bogdan_p

Discutii despre galerie

3,126 posts in this topic

Ok rebelilor,nu mai veniti la Nord.Oricum sunteti 0 in oricare peluza va duceti din moment ce nu realizati ca numai pzdele se dau batute.Daca cineva ar vrea sa faca ceva pentru o peluza,ar ramane si ar incerca sa ajute.Daca voi asa sunteti educati sa skimbati peluzele ca pe kiloti,inseamna ca nu sunteti demni de a face parte din vreo peluza.Si mai incetati in plm sa comentati voi aici,pentru ca iar ies discutii si creati probleme celor de la S,postati in numele vostru,nu al peluzei sud sau ai membrilor vreunui grup.Iar pentru admini,vad ca iar tolerati toate mizeriile,credeam ca am avut o intelegere.

amenintarile nu-si au rostul...prefer sa discutam in particular

a fost doar o parere personala

scuze daca a deranjat pe cineva

Grasu

Probabil asa inteleg ei prin a face ceva intr-0 peluza...ei iau bani si prostimea cinta !

Pun pariu pe orice vreti , daca conflictul dintre suporteri si Jiji se reaprinde o sa vina oieru sa zica ca le-am dat si le-am facut si acum ma contesta pe mine ...Cel mai LUMINAT dintre Luminati...pai le-am dat atitia bani , autocare , si cate si mai cate...

TIMPUL VA ARATA SI DE DATA ASTA ADEVARUL...

ce`ar fi sa intelegeti ca probleme de genu exista in toate peluzele din lume,nu exista perfectiune.voi astia frustrati care va da`ti mari cunoscatori pe net,pune`ti mana cumparati nijte material nijte vopsea faceti un steag,luati`va un abonament veniti meci de meci si sustineti echipa,nu mai comentati aiurea.

Parca am un deja vu. Si acum 2-3 ani erau cam aceleasi discutii. Eu am o problema si il rog pe Bogdan sa NU raspunda, pentru ca nu este vorba despre el, cel putin din ceea ce stiu eu: CINE din Peluza Nord (ma refer la cei care ar avea ceva de spus, eventual leaderi) sa se ridice impotriva Ciobanului ?? CINE ? Nucleo nu a ratat o deplasare europeana pe banii ciobanului. Idem grupul lui Dorin. Idem TK-ul. Idem Desant. Iar pe Insurgenti nu-i duce capul. Deci cine ?

Si inca ceva. Oameni gen Bogdan, John si altii care sunt cunoscuti in peluza si care ar avea ceva de spus totodat sunt cunoscuti si de Jiji, si ar exista sansa ca in cazul unei revolte sa se trezeasca cu Fane Dediu sau mai stiu eu ce gorile de-ale lui Jiji la usa casei. Deci repet, cine sa se ridice impotriva ?

Bai copile,de oricate ori s-a protestat impotriva lui,am participat toti si iti garantez ca nu ne e frica de dediu sau altii,nu mai arunca prostii pe forum.Iar deplasarile nu se fac personal pentru mine sau jon sau lideri,se fac pentru suporteri,e clar ca au nevoie de suporteri din tara care sa ii coordoneze pe cei de afara si nu il costa nici un ban,locurile suporterilor in aceste deplasari sunt dintre cele ramase neocupate si se aloca persoanelor cu handicap pe care le vezi pe pista la meciurile de acasa si altor doritori.Daca vreunul dintre liderii peluzei nord ar fi fost manjit cum ziceti voi,cum ar mai fi fost posibil sa participe la protestele indreptate lui Becali?Chiar nu va duce capul?habarnuam ai un advertisment,pentru cei rau intentionati promit sa va aplic pedespe reale,mai terminati cu acuze din astea sau revenim la tratamentul din tercut pentru voi.

Parca am un deja vu. Si acum 2-3 ani erau cam aceleasi discutii. Eu am o problema si il rog pe Bogdan sa NU raspunda, pentru ca nu este vorba despre el, cel putin din ceea ce stiu eu: CINE din Peluza Nord (ma refer la cei care ar avea ceva de spus, eventual leaderi) sa se ridice impotriva Ciobanului ?? CINE ? Nucleo nu a ratat o deplasare europeana pe banii ciobanului. Idem grupul lui Dorin. Idem TK-ul. Idem Desant. Iar pe Insurgenti nu-i duce capul. Deci cine ?

Si inca ceva. Oameni gen Bogdan, John si altii care sunt cunoscuti in peluza si care ar avea ceva de spus totodat sunt cunoscuti si de Jiji, si ar exista sansa ca in cazul unei revolte sa se trezeasca cu Fane Dediu sau mai stiu eu ce gorile de-ale lui Jiji la usa casei. Deci repet, cine sa se ridice impotriva ?

Cine esti tu sa-ti dai cu parerea despre Insurgentii?. De unde stii tu ce se intampla in grup? Hai sa vorbim la meci sa vedem pe cine duce capul si pe cine nu.

Bai copile,de oricate ori s-a protestat impotriva lui,am participat toti si iti garantez ca nu ne e frica de dediu sau altii,nu mai arunca prostii pe forum.Iar deplasarile nu se fac personal pentru mine sau jon sau lideri,se fac pentru suporteri,e clar ca au nevoie de suporteri din tara care sa ii coordoneze pe cei de afara si nu il costa nici un ban,locurile suporterilor in aceste deplasari sunt dintre cele ramase neocupate si se aloca persoanelor cu handicap pe care le vezi pe pista la meciurile de acasa si altor doritori.Daca vreunul dintre liderii peluzei nord ar fi fost manjit cum ziceti voi,cum ar mai fi fost posibil sa participe la protestele indreptate lui Becali?Chiar nu va duce capul?habarnuam ai un advertisment,pentru cei rau intentionati promit sa va aplic pedespe reale,mai terminati cu acuze din astea sau revenim la tratamentul din tercut pentru voi.

Mda, si cu asta ai spus tot!Faci ce faci si iti dai arama pe fata.Tu si altii cocalari din anturajul tau care ati pus mana pe Peluza Nord sunteti vinovati de starea in care sa ajuns.

P.S: Intre o repriza de "Tatal Nostru" si o convorbire cu "Zeul nisipului" mai ai timp si de net? Imi e rusine de rusinea ta...

Cnct,nu trebuie sa iti dau un raspuns,stie lumea ca esti un mare rebel,bravo tie.O intrebare pentru "independentii" de la sud:biletele cu care intrati in fiecare deplasare din tara de cine credeti ca sunt platite?va spun eu:de Becali.Autocarele cu care o parte dintre voi au facut deplasarea la praga de cine sunt platite?va spun eu:de Becali.Atunci,de ce noi suntem manjiti si voi nu?

Cei de la Sud, daca se autoproclama independenti..atunci de ce in meciurile din deplasare intrati tot pe biletele gratuite ce le cuvin celor de la nord pe baza de reciprocitate?de ce nu se duc cu cateva zile inainte sa-si ia bilete din banii lor daca tot se considera independenti?

Nu inteleg de ce se generalizeaza... Plm, care vorbeste despre Nord, Sud, est vest, sa vorbeasca frate in nume propriu si personal si sa vina cu argumente si probe daca tot incepem sa ne acuzam. Repet, in momentele astea tot ceea ce inseamna Steaua pentru mine (si pentru altii) se clatina si noi ne ciondanim pe net... aiurea rau :(.

O sa ajungem sa ne balacarim de la 2-3 insi care posteaza aiurea si pe care nimeni nu-i cunoaste...

Ar trebui sa stim mai bine de atat.

Si ar trebui ca moderatorii sa-si faca treaba.

Treburile de peluza se vb in peluza.

totusi cine sunteti voi ?

si dc scrieti toate chestile astea pe net?

admini mai existati?

Deoarece se pare ca figuri marcante atat din Nord cat si din Sud vor ca aceasta discutie sa se incheie. topic-ul se va inchide pana se mai linisteste lumea. Cei care au ceva amenintari si reprosuri dure sunt invitati sa o faca in peluza, miercuri la meciul cu Otelul. :) Moderatorii de la aceasta sectiune sunt rugati sa redeschida topic-ul cand au chef.

Am deschis topicul pt ca eu consider ca sunt multe lucruri de discutat.

Fenomenul este cat se poate de complex.

Un singur lucru mai precizez, in special pt cei care posteaza la aceasta sectiune a forumului:

daca aveti ceva de spus, de adus acuze, de criticat anumite personaje din peluze, va indemn sa veniti cu dovezi.

Vrem sa vedem nume ale celor care sunt "murdari", vrem cazuri concrete, nu teorii sau vorbe in vant.

Daca nu aveti astfel de informatii, va rog sa va abtineti de la acuze, jigniri si vorbe aruncate aiurea pe net.

Celor care nu vor lua in considerare aceste indemnuri, eu le garantez ca nu o sa mai posteze a doua oara pe acest forum.

Numai bine si spor la treaba !

Nu mai exista nici un topic in care sa se discute despre cele doua peluze. Banuiesc motivul, dar inchidere topic-ului nu rezolva problemele, eventualel mesaje care nu isi au locul pot fi sterse/modificate.

Pentru inceput vreau sa remarc, la meciul cu Otelul inceputul f. slab al celor doua peluza si finalul extraordinar. Cred ca a fost cea mai buna colaborare (pe plan sonor) a celor doua peluze pana acum. Cel putin "drogul..." a iesit superb, ca niciodata.

Edited by MarkCortez

ca sa vezi bai nene ce fac manjitii cu independentii..cum or putea sa cante atat de frumos in tandem,habarnam.nu va mai dati cu parerea daca nu stiti exact despre ce e vba.ca o idee,la Cluj am avut la mine 1 milion 700.si da..i-am cheltuit pe toti,si nu..nu erau de la cioban.

se pare ca trebuie sa ne justificam fiecare deplasare in fata multor pusti de pe forum.ce ar fi daca v-ati ocupa in continuare de criticatul jucatorilor si de cat de bine se aude galeria la TV.si ar fi mult mai usor si pentru noi si pentru voi.ciao!

ca sa vezi bai nene ce fac manjitii cu independentii..cum or putea sa cante atat de frumos in tandem,habarnam.nu va mai dati cu parerea daca nu stiti exact despre ce e vba.ca o idee,la Cluj am avut la mine 1 milion 700.si da..i-am cheltuit pe toti,si nu..nu erau de la cioban.

se pare ca trebuie sa ne justificam fiecare deplasare in fata multor pusti de pe forum.ce ar fi daca v-ati ocupa in continuare de criticatul jucatorilor si de cat de bine se aude galeria la TV.si ar fi mult mai usor si pentru noi si pentru voi.ciao!

Stii bine despre cine e vorba, nu trebuia Tu sa te justifici cum si cu ce bani ai fost la Cluj. Ca sa intelegeti, nu e vorba de TOTI ca ar merge pe banii ciobanului. Este vorba de unii care au o pozitie importanta in cadrul peluzei si care nu au fost si nu vor participa NICIODATA la un protest impotriva oierului. Oricum aceste discutii degeaba le purtam aici, pentru ca cei despre care vorbim oricum nu intra pe acest forum sau in general, pe net.

Am deschis topicul pentru ca eu consider ca sunt multe lucruri de discutat.

Fenomenul este cat se poate de complex.

Un singur lucru mai precizez, in special pentru cei care posteaza la aceasta sectiune a forumului:

daca aveti ceva de spus, de adus acuze, de criticat anumite personaje din peluze, va indemn sa veniti cu dovezi.

Vrem sa vedem nume ale celor care sunt "murdari", vrem cazuri concrete, nu teorii sau vorbe in vant.

Daca nu aveti astfel de informatii, va rog sa va abtineti de la acuze, jigniri si vorbe aruncate aiurea pe net.

Celor care nu vor lua in considerare aceste indemnuri, eu le garantez ca nu o sa mai posteze a doua oara pe acest forum.

Numai bine si spor la treaba !

La ce t gandesti?Poze,filmulete?Si daca le vei avea,ce vei face cu ele?Ii dai jos pe bisnitari??

Numele sunt stiute d toti,faptele la fel.Cei ce spun ca nu e asa se mint singuri,cei ce spun ca se intampla peste tot,iarasi se mint singuri.Cat despre dece sa nu existe astfel de discutii pe forum...dc nu???Va ascundeti d cineva???Exista o parte d penibil care sa nu tb sa iasa la suprafata??

Edited by ssinpadureacualune