Virgil

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

365 posts in this topic

Sa mergeti careva sa ii aduceti piciorul lui Toja de la Basarab.

portar n-avem...aparare n-avem...mijloc n-avem...doar kapetanos...

MORI ciobane

sper sa faci infarct

sa moara in chinuri cu tot cu Argaseala si lingaul de Stoichita!

Cat mi-as dori sa primim 8-9 goluri...

crezi ca mai e mult?.. stai asa sa inceapa si repriza a 2-a,atunci sa-i vezi

bine ca nu prind digisport,nici nu mai deschid sa ma uit la meci,numai citind cronica aici imi provoaca sila... Steaua fecaliana e facuta praf iar cel mai dureros lucru e ca va ramane in "palmaresul" nostru meciul asta de "gala"

Daca ne dau ciorile atatea goluri sincer miar fi placut sa jucam un meci in UCL cu Barcelona :))

Lasa ca iese Gigi si ne spune ca nu-i nimic, ca mai scuipa in stanga si-n dreapta, mai o valiza, mai o cumetrie si poate prindem locul 2, ca doar asta a ajuns sa insemne Steaua: victorii chinuite cu echipe mici, umilinte cu Dinamo si cu rapid... Mi-e rau.

@milovan djilas

Stai linistit, nici 15-1 pt ciori nu va insemna o limita a penibilului. Pentru toti oamenii de la club la ora asta, cu prea putine exceptii, onoarea inseamna doar o vrajeala ieftina.

Daca ne dau ciorile atatea goluri sincer miar fi placut sa jucam un meci in UCL cu Barcelona :))

cum puteti ma sa spuneti asa ceva, ce e aia sa ne bata cu 10-1, sa primim nu stiu cate goluri

eu am avut un soc cand am vazut, sa fac infarct, doamne cum e posibil ca sa fie 4-1 pt tigani in minutul 30

ca bine zici 3-0 si tot era mai bn :)))) dar lasa frate k ne dau astia 10 si sa vazut ce iesim la Universitate sa petrecem :X

mai bine nu ne prezentam si era 3-0 la dracu...

O prima repriza jalnica din toate punctele de vedere,ne-au surclasat la toate capitolele,avem o aparare de divizia 3 din Lincheinstein,un mijloc cu care te-ai face de rusine iar in Liga 3 din Licheinstein,oare unde este SteauaToronto acum, unde sunt suporterii de rezultat,vreau sa va aud baieti ce mai spuneti acum,tot suporterii sunt de vina ca nu incurajeaza echipa si ea joaca mai rau de cascadorii rasului?

cum puteti ma sa spuneti asa ceva, ce e aia sa ne bata cu 10-1, sa primim nu stiu cate goluri

eu am avut un soc cand am vazut, sa fac infarct, doamne cum e posibil ca sa fie 4-1 pt tigani in minutul 30

crezi ca echipa asta merita sa piarda doar cu 4-1? asta nu e Steaua, e o gluma.

Dupa ce am injurat si urlat acuma ma bufneste rasu...deja nu stiu nu are rost!

Ce seara ce seara ce seara intr-o peluza magica (Cupa UEFA amintri frumoase)

Repet ce-am zis dupa meciul cu spurcaciunea MI & Secu.

Ov. Petre :yeahh: Toja :yeahh::yeahh: Nicolita :yeahh::yeahh::yeahh::yeahh: . Rezultatul e mai sever decat merita, dar logic. Aici ne-a dus conducerea Jijioata, jucatorii de trei lei dar iubiti de conducere, etc, etc.

''Ceasul''?! unde e ''ceasul'' ala de 4 milioane de Euro?!!

Edited by S.Mariuss

Plua mea de aparatori inapti. Mergeti dracu la Avantu Reghin sau FC Ungheni!

Astia cu 10-1, sunteti praf. Cum dracu sa iti doresti sa ne dea intunecatii atatea? Eu unul nu mai pot urmari si repriza a doua. Plm, pe toate posturile se face misto de Steaua...

Nu mai puteam să suport umilinta! Acum o să mă rog să bată CFR-ul, ca să nu pierd locul 2 si să merg in Ligă! Macar dacă era putină adrenalina..n-am avut niciun corner intr-o repriză intreagă" becccaaaliii a plecat de la meci morti ...de oaiiee