Virgil

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

365 posts in this topic

Ba astia voi cu sapunaru cu intrare si tibii si alte bazaconii..da ba ala e tigan si e un tigan criminal chiar, dar asta nu scuza 4 goluri si o echipa de ca-cat.

mu.ie Becali. sa moara in gatu ma-sii de borat.

Oare trebuia sa ramana cu tibia in mana Tanase, ca sapunaru sa ia macar un galben? :hmmm:

Si daca il dadea pe ala afara ce ba coaaaie?

Se schimba ceva ?

Inaptii ****.

Oare trebuia sa ramana cu tibia in mana Tanase, ca sapunaru sa ia macar un galben? :hmmm:

PS: Cred ca ar fi cazul sa inchdeti topicul pana se linistesc apele.

Hai las-o moarta, Steaua e praf si pulbere si atata mai lipseste sa ne smiorcaim pt un fault amarat.

Nu am zis ca nu e praf pulbere fina, doar ca aia era intrare de rosu punct.

Ni se rupe de acel aspect. Punct.

Jiji a plecat de la meci in min 29 cand era 3-1 :)))) pleaca din Ghencea ma in MM

nimeni nu te vrea :@:@:@

mah avem nevoie de lunetist?

datimi arma si il omor eu dal in m*rtii masii

Nu am zis ca nu e praf pulbere fina, doar ca aia era intrare de rosu punct.

Mi se rupe mie plua ca lua zburatorul rosu , fix plua.

Moralistii pizdii , acum esti fericit bai **** ca ai strigat pentru pisatii astia?

De parca mai conteaza cum intra Sapunaru,cum alearga Banel etc etc.

Steaua e in moarte clinica si doar plecarea cimpanzeului o mai poate resuscita.

Sa va vad cum sariti in sus de bucurie!!!

HAi, ca va place ca ne calca indienii in picioare!

Avem echipa pe care o meritam!

Suntem niste suporteri jalnici!

Si nici nu am jucat rau la inceput...

Va bucurati?

Mie mi se pune un nod in gat...si cu javrele si cu indienii...umilinta

Trebuie sa multumim suporterilor pt ca macar ei sunt langa echipa!

Ati vazut ce e in Giulesti? Aia nu's in razboi tot timpul cu Copos? Ala nu vrea sa vanda de vreo doi ani echipa?

I-ati auzit cumva strigand impotriva clubului propriu?

Nu.

Imi pare rau...atat de rau!

:steag_sah_mic: Forta Steaua!

Ati auzit bai huliganilor din cauza voastra un zugrav ca Tudose e fotbalist la Steaua,un cersetor ca Banel inca mai ne distreaza cu incercarile lui de a juca fotbal si sa nu mai continui ca in afara de kapetanos,zapata si szekely toti ar trebui sa isi gaseasca alta meserie.

Cand ai auzit tu mah ca s-a strigat contra Stelei??Cum vrei sa contam daca jumate de stadion e interzis? in min 24 e 4-1 pt rapid si tu zici ca nu am jucat rau la inceput?

Edited by axl

Astept sa vad ce spune Slughita dupa meci :) sunt sigur ca o sa spuna ceva de genu : Arbitraju a fost impotriva noastra Sapunaru trebuia eliminat iar la al 3-lea gol al rapidului a fost offside, echipa a jucat bine oricum nu suntem iesiti matematic din lupta pentru titlu...

unde sunt aia care sustin jucatorii si canta pentru echipa. CARE ECHIPA BAAAAAAAA

Indiferent cat ai incerca sa te detasezi,sa stai departe de tot ceea ce inseamna Steaua la ora actuala,nu poti sa nu faci spume de nervi ca la capatul berii cand vezi ca te umilesc tiganii in halul asta...si presimt ca ne mai dau un gol(poate si mai multe) in stilul asta...

MORI CIOBAN INFECT!!MORI LIMBIST ORDINAR!!

Edited by The Game

Sa le fie rusine tuturor celor care la inceputul returului si pe parcursul acestuia au cerut ca aceasta echipa de pacalici sa fie incurajata in dauna protestelor!

Sa le fie rusine tuturor celor i-au acuzat pe contestatari ca sunt principalii vinovati pentru situatia de la club!

Sa le fie rusine celor care au semnat pactul!

etc, etc..

TREEEZIIIREEEEEAAA BAAAAAAAAA !!!

regret enorm ca in avionu de la Smolensk erau inalti oficiali ai Poloniei si nu era "echipa" asta de balta si "conducerea" asta de turma ciobaneasca

Restu sunt din benzi desenate :))

De mult timp nu a mai avut Steaua o aparare asa slaba, baietii aia din aparare sunt de pe alta planeta in loc sa fie retrasi in aparare ei ataca si nici nu stiu sa faca pasu la offside :|

VAAIIIII CE RUPTII!!

Edited by Kapetan0s

E clar, daca au ajuns ciorile sa faca "ole,ole" cand paseaza,suntem penibili,penibili,kla fa-ti harakiri si lasa-ne in durerea noastra...

Bai kla2005, astia nu joaca absolut nimic si e tot vina fanilor(care nici macar nu sunt in ghena aia)?

Edited by axl

Baietii astia joaca fotbal sau rugby?

Edited by Kapetan0s