Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Robert Aeroth

article_13556

198 posts in this topic

Cum era aia?... AAA da: nici daca pierdem nu-i tragic, stam bine in campionat... Ne-ati distrus istoria, ne-ati luat identitatea, multumim pentru umilinte, statistic vorbind domnu' misu'... religios vorbind nea' gigica : Dumnezeu nu doarme.

Edited by dalexandru20

cum cine? n-ai mai auzit pana acum de ursi dresati? :))

Tin minte dupa acel 1-3 din Templu, cand ne-au batut ciorile, ca am plans ca un copil tampit ce probabil eram la vremea aia. Acum nu mai simt NIMIC decat URA si DISPRET pentru oier si pentru Steaua lui. Oare sunt singurul caruia nu-i mai pasa deloc?

Singurul lucru de care-mi pasa cu adevarat este de aceste doua culori superbe care mi-au adus atatea bucurii si pe care acum o javra de om le pateaza fara mila. Sunt un om cu frica lui Dumnezeu insa in momentele astea fac cel mai mare pacat al vietii mele gandindu-ma cat de fericit m-ar face ziua in care am sa-l vad pe cioban cu mainile la piept!

poa' sa vina cine-o vrea sa vina, daca nu mori tu e in zadaaar... jijiii

STEAUA_RAPID 1-5 a fost blat! De ce? Simplu...Steaua a luat doar 5 goluri,in halu in care a jucat putea lua 8 goluri! RUSINE RUSINE LU'Steaua SA II FIE!....JUCATI FOTBAL PI***OR!!! sunteti niste mercenari!....jucati fotbal pentru culori nu pentru conducatori!!

P>S> Noroc ca nu a jucat Varga si Balan ca ne luam mai multe!!

Ura si dispret, frustrare e tot ce simt acum pentru clubul care ma facea fericit:|

R.I.P :(

CITAT
NimVind:

Tin minte dupa acel 1-3 din Templu, cand ne-au batut ciorile, ca am plans ca un copil tampit ce probabil eram la vremea aia. Acum nu mai simt NIMIC decat URA si DISPRET pentru oier si pentru Steaua lui. Oare sunt singurul caruia nu-i mai pasa deloc?

Singurul lucru de care-mi pasa cu adevarat este de aceste doua culori superbe care mi-au adus atatea bucurii si pe care acum o javra de om le pateaza fara mila. Sunt un om cu frica lui Dumnezeu insa in momentele astea fac cel mai mare pacat al vietii mele gandindu-ma cat de fericit m-ar face ziua in care am sa-l vad pe cioban cu mainile la piept!

hai nu mort, dar schilodit si sarac lipit ar mai merge :))))))))))

P>P>S Jiji nu are nici o vina cu nu joaca el fotbal...jucatorii,antrenorul este de vina!

Cat nu merg blaturile se vede adevarata fata a echipei care are probleme pe partea tehnica(vorba lipitoarei).Penibil!Dezastru! DOAMNE AI MILA SI DE NOI SI SCAPA-NE IUBIREA DIN MAINILE ACESTUI TIRAN !

anul trecut Calderon a plecat de pe stadion la 6-2 pentru Barca? Oirul trebuia sa stea sa-si vada opera de arta, creatia lui nu sa plece ca p.zda cand nu-i convine ceva.

gata s-a terminat distractia. dau stingerea. am consumat cativa kilowati cum meciu asta. lumina e scumpa si n-am banii preamaritului. [email protected]@s la el in sange!

noapte buna.

spre mai bine!

imi vine sa cant in gand: pana la moarte cu Steaua pana la moarte pana la moarte u Steaua pana la moarte

CITAT
Bormann:
CITAT
LanDSharK:
CITAT
[email protected]: de ce am venit eu de afara sa ma uit la meci ? era o seara frumoasa . dar stai , e frumoasa si acum , doar pierde Fc Steaua . hai in B ! ps parpas dc nu joaca ? parca stie sa dea cu picioru in minge .
Accidentat.
- rezerva

Citisem ca are dureri. altfel nu vad de ce l-ai baga pe Tudose in locul lui parpas, care pan acum a fost decent.

Intrebarea zilei : Daca Steaua intra in gr Ch League si pica cu Barca,cate ne vor da Barca?....in halu in care joaca Steaua o sa ne luam vrei 20 in sus !

Hai Steaua!...SUNTETI MERCENARI

CITAT
blackyank: gata s-a terminat distractia. dau stingerea. am consumat cativa kilowati cum meciu asta. lumina e scumpa si n-am banii preamaritului. [email protected]@s la el in sange! noapte buna. spre mai bine!

Numai bine.

CITAT
tyyu:

imi vine sa cant in gand: pana la moarte cu Steaua pana la moarte pana la moarte u Steaua pana la moarte

erai prea mic arunci cand se canta refrenul asta. si erau alte circumstante, alta echipa, alta CONDUCERE. iar scopul acestui refren era altul.

Doar un cuvant rezuma toata istoria si prezentul Stelei de cand Becali alias FECALI a venit la Steaua : UMILINTA !!!

gat achiar am iesit.

numai bine si voua

Sign in to follow this  
Followers 0