bogdan_p

Discutii despre galerie

3,126 posts in this topic

Da` tu altceva decat sa instigi la bataie si sa strigi "arde-i" p-aici mai stii? nu cred ca aia din titan boys au nevoie de sfaturile tale ... numai scandal si bataie ai in cap si in realitate probabil ai 12 ani si 40 de kile .

Porumbelule ma cunosti de undeva,ai citit vreun post de al meu in care instig la bataie?eu doar semnalam ceva ce nu e in regula.Si stai linistit ca am 23 de ani si vreo 80 de kg.asa ca ciocul mic!

pai si ce astepti bai Danciu?? de ce nu-ti aduni prietenii si faceti o mica razie pe lia? astepti de la baietii din Titan sa te apere???shame shame shame!!!

ps. machedoane lasa-ne frate ca esti penibil! daca sunteti asa de tari cumparati bilete la tribune, sa vedeti ce care pe care!va ardem cu tot cu UEFA de fata bai burtosilor!

machedoane esti chiar machedon sau vrei sa vi sa te dai mare. dar chestia e ka nai de ce sa te dai mare cu asta, ciocu mic coada intre picioare si dute inapoi sub pod

lasati ma baiatu sa "cra-cra-uie" ka doar e democratie :))!danciule nu trebuie sa faca neaparat titanu ordine...si suporterii prezenti la bilete poa sa ii ia la voleuri pe rromi asa ca stai linistit tu!respect!

chiar astept o coregrafie frumoasa in peluza...a trecut ceva timp de la ultima :cry:

ce vremuri..cand faceam coregrafii..pacat ca s-au inmultit taranii care atunci cand le dai balonul sau caronashul te intreaba daca trebuie sa plateasca ce primesc.plm..nu se poate face o coregrafie pe lia manolia cu atatia neaveniti in peluza..

adevarul k un grup adevarat dedicat si fara frica de klanurile de bisnitari trebuia sa faca ordine pe Lia,in giulesti era bine organizata treaba,despre taranii care or`sa vina pe stadior sa mai zik k in timp ce stateam la bilete vine unu cu masa sa-si ia bilete avand o geanta cu rapid si...lumea nimic.yo eram singur si asa raman ,decat cu un grup de retardati

Au fost 15 baieti de la Cska, din pacate au reusit sa intre de-abia la pauza. Dar mai bine mai tarziu decat deloc...

Peluza s-a vazut oricum foarte bine. Multe steaguri mari, multe steaguri pe doua bete. 8)

Desi lumea nu intelege de mult timp coregrafiile se fac din banii grupurilor. Este relativ greu dupa 400.000 biletul pe giulesti, deplasari afara, etc sa se mai stranga bani multi pentru a acoperi imensa peluza de pe lia. Pe giulesti am reusit sa aratam ca o mare galerie cu peste 200 steaguri de 2 bete (cele cu nord fiind oferite de cineva din galerie). Incetul cu incetul mentalitatile se schimba, se canta mai mult, se fac din ce in ce mai multe steaguri, mesaje, nu se mai injura asa de mult. Eu zic ca suntem pe un drum bun... relatia sud-nord este evident mai buna, vom vedea ce urmeaza

super tari baietii de la cska ! chiar ma minunam aseara cand am vazut banneru cu ultras cska ! cum a zis si critic este un pic greu pentru "ultrasul" roman sa reuseasca sa puna indeajuns de multi bani si pentru deplasari si coregrafii si sa mai ai si bani sa te intreti. oricum sper ca la meciu cu Dinamo sa fie ceva frumos ! oricum cu boro ar fii frumoasa o coregrafie cu toata peluza aia de pe lia, sau macar daca nu se reuseste faceti-va fratilor steaguri singuri , eu stiu ca atunci o sa vin cu el meu :D

Si totusi, eu cred ca se face prea putin pentru gasirea unor solutii alternative de suportare a costurilor unei coregrafii. Si ma refer aici in primul rand la Peluza Nord, care este "depozitarul" acestui brand numit "galeria Stelei". De ani de zile, nu s-a reusit gasirea unei solutii prin care cat mai multi suporteri sa poata contribui financiar la realizarea coregrafiilor. Lipsa organizarii isi arata "roadele"...

Incetul cu incetul mentalitatile se schimba, se canta mai mult, se fac din ce in ce mai multe steaguri, mesaje, nu se mai injura asa de mult. Eu zic ca suntem pe un drum bun... relatia sud-nord este evident mai buna, vom vedea ce urmeaza

sper ca abtinerea de la scandari rasiste (si "m.u.i.ste") de care am dat dovada la cele 2 meciuri cu rapidul sa continue. sa nu revenim la "vechile obiceiuri" cu "am avut si vom avea..." sau altele de gen. aseara, in timp ce ne indreptam cu un tramvai spre p-ta universitatii am auzit scandate versurile "antonescu de traia/pe tigani ii omora". sa nu spun ca erau cantate si de pustani de 14 ani care sunt sigur ca habar nu au cine a fost antonescu... jenant! dc la versurile "am avut si vom avea mereu..." mai pot accepta ca atunci cand zici "tigan" te gandesti la "rapidist", in acest caz cred ca e clar scandare rasista!

inteleg ca sunt tigani care fura, se bat, sunt o rusine pt societate. dar va pot arata un numar egal de romani (100% "pur sange") care fac aceleasi lucruri. uneori cot la cot cu acei tigani (care sunt o rusine pt societate si pt etnia lor).

dar de unde atata ura impotriva acestei etnii, fratilor? eu sunt din tg-mures, da' nu-i urasc pe unguri! am fost si la miercurea-ciuc (oras 90% maghiar) si nu am fost tratat ca un "amarat de roman", desi vocabularul meu de cuvinte maghiare nu depaseste numarul de 20...

asa ca mai lasati dracului scandarile de acest gen! ati vazut ce penibili au fost aseara rapidistii cand au mers pe directia asta... ce naiba! putem fi o galerie frumoasa si civilizata! cum am fost si aseara!

p.s. noi nu avem un imn pe care sa-l cantam ca sa le dam aripi jucatorilor (asa cum nu o data au facut fanii liverpoul-ului), dar avem in schimb cantece despre tigani cu kilu'... aici, imi pare rau sa o zic, dar stam jalnic.

Intradevar. Si eu disper cand vad ca unii copii idolatrizeaza personaje gen Antonescu, Hitler, Stalin, Che Guevara... Oameni prosti, ai dreptate!

probabil cu timpul se va renunta la aceste scandari asa zise rasiste si la trivialitati...totusi sa stii k multi sunt cei care vin la stadion si refuleaza aici...isi descarca tot oful pe suporterii echipei adverse...

va mai trece totusi ceva timp pana cand vom invata sa nu ne mai intereseze adversarii ci doar echipa noastra

si app de coregrafie...eu nu m-am plans k dc nu se mai fac...ci am intrebat doar...asta e...daca nu sunt bani nu facem si gata...stiu k e f greu...dar inainte cand se faceau mai des nu era la fel de greu?

ba voi chiar inghititi kakatul asta cu rasismul,aruncat de presa impotriva Stelei,prin definitie suporterii Stelei nu suporta rasa asta se stie de ce,daca nu va convine apucati-va de altceva

Frate dak sunte-ti apolitici...treaba voastra eu unul sunt DE "DREAPTA" si mai lasati-ne cu "pacifismele" astea!!! URASC LA NEBUNIE CULOAREA PIELI LOR!!! HEIL...88

Desi lumea nu intelege de mult timp coregrafiile se fac din banii grupurilor. Este relativ greu dupa 400.000 biletul pe giulesti, deplasari afara, etc sa se mai stranga bani multi pentru a acoperi imensa peluza de pe lia.

Heh, parca 200.000 din banii pe biletul la rapid-Steaua se duceau la coregrafie, asa s-a zis. :roll:

noua ne convine sa ii injuram ...dar numai k europei nu ii place..si cum tindem sa ajungem acolo..va trebui sa ne schimbam mentalitatea

inca nu suntem o echipa mare gen lazio despre care se stie k suporterii ei sunt rasisti si totusi scapa fara prea mari pedepse

pe noi insa o sa ne arda la cea mai mica greseala si tot noi suporterii vom avea de suferit

in campionat insa.. poate e alta treaba ... poate nu ne face mitica nimic daca le zicem doar de sanatate ciorilor

Asa e si eu abia astept campionatul sa ma razbun pentru ceea ce au facut ciorile(injuraturi, apostrofari, minciuni etc...) !!! pentru toate aplauzele ironice oferite de noi, voi striga MOARTE rrOMILOR!!! Si acum cand vom castiga Cupa UEFA , Europa va vedea ca NOI suntem "DE DREAPTA"...respect 88

habarnam85 esti cam nebun fratioare :))!zici respect 88 da nici nu sti ce inseamna SS :))!BAI DESTEPTILOR UNA E SA FI NAZIST....ALTA E SA FI HITLERIST SI CU TOTU ALTA SA FI RASIST!fiekare dintre noi are un gram,2 de rasism in el!problema e ka multi idioti confunda rasismu cu hitlerismu sau nazismu!cica respect 88 :))!ba ce dusi sunteti n am pomenit!imi cer mii de scuze ca jignesk da unii pe forum vorbesc de suporterii lui Lazio....baa aia kiar sunt neo nazi si au gandirea identica cu a unui nazist autentic!si stati voi calmi ca nu sunteti nici macar nazisti toti astia care va dati.....daramite hitleristi!respect!

daca ai nicku Drughi.....de ce nu intrebi un tip de la voi din brigada de IRR daca ei sunt nazisti sau hitleristi?si sa iti zika el diferenta!respect!