Sign in to follow this  
Followers 0
Daniel-Ionut

Steaua II - CSM Ramnicu Sarat

12 posts in this topic

liga2s.jpg

Steaua II - CSM Ramnicu Sarat, si mai precis locul 9 contra lanternei rosii a seriei 1 din Liga a 2-a CSM Ramnicu Sarat, 18.

Meciul va fi sambata, 10 aprilie de la ora 13:00 pe terenul 5 din incinta Coplexului Sportiv Steaua. Si probabil intrarea va fi 5 lei, iar meciul va fi transmis de sport.ro.

Steaua II vine dupa o infrangere cu 3-1 (Batfoi) la Delta Tulcea, in timp ce Ramnicu Sarat vine in Ghencea dupa o remiza, 1-1 contra Tricolorului din Breaza.

Bilete Steaua 2 - CSM Ramnicu Sarat

FC Steaua anunta ca pretul unui bilet la meciul Steaua 2 - CSM Ramnicu Sarat, care se va disputa sambata, 10 aprilie, de la ora 13:00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 lei. Abonatii clubului nostru au intrarea gratuita. Casele de bilete vor fi deschise sambata de la ora 10:00.

Tot ii talent cat ii.

As vrea sa il vad pe Tall la lucru sambata :hmmm:

Dar la prima echipa cand il vedem?Dupa ce l-am mai adus...

As vrea sa il vad pe Tall la lucru sambata :hmmm:

Nu cred c-o sa joace. Are oboseala-n sange.

Nu cred c-o sa joace. Are oboseala-n sange.

O sa joace ca a jucat si etapa trecuta din deplasare 90 de minute.

Meci castigat de Steaua fara probleme, dominat de la un capat la celalalt... 3-0, oaspetii mai bine nu se mai prezentau.

â–șmin 82: 3-0. Albu inscrie un gol superb. Jucatorul, aflat la marginea careului in partea dreapta trimite un lob chiar sub transversală peste portarul advers.

â–șmin 21: 2-0. Acelasi Rusu, aflat la marginea careului de 6 metri cu spatele de poarta iși ridică mingea si execută o semifoarfecă pe spate trimițand mingea in transversală si in poarta

â–șmin 19: 1-0. Mustață centrează de pe partea dreaptă si Rusu, cu capul, din coltul careului de sase metri inscrie.

Tall (nr 4) a jucat toate cele 90 de minute si a avut o prestatie destul de buna, cu cateva deposedari ca la carte. Joc simplu si precis... a vorbit in permanenta cu coechipierii.imag027r.jpg

In rest... Lazar foarte bun la mijlocul terenului, Mustata si Tosca foarte activi pe benzile terenului.

Rusu foarte activ in atac...

L-am mai urmarit pe Matei care a intrat in repriza a 2-a, dar mi se parte foarte firav.

imag026w.jpg

imag025y.jpg

Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.

Edited by Daniel-Ionut

Au asistat la meci si antrenorul echipei mari, Mihai Stoichita alaturi de Valeriu Argaseala.

Sa le dau muuie

Bine ca am castigat,sa nu picam in C.

Sper ca le-ai facut ceva urari de bine ! :P

Sign in to follow this  
Followers 0