Virgil

Rapid - Steaua 5-1 (4-1) !?

365 posts in this topic

si pe manelistul ala de ionita cand il vad cum ridica din sprancene ca un cortorar cand il salta garda, mor nu alta...

Cenusa vulcanică a coborat la 3.000 m altitudine. Bucurestiul este protejat de un strat de nori.

Hai in forta cu toata cenusa in Pipera si Giulesti!

:| De ce sa suferim toti din cauza unui jeg?

Fugi cat mai ai timp! :))

Au calcat in picioare un simbol,si-au batut joc de culortile pe care le poarta,mi-ar fi rusine sa zic ca joc la Steaua,sa le fie rusine....sa nu indrazneasca nici sa mai deschida gura...

Pe de alta parte ma bucur,poate ii crapa vreo vena ciobanului...VINDE,PLEACA,MORI!muriti cu totii sau plecati din Ghencea....rusine....

Macar l-am batut pe Ronnie la xpert :)

vai de mama noastra...auzi la cioban ... ori ca pierzi cu 1-0 ori ca pierzi cu 7-1 tot aia e .. sper sa se adevereasca ce a zis..

Fratilor,de ce va agitati? ASTA NU E Steaua!!! pentru mine nu mai e Steaua de vreo trei sezoane,pur si simplu nu mai ma pot emotiona

Numele de "Steaua" e asociat cu umilintele in era Becali,fie ca ne umileste propriul patron sau rivalele din campionat.

O sa se faca 4 ani fara trofee,10 ani fara Cupa Romaniei.

Dar las' ca e bine ca doar am luat-o in bot in CL pentru bani.

pechinezii trebuiau sa ne dea 5 acu' dar iata ca s-au revansat ciorile.

pentru toate astea sa-i multumiti lui nea Jiji,care a distrus tot ce inseamna Steaua.

Am luat bataie tur-retur de la pechinezi si ciori in acest sezon si sincer sa fiu si Urziceni trebuia sa ne-o traga.

Fara Kape eram pe locul 10.

Simulacrul asta de Steaua este o echipa care nu ma reprezinta,de asta nu ma pot agita. Stiu,stiu,istoria va consemna acest mare rezultat,se vor lauda rivalii nspe ani cu el,insa eu nu ma pot enerva pentru ca asta nu este Steaua mea.

De asta trebuie continuat protestul. Daca mai tineti la Steaua de care v-ati indragostit protestati cum stiti dar protestati fratilor. Este jenant ca chefere va face al doilea event in trei ani de zile iar noi nici nu mai stim de inseamna trofeu.

E jenant faptul ca Ghencea e goala cand aici era cea mal mai fierbinte public din Romania.

Tot ce am scris mai sus se intampla din cauza unui singur limbric si nu,nu e geambazi,desi e si ala un parazit.

PROTESTATI!!!!

scuze o sa gaseasca limbi pentru ca noi oricum nu putem face nimic, pe ei ii doare in ****

baaa

sa ne bagam toti **** in Gigi SI Stoichita SI IN TOTI DE LA Steaua!!!

vai de mama noastra...auzi la cioban ... ori ca pierzi cu 1-0 ori ca pierzi cu 7-1 tot aia e .. sper sa se adevereasca ce a zis..

sper sa ii taie cineva o mana, nu conteaza care, tot aia e...

pe cioban il doare`n pix de umilinta...zambea relaxat si dadea interviuri..acu vrea locul 2...

in fine..nici nu trebuia sa ma fi uitat la filmulet ..mai rau m am enervat.

Vai de noi ce-am ajuns....ajung la concluzia ca-l doare in cur pe jeg de proteste, macar sa nu mai termine Steaua pe podium sa nu mai ia bani, ca doar aia cauta el. Daca exista Dumnezeu, sa faca o minune si sa-l ia pe jegul asta odata!

unde o fi Steaua toronto si becalistii care exultau la victorii basite cu iasiul si cu Bistrita?

si pe manelistul ala de ionita cand il vad cum ridica din sprancene ca un cortorar cand il salta garda, mor nu alta...

Nu ai de ce, lucki! Si eu eram tentat sufleteste sa ma simt umilit de ionita, de faptul ca ne lichideaza rapidul sau alte alea... pana la urma, mai importanti suntem noi, toti cei de pe forumul asta, ca oameni... sunt convins ca daca am evolua ca "minunatii baieti" (la scoala, munca, in familie sau in alta parte) am lua "cartonas rosu" imediat. Asa ca poate e mai bine sa punem in prim plan alte valori, in care fiecare dintre noi crede, decat sa ne ofticam prea tare pentru o formatie submediocra patronata de un om fara obraz, minte si cred eu cu grave probleme psihice.

Numai bine!

Inca o rusine marca Becali....Trebuia o data sa vada toata lumea valoarea acestei asa zise echipe...Valoarea marelui antrenor Stoichita...Nu mai merge tot cu victorii chinuite,mai mult cu noroc...Nici jucatorii n-au pic de orgoliu,doar Kapetanos ce s-a mai zbatut,restul mercenari,nesimtiti...dar ce rost are sa ne mai agitam,asta nu e Steaua....E doar creatia supusa marelui patron Becali...

Da-ti bai cu bricheta!

Ciobane sper sa mori in chinuri pt ca ai distrus echipa asta si mi-ai luat bucuria de a mai sustine Steaua.

unde o fi Steaua toronto si becalistii care exultau la victorii basite cu iasiul si cu Bistrita?

Lasa ma ca ei sunt stelisti adevarati,care mereu pun botul la termen scurt in loc sa se gandeasca la termen lung.

Steaua fecaliana va mai castiga ceva cand o zbura porcul.

Jegul asta a distrus Steaua cum nu credeam posibil. Voi va dati seama ca gibonul ne-a facut sa ne separam de echipa doar pentru ca el face de cacao tot ce inseamna aceasta echipa si istoria ei?

Cum faci cand iubesti ceva si acel ceva este terfelit in noroi de un jeg care l-a furat(si nu va indoiti copii,Jiji a furat Steaua) ?

V-am mai spus,nu ma pot agita pentru simulacru.

Ca sa revina Steaua trebuie sa scapam de panarama.

ASTA AR TREBUI SA FIE SINGURUL OBIECTIV AL ORICARUI STELIST ADEVARAT.

Pana atunci ne mintim singuri.