Steaua vor crede pana la capat. "..dam dovada de onoare.." pacat ca acei care stiu ce inseamna onoarea, si de'alungul istoriei au fost cei putini.

De ce mi-era frica n am scapat. Imi doream infrangerea sau egalul norocos ( doar de dragu de a nu-i vedea pe tigani razandu-ne in fata) dar nu o asa infrangere. Cum am spus si mai devreme, INCEPE DECLINUL, BAIETI !!! Acum sper sa se separe stelistii de samantari. Curand va fi Ghencea plin, cantand de bucurie. Ciobanul va fi plecat. Numai bine.

Edited by LanDSharK

CITAT
misulikca:

UPDATE Intrbarea zielei: Cate goluri crezi ca va lua Steaua de la BArca daca intra in GR CH LEague?

Raspuns: Doamne Ajuta sa nu picam cu ei!

il avem pe Ovidiu . il tine in frau pe Messi , calm down .

CITAT
misulikca: UPDATE Intrbarea zielei: Cate goluri crezi ca va lua Steaua de la BArca daca intra in GR CH LEague? Raspuns: Doamne Ajuta sa nu picam cu ei!

Raspuns : Doamne ajuta sa nu prindem Champions League!!

daca se continua in asa fel cu parere de rau o spun, o sa ajungem sa le spunem nepotilor si copiilor nostri "a fost candva o echipa :("

NUMAI BINE stelistilor adevarati si...VPM ciobane

CITAT
zyder: joaca Steaua zici ca ii Barcelona :))

Si Stoichita zici ca-i Guardiola! :))

CITAT
[email protected]:
CITAT
LanDSharK:
CITAT
tyyu: Steaua zici k e guardiola
N-am prins duma.
nici eu :)) de aia i`am zis

@ tyyu explica-ne duma, nu ne lasa in coada de peste ca sa fim nevoiti sa urmarim si episodu` urmator ca sa vedem care-i faza..

CITAT
LanDSharK:

CITAT
[email protected]:
CITAT
LanDSharK:
CITAT
N-am prins duma.

@ tyyu explica-ne duma, nu ne lasa in coada de peste ca sa fim nevoiti sa urmarim si episodu` urmator ca sa vedem care-i faza..

da , ma simt ca un copil de 7 ani care`l asteapta pe Mos Craciun :D

CITAT
[email protected]:
CITAT
LanDSharK:
CITAT
[email protected]:
CITAT
LanDSharK:
CITAT
N-am prins duma.
da , ma simt ca un copil de 7 ani care`l asteapta pe Mos Craciun :D

oohh boy ohh boy...hai cu raspunsu! :))

Lasand caterinca la o parte, citez un inspirat banner : VREMURI GRELE !! :D Visez la ziua cand o sa pleci din Ghencea pentru totdeauna, cioban borat !!

Numai bine.

Asta nu e Steaua.Ne vrem clubul inapoi.Steaua libera!!

Ma simt neputincios.Daca as avea o putere as face...as face. o REVOLUTIE in Ghencea.

Sa vedeti acum, cu Timisoara, toata lumea o sa-i huiduie, si la sfarsit, daca rezultatul e favorbail, toata lumea uita umilinta de asta-seara si toti vor aclama.Fi-mi-ar scârba![cand spun toata lumea exclud Sudul]

"Capul lui Motzoc il vrem"!

CITAT
rnz: Asta nu e Steaua.Ne vrem clubul inapoi.Steaua libera!! Ma simt neputincios.Daca as avea o putere as face...as face. o REVOLUTIE in Ghencea. Sa vedeti acum, cu Timisoara, toata lumea o sa-i huiduie, si la sfarsit, daca rezultatul e favorbail, toata lumea uita umilinta de asta-seara si toti vor aclama.Fi-mi-ar scârba![cand spun toata lumea exclud Sudul] "Capul lui Motzoc il vrem"!

rnz stai linistat. asta nu e Steaua Noastra, asta e o gluma proasta! O sa ne vedem in Templu cand o sa plece ciobanul! Aia o sa fie iar Steaua Noastra !!

Sign in to follow this  
Followers 0