Virgil

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

365 posts in this topic

Limbi : Se mai intampla lucrurile astea.

Se mai intampla si sa o tufem pe ma-sa in toate gaurile mai mereu.

Tot din greseala.

sper sa nu fiu banat pentru mesajul asta,dar:

limbi,f***ti m**tii m**ii cu asta se mai intampla a m**ii !!

Nu ai de ce, lucki! Si eu eram tentat sufleteste sa ma simt umilit de ionita, de faptul ca ne lichideaza rapidul sau alte alea... pana la urma, mai importanti suntem noi, toti cei de pe forumul asta, ca oameni... sunt convins ca daca am evolua ca "minunatii baieti" (la scoala, munca, in familie sau in alta parte) am lua "cartonas rosu" imediat. Asa ca poate e mai bine sa punem in prim plan alte valori, in care fiecare dintre noi crede, decat sa ne ofticam prea tare pentru o formatie submediocra patronata de un om fara obraz, minte si cred eu cu grave probleme psihice.

Numai bine!

Ai dreptate, ce sa zic? Si eu a doua repriza m-am jucat mai mult cu fiica-mea decat sa ma uit la bicicletele lui Banel, i-am sunat pe ai mei in Romania, incerc sa imi vad mai mult de viata mea si a familiei mele, dar in memoria fostei mele vieti de stelist, tranzitia asta de la fanatism la boicot sentimental e grea si lunga... cateodata vreau sa-mi treaca cu totul, altadata vreau sa-mi revina fiorul ala frumos de dinaintea unui derby, ce mai? M-a adus ciobanul intr-un hal de disperare ca nici nu mai stiu ce vreau...

Joaca Steaua zici ca e madrid, iar rapid barcelonaa lala...

Mi se face greata cand vad o asemenea echipa... un asemenea comportament pe teren.

Gata, plecati cu totii din Ghencea :finger::finger::finger:

Golanski omul meciului.

Ciobanul : Vreau sa castige cfrul ca sa luam locul 2.

Auzi ce spune ciobanu...e numai pot io....am pierdut un meci...care e problema...pffffffffff....dau cu laptopu de pereti....

Auzi ce spune ciobanu...e numai pot io....am pierdut un meci...care e problema...pffffffffff....dau cu laptopu de pereti....

ciobanul nu merita un scuipat,daramite sa mai strici si laptopul din cauza lui

"Este un joc de 3 puncte pentru Steaua, noi nu ne mai permitem sa facem pasi gresiti. Meciurile cu Rapid si Timisoara sunt decisive in lupta pentru titlu. Pentru noi ca jucatori cand evoluezi intr-un derby te concentrezi altfel, sper sa castigam in Giulesti si pentru fanii nostri", a declarat Ovidiu Petre.

"Derby-ul cu Rapid este un meci greu, dar special si frumos. Fiecare astfel de partida iti ofera o motivatie in plus, eu cred ca un succes contra Rapidului ar umple din nou stadionul din Ghencea la jocul cu Timisoara. In meciul cu Rapid va castiga echipa care va gandi mai mult si care va tine mai mult mingea. Avem incredere mare in noi, mai ales dupa cele trei victorii consecutive", a declarat Toja.

"Eu sper sa pot juca si sa inscriu impotriva Rapidului. Am fost la echipa din Giulesti si nu mi s-a dat foarte multe sanse sa joc, iar lucrul acesta ma motiveaza si mai mult sa inscriu impotriva lor. Ne asteapta un meci foarte greu, sunt sigur ca nu vom fi bine primiti. Important este sa ne intoarcem cu toate punctele", a declarat Arman Karamyan.

:bananadance: :bananadance: :bananadance:

Nea Stoichita e mult prea optimist sau e mandru pentru acest rezultat ?

Edited by RobYnho

Ciobanul : Vreau sa castige cfrul ca sa luam locul 2.

Nici locul doi n-o sa-l prinda fraierul,sa se linga pe degete de banii din Liga,mama lui de ordinar!

lor nu le-a spus nimeni ca atunci cand au castigat erau meciurile gata blatuite.

sugerez t1 cu bragadiru.....anyone?!

Umilinta totala....

Am avut si vom avea mereu / Boala pe oier / Ne ***** pe el la infinit / Si-i dorim faliment grabnic !

Nea Stoichita e mult prea optimist sau e mandru pentru acest rezultat ?

E mult prea lesinat...

Pfff... ma trezesc la 5 sa il vad pe Bute cum castiga, continui perfect cu victoria Oltchimului si ma culc cu echipa noua generatie.

super meci...a avut de toate...trebuia sa mai dea Banel un autogol si eram istorie :steag_cruce_invers:

:worthy:

mare panarama de om Becali asta :wanker:

21908.gif

Ai dreptate, ce sa zic? Si eu a doua repriza m-am jucat mai mult cu fiica-mea decat sa ma uit la bicicletele lui Banel, i-am sunat pe ai mei in Romania, incerc sa imi vad mai mult de viata mea si a familiei mele, dar in memoria fostei mele vieti de stelist, tranzitia asta de la fanatism la boicot sentimental e grea si lunga... cateodata vreau sa-mi treaca cu totul, altadata vreau sa-mi revina fiorul ala frumos de dinaintea unui derby, ce mai? M-a adus ciobanul intr-un hal de disperare ca nici nu mai stiu ce vreau...

Evident ca e greu, daca nu chiar imposibil. Chiar discutam cu un amic stelist si el, acum cateva zile si eu ii spuneam sus si tare ca nu pot sa nu tin cu Steaua, chiar daca mai ramane la conducere marele dobitoc.

In continuare voi tine cu ei, evident, dar ceea ce am postat a fost poate si un indemn pentru mine.

Nu-i si rusine lui Stoichita!!!Ce declaratii mai face....Cica am pierdut jucand...Ce am jucat bai?mai bine stateam pe loc ca tot asa era!Isi bat joc de noi in teren si in afara lui!

cine snt aceste specime de au preluat Steaua? :-? ... Cine snt aceste specimene de isi bat joc de cea mai iubita echipa din Romania?... poate imi spuneti voi...k yo nici nu vreau sa mai aud d ei...RUSINE pt toti !!! De cand nu am mai castigat un derby important? AFARA cu totii de la Steaua...e cazu sa luam atitudine serioasa...sa intram peste ei la vestiare...nu se mai poate asa...Steaua a ajuns sa mai castige doar cu echipe care se bat la retrogradare si acolo greu...in rest de la rivale numai umilinta!!! :(( acesti jucatori...conducatori...imi creeaza numai greata !!!

in acceasta data de 18-04-2010....Stoichita ne-a aratat valoarea lotului si al lui bineinteles...umiliti de rapidisti..5-1....bravo voua jucatori"stelisti" v-ati batut joc de culorile ros-albastru..va multumim pt nesimtirea voastra de martalogi... :ce_oameni::no:

Gata Daniele?Nu-l mai iubesti pe nea Gigi?Multumim Doamne pt rezultatele negative!Cu fiecare infrangere ne apropiem de plecarea ciobanului.